Jump to content
Dogomania

Żegnaj CUDNY CUKIERKU.... (') No i co ja robię!!? Co ja robię? Kolejny pies ma szansę na nowe życie - to jest najważniejsze - PIES JUŻ MA NOWE ŻYCIE :)))).


agat21

Recommended Posts

Dnia 14.07.2021 o 20:40, agat21 napisał:

I przyszły kolejne wakacje w życiu Cuksa. Kolejne spędzane z własną rodziną w pięknych miejscach i okolicznościach przyrody. Tym razem Cukierek wędruje po Bieszczadach :D

 

received_907429013173193.jpeg

received_148287664064058.jpeg

received_877941863068061.jpeg

 

Dnia 23.07.2021 o 22:13, agat21 napisał:

Cukierek po cudach natury ogląda cuda architektury :) Łańcut tą razą :)

 

received_256622409226203.jpeg

                                   Watercolor Heart Balloon Stock Illustration - Download Image Now - iStock

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Bardzo mnie ucieszyły, bo parę tygodni temu pani spuchnięta od płaczu dała mi znać, że pod bródką u Cukierka jest jakiś guz! Na szczęście to był krwiak, został wyłyżeczkowany i wszystko dobrze się skończyło. Nawet nie wiadomo jak i gdzie sobie go sobie załatwił 😕 Ale pozbył się i wszystko jest ok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.10.2021 o 20:50, agat21 napisał:

Bardzo mnie ucieszyły, bo parę tygodni temu pani spuchnięta od płaczu dała mi znać, że pod bródką u Cukierka jest jakiś guz! Na szczęście to był krwiak, został wyłyżeczkowany i wszystko dobrze się skończyło. Nawet nie wiadomo jak i gdzie sobie go sobie załatwił 😕 Ale pozbył się i wszystko jest ok.

Uff 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Na kilku już wątkach piszecie o hukach i wystrzałach, petardach i racach, którymi durne pospólstwo się zabawia kosztem stresu albo i życia innych istot. Dlatego rozczuliły mnie dziś wieści od rodziny Cukierka, która pomna zeszłego koszmarnego sylwestra i chcąc mu oszczędzić kolejnego stresu sylwestrowego, zdecydowała się na wyjazd w głuszę. Jak ludzie są różni... dobrze, że są i tacy jak Cukierkowa Rodzina 🙂

Tak sobie Cukier wypoczywa w jurcie w lesie. 

received_430483282074726.jpeg

received_470052251004972.jpeg

received_623487225641864.jpeg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Trzymajcie kciuki za Cukierka. Wczoraj miał operację wycięcia ślinianki pod językiem. Zrobiły się obrzęki potężne, wydzieliny od groma, nie dawało się jej ściągnąć. Psiak miał kłopoty z jedzeniem. Lekarz zdecydował o wycięciu. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją. Biedny Cukier ☹ 

Poszła do badania histo.

 

received_547157650156477.jpeg

received_3322644174730844.jpeg

received_459674429572827.jpeg

received_471009918273950.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

To nie wszystko, od kilku dni Cukierek jest leczony na nerki - ostra niewydolność plus anemia. Rodzina płacze od kilku dni, ale ratują go jak mogą. Już miał 2 kroplówki. Wczoraj poziom mocznika trochę spadł, ale pogłębiła się anemia. Jutro znowu kontrola u weta. Cukier dość słaby, pańcio na rękach go wynosi na siusiu. ☹️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.12.2022 o 09:12, Gabi79 napisał:

Po fotkach widać, że Cukierka z młodszym pańciem łączy wyjątkowa więź. Uwielbiam takie wspaniałe dzieciaki❤️❤️❤️

Żebyś zobaczyła jak Młody tuli się do Cukierka, jaki czuły jest dla niego. Bardzo się kochają. A starszy pańcio to dałby się za Cukierka formalnie posiekać. Jedynym głosem rozsądku w tej szalonej miłości musi tam być pani 😁

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...