Jump to content
Dogomania

KONIEC! ROZLICZAM :) Dla psa i dla Pani :) Nowy bazarek dla Szpulki


kiyoshi

Recommended Posts

2 godziny temu, rozi napisał:

O, znasz ten organizerek?

To poproszę.

Edit.: i piszę się na wspólną wysyłkę z Olenką i Aldrumką i Jo37, jeśli się zgodzą.

Nie znam, tzn nie mam.Ale na oko widzę że trymerki się zmieszczą i kamień. Nie wiem czy maszynka, ale taka do łapek i uszu (do szczegółów) zmieści się.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, rozi napisał:

O, znasz ten organizerek?

To poproszę.

Edit.: i piszę się na wspólną wysyłkę z Olenką i Aldrumką i Jo37, jeśli się zgodzą.

te kieszonki maja ok. 27 cm x 11 cm i jakąś głebokość, myśle więc że takie podstawowe rzeczy na pewno zmieścisz, maszynki też, wszytko ma po rozłożeniu ok. 70 cm długości

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, kiyoshi napisał:

te kieszonki maja ok. 27 cm x 11 cm i jakąś głebokość, myśle więc że takie podstawowe rzeczy na pewno zmieścisz, maszynki też, wszytko ma po rozłożeniu ok. 70 cm długości

Dawaj dawaj. 20zł zapłacę za pokrowczyk, a wysyłka jak się uda wspólna, to będzie miło  :) 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, kiyoshi napisał:

no tak...może tania, nie wiem po prostu jak wyceniać.... wole żeby gfanty szły w dobre ręce niż się u mnie zasiedziały :)

Ktoś kiedyś powiedział, że lepiej tanio sprzedać, niż żeby drogo leżało  :)

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, rozi napisał:

Ktoś kiedyś powiedział, że lepiej tanio sprzedać, niż żeby drogo leżało  :)

To ja w mojej skromnej osobie powiedziałam , ale kupiłam tę myśl od kikou, żeby nie było, że plagiat uprawiam ...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, kiyoshi napisał:

No to super :) w weekend naszykuje i w przyszły poniedziałek będę mogła wysłać tylko zdecydujecie na czyj adres

Koszt paczki msm podzielić na 4 czy same się dogadacie czy jak?? 

Widziałam, że dziewczyny zrobiły zakupy też na drugim bazarku, więc niech się dogadują w kwestii adresu, mój pokrowczyk się przytuli gdziekolwiek. Czekam na PW z danymi do wpłaty i kosztami wysyłki, ja bym podzieliła, będzie prościej.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, rozi napisał:

Widziałam, że dziewczyny zrobiły zakupy też na drugim bazarku, więc niech się dogadują w kwestii adresu, mój pokrowczyk się przytuli gdziekolwiek. Czekam na PW z danymi do wpłaty i kosztami wysyłki, ja bym podzieliła, będzie prościej.

ok, dam znac, w wekend będe pakować to wtedy sie odezwe, może jescze dziewczyny coś dokupią do tego czasu ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...