Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY. Już otwarte, zapraszamy!


elik

Recommended Posts

20 minut temu, Ewa Marta napisał:

Z wielu rzeczy mogę zrezygnować, ale nie z czytania:) Dlatego poproszę nr 106, 107, 108, 109 i 111 w opcji KT. Na zdrowie dla psiaków:)

Łooołłł dzięki wielkie w imieniu psiaczków   dzi-kuj-2.jpg

Pędzę coby zanotować         biegne.gif.60e0cd1586a8fb97e105a27cd7c952f1.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Witam,

nr 117 srebrny komplet jaki to materiał i czy jest choć ciut rozciągliwy w pasie (spodnie) ?

Proszę o ewentualna rezerwację.

Witaj Agnieszko  :)  Materiał to 100% poliester. Garnitur bardzo ładnie się prezentuje, ale, jak to poliester nie jest rozciągliwy. Są jednak takie sprytne "urządzenia" które można zastosować, gdy obwód w pasie jest większy od obwody spodni, czy spódnicy. Warunkiem jest tylko noszenie w takim wypadku bluzki wyłożonej na, a nie wpuszczonej w spodnie, czy spódnicę.

Rezerwuję  :) Na jak długo?

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Negra & Anna napisał:

Proszę encyklopedię dla dzieci - wszystkie tomy - kt

 

  witam.gif   i bardzo dziękuję za przybycie i pomoc psiaczkom  :)

Szybciutko biegnę zanotować     biegnie.jpg.0d935b96c3d97914bd7eab31372953b7.jpg    

Gratuluję decyzji.  To wydawnictwo jest bardzo pomocne w edukacji najmłodszych.

 

Link to comment
Share on other sites

Co do guzików to są na zamówienie to tylko wzory mozna zamówić ile sie chce  są po 2 zł  i naprzykład jeśli toś chce zmienić sobie guziki w np żakiecie i potrzebuje np 5 sztuk to niech pisze ile który model ,jaki kolor  i wielkość ,jeśli chce malutkie guziki np do jakiejś bluzki to będą tańsze, jeśli by to komus pasowało to zrobie wiecej wzorów , ja kiedyś sprzedawałam gusziki na Etsy i kupowały np panie co sobie szyły cyz przerabiały ubrania , dziewczyny co robią na drutach i czasm ktoś co chciał bajeroskie guziki do czegoś, czasem mi rysowały wzory i robiłam , też i ceramiczne robiłam te  są z polimerów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...