Jump to content
Dogomania

BRUNO, TERAZ MANIEK WE WŁASNYM DOMU :) Cała reszta to już przeszłość ... :)


Livka

Recommended Posts

Dnia 6.03.2020 o 18:09, Livka napisał:

To zdjęcie z dzisiejszego spaceru :)

0d951f3c722df5f3med.jpg

i wcześniejsze, domowe :)

97eb41ed46f083d8med.jpg

I moje ulubione :)

5e95f59e1d3c3ec6med.jpg

Tatty Teddy Roses | Bilder, Bär

                Niechaj zdrowko zdrowenko milosci spokojnosci nadzieja 

 i  bezpiexzenstwo 

                      zawsze bedzie z Wami Bruniaczkowie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dzień dobry  - niespodzianka :)

"Witam serdecznie

Przesyłam najnowsze, bo wczorajsze i dzisiejsze fotki. 
Ten biały nos na jednym ze zdjęć to maść z witaminą A, że względu na tendencję do rogowacenia. A na spacerze tyle jest ciekawych rzeczy, że Maniek jej nie zlizuje. Doprowadziliśmy do porządku sierść i skórę dzięki specjalnej kuracji witaminowej w kapsułkach do aplikacji na skórę - raz w tygodniu, przez 4 tygodnie. Teraz lśni aż odcieniami granatu w tych ciemniejszych miejscach. Poza tym wszyscy jesteśmy zdrowi i w dobrych humorach, czego i Pani życzymy.
 
Przemek, Maniek i reszta familii. "
ee0d6b52a638c01dmed.jpg
 
fc82a6ee261840eemed.jpg
 
bf92b287ad5a9584med.jpg
 
452a11caabc01179med.jpg
  • Like 8
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nowinki z domu Mańka :)

Dzień dobry,
wszyscy mamy się dobrze, Maniek znalazł nową "miejscówkę" - pod stołem (nasz poprzedni zwierzak też lubił to miejsce) .
Generalnie już całkiem jest u siebie, jak nie ma ochoty to nic go nie rusza, nawet jak ktoś wchodzi do domu to głowy nie podnosi. Jak ma ochotę na zabawę, to potrafi być bardzo konsekwentny w dążeniu do celu.
Niestety ostatnio okazało się, że panicznie boi się burzy, w domu udało się trochę opanować strach przez głaskanie - położył się przy naszym łóżku i jak go głaskałem to z czasem się uspokoił i zasnął. Na spacerze jak zagrzmiało (bardzo cicho i daleko) to z miejsca obrał najkrótszą drogę do domu. Mam nadzieję, że z czasem uda nam się zapanować nad tym.
Przesyłam porcję najnowszych zdjęć.
Pozdrawiamy serdecznie.
78ac7a1e8d97b3femed.jpg
 
0d412801d4be3af7med.jpg
 
a7dad439dfd8e8dfmed.jpg
 
a0c3254cd7266398med.jpg
 
  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Wieści od Bruna / Mańka :)
 
"Maniek ma się dobrze,
Samochodem jeździ chętnie, wyjazd na wakacje (trasa 800 km) bez żadnych przygód. Oczywiście podczas podróży było sporo przystanków.
Wakacje spędził w towarzystwie psów: Luny (Chodsky Pies) i Rolka (Buldożek Francuski), głównie w ogrodzie.
Przed świętami córka przywiozła do nas swoje koty (rudy to Puś - ze schroniska, a czarno-biały to Ziomi - znajdek wykarmiony butelką od 2-giego dnia życia.
Początkowo traktowali się z rezerwą, ale szybko się dogadali.
Maniek panicznie boi się burz, więc obawialiśmy się okresu sylwestra. Dostał leki uspokajające i w domu było OK, natomiast na spacerze widać było, że nie czuje się komfortowo.
Później przez 2 dni wieczorem nie chciał iść na spacer, trzeba go było "na siłę" wyciągać.
Na szczęście ten strach mu minął i znowu jest pierwszy do spaceru (i jedzenia ;)).
Odkarmiony, mniej wycofany - widać że czuje się pewniej bo potrafi odwarknąć psom, które go obszczekują na spacerze. Ale nadal jest wyjątkowo spokojny, praktycznie nie szczeka.
Tylko miziania i jedzenia nigdy nie ma dosyć i w tym zakresie potrafi być mocno uparty :).
Pozdrawiamy serdecznie całą rodziną i przesyłamy kilka fotek"
 
Maniek i Luna
7514ed4bc73a3fbcgen.jpg
 
Maniek i Koty
836768f4e1094b0cgen.jpg
 
Wakacje
0fb1e155588eed70gen.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...