Jump to content
Dogomania

***** OGÓREK *** czyste złoto piesek ***** JUŻ w Domu Stałym *** DZIĘKUJĘ!!! ***


rozi

Recommended Posts

5 minut temu, uxmal napisał:

Tak zejdę z tematu ogórka. To forum jest ciekawym środowiskiem badawczym dla analityka/socjologa.

Może sobie pozwolić na zbadanie jaka jest optymanla liczba użytkowników na forum nie potrzebująca moda .

 

Kiedyś było tu inaczej

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Moli@ napisał:

Zdjęcia do ogłoszeń chyba dość dawno robione..., Ogórek zdążył zrzucić kilka kilogramów ....

To raz, a po drugie piesek się diametralnie zmienia, kiedy po czasie wegetowania jest zainteresowany nową sytuacją. Olka mojego dosłownie nie poznałam, jak już na spacer ktoś go wziął, nie ten sam pies.

Pati nie ma zasięgu (oczywiście męcząca jestem i dzwoniłam).

 

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Aska7 napisał:

Tak, pies najważniejszy. My może dziwne jesteśmy, ale awantur nie lubimy i kulturalne w sumie jesteśmy. Dlatego nie powiemy gdzie ci fejsbukowicze razem z panią mogą nas pocałować : )))

Nigdzie nas nie mogą.

Link to comment
Share on other sites

Pati mówi, że to on we własnej osobie.

Informacje mam następujące:

Psy, te inne, porozdawane już. Patrycja jedzie teraz z Ogórkiem na własną posiadłość w Trójmieście, tam sobie zjedzą kolację i pójdą spać, a do Słupska pojadą jutro, na spokojnie, po spacerze i śniadaniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...