Jump to content
Dogomania

~ MA DOM Pienia-Niunia!


malagos

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Ja jedynie mogę ją ogłosić :( 

spróbujemy ponownie?... będę wdzięczna. Nie mam tylko nowszych zdjęć, ale zrobię

29 minut temu, konfirm31 napisał:

Cholerka, gdybym była o te 10 lat młodsza..... :(. 

ja to samo... 

24 minuty temu, Marysia R. napisał:

Ciężka sprawa z tą Pienią...

Malagos wrzucisz link do jej ogłoszenia na OLX? Nie mogłam znaleźć na wątku.

ją się powinno wziąć do domu, bez kotów i małych psów, pobyć z nią cały czas, dajmy na to przez tydzień, i zobaczyć, co z tego wyjdzie. Spacery długie, aż do zmęczenia. I silna ręka, nie wiotkie kości emerytki :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, malagos napisał:

spróbujemy ponownie?... będę wdzięczna. Nie mam tylko nowszych zdjęć, ale zrobię

Pienia ma tylko te dwa zdjęcia z wątku? :( bardzo mało, może to też jest przyczyną jej zasiedzenia. Postaraj się proszę o lepsze zdjęcia, ja wtedy dorobię jej olx :)

Link to comment
Share on other sites

Od 2 dni pod sklepem siedzi niewielki chudy piesek, kawa z mlekiem.

Dziewczyny z gminy wystawiły mu wczoraj miseczkę z wodą i dały chrupki, zrobiły zdjęcie i wstawiły na stronę Urzędu. A dziś cały mokry, trzęsący się, z ogonkiem pod brzuszkiem odprowadził mnie pod drzwi biura :(

Zabiorę go, nie ma rady :( Kojec w sadzie maleńki, ale musi to wystarczyć.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam Pieni OLX na Warszawę, skierowane do trochę innej grupy docelowej niż twoje ogłoszenia - może znajdzie się ktoś szukający aktywnego psa, komu nie straszna będzie (a nawet sprawi mu satysfakcję) praca z takim psem?

https://www.olx.pl/oferta/urodziwa-bardzo-energiczna-nuka-szuka-aktywnego-domu-CID103-IDENaqk.html

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, malagos napisał:

Od 2 dni pod sklepem siedzi niewielki chudy piesek, kawa z mlekiem.

Dziewczyny z gminy wystawiły mu wczoraj miseczkę z wodą i dały chrupki, zrobiły zdjęcie i wstawiły na stronę Urzędu. A dziś cały mokry, trzęsący się, z ogonkiem pod brzuszkiem odprowadził mnie pod drzwi biura :(

Zabiorę go, nie ma rady :( Kojec w sadzie maleńki, ale musi to wystarczyć.

Napisz jaką masz budę. Może moja większa.

Widziałam go na rynku. Wyglądał na wystraszonego i łagodnego.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Marysia R. napisał:

Zrobiłam Pieni OLX na Warszawę, skierowane do trochę innej grupy docelowej niż twoje ogłoszenia - może znajdzie się ktoś szukający aktywnego psa, komu nie straszna będzie (a nawet sprawi mu satysfakcję) praca z takim psem?

https://www.olx.pl/oferta/urodziwa-bardzo-energiczna-nuka-szuka-aktywnego-domu-CID103-IDENaqk.html

Dziękuję, o to mi chodziło!

1 godzinę temu, Mazowszanka13 napisał:

Napisz jaką masz budę. Może moja większa.

Widziałam go na rynku. Wyglądał na wystraszonego i łagodnego.

Małgoś, a Twój nowy tymczas kiedy się pojawi?...tego być nie przygarnęła choć na chwilkę?.........

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, malagos napisał:

Dziękuję, o to mi chodziło!

Małgoś, a Twój nowy tymczas kiedy się pojawi?...tego być nie przygarnęła choć na chwilkę?.........

Dowiem się dzisiaj. Ten nowy, brat Lilki, to straszny strachulec. Liczę na to, że dwie suczki zachęcą go do aktywności. Nie wiem czy dodatkowy pies nie utrudni jego oswajania.

Wierz mi, ze myślę o tym psie od chwili jak go zobaczyłam.

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Mazowszanka13 napisał:

Dowiem się dzisiaj. Ten nowy, brat Lilki, to straszny strachulec. Liczę na to, że dwie suczki zachęcą go do aktywności. Nie wiem czy dodatkowy pies nie utrudni jego oswajania.

Wierz mi, ze myślę o tym psie od chwili jak go zobaczyłam.

Małgoś, ale chociaż na kilka dni?...potem go przejmę, obiecuję, i nie wyrzucę na ulicę...

Dziś i tak go złapiemy, damy od pcheł i robali, obejrzymy, założymy obróżkę i zostawimy w kojcu w sadzie. Bardzo boję się babeszjozy, tyle psów choruje :(

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, malagos napisał:

No dobra, jakoś sami musimy sobie poradzić.

psiak już u nas w kojcu, Tomek go przywiózł.

Wiem, że jak zwykle, dacie radę :). A jak pies mały, nie czarny i przyjazny ( dał się złapać), to miejmy nadzieję, że szybko znajdzie dom.  

Link to comment
Share on other sites

Moje ogłoszenie widnieje na Kraków, bo... tam jest Sowa ;) oraz kilku psich szaleńców będących pod moją opieką zostało Krakowianami, więc może i do Pieni uśmiechnie się tam szczęście. Wiem, że daleko, ale może nie ma co się rozgraniczać na okolicę. Oczywiście jeśli uznacie że za daleko to zmienię, ale z większych miast to chyba macie do 200 km Białystok i Łódź? No chyba, że macie życzenie na jeszcze inne miasto? Jestem otwarta na propozycje.

Ogłoszenie jest po suczce Roxi, której promowanie wykupiła agat21. Suczka znalazła dom, a promowanie trwa do 24.05 - żal było nie skorzystać, dzięki temu Pienia jest widoczna

https://www.olx.pl/oferta/lagodne-wcielenie-energii-mix-foxhound-gonczy-CID103-IDEz5qE.html

Aaa, jeśli są błędy stylistyczne, ortograficzne albo językowe to przepraszam, poprawię jak jutro wstanę, nie spałam od 40 h i już średnio mi się myśli. Dobranoc :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Moje ogłoszenie widnieje na Kraków, bo... tam jest Sowa ;) oraz kilku psich szaleńców będących pod moją opieką zostało Krakowianami, więc może i do Pieni uśmiechnie się tam szczęście. Wiem, że daleko, ale może nie ma co się rozgraniczać na okolicę. Oczywiście jeśli uznacie że za daleko to zmienię, ale z większych miast to chyba macie do 200 km Białystok i Łódź? No chyba, że macie życzenie na jeszcze inne miasto? Jestem otwarta na propozycje.

Ogłoszenie jest po suczce Roxi, której promowanie wykupiła agat21. Suczka znalazła dom, a promowanie trwa do 24.05 - żal było nie skorzystać, dzięki temu Pienia jest widoczna

https://www.olx.pl/oferta/lagodne-wcielenie-energii-mix-foxhound-gonczy-CID103-IDEz5qE.html

Aaa, jeśli są błędy stylistyczne, ortograficzne albo językowe to przepraszam, poprawię jak jutro wstanę, nie spałam od 40 h i już średnio mi się myśli. Dobranoc :)

Tyś, jeszcze raz dziękuję! Kraków to rzeczywiscie dla nas Ukraina, bliżej (250 km....) mamy do Gdańska, 100 km Warszawa, 20 km Białystok, a Łódź 250 km

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, konfirm31 napisał:

A ja popieram ten Kraków, z powodów, o których napisała Tyś. Jak się znajdzie ktoś z sensem, to będziemy myśleć, jak przeprowadzić taką "ukraińską" adopcję :) 

Są telefony! Już trzy - w tym jeden zza Krakowa!... Ale tak: pani miła, ale niewiele wie o układaniu psa, dom z ogródkiem, ale nieogrodzony, w domu chomik i królik. Pan z Wesolej - o, z tym się dobrze gadało, ale o dupie Maryni głównie, a o psie takoż, i zrobił na mnie dobre wrażenie. "Zastanowię się i zadzwonię" - to pewnie nic z tego :(

Trzeci telefon, spod Łodzi - po rozmowie raczej odradziłam pani, jakoś tak intuicyjnie...

Link to comment
Share on other sites

Ojej, już wiem co mi umknęło: natychmiast dopisuję o jej instynkcie i o tym, że nie nadaje się do małych zwierząt, a spacery wyłącznie na smyczy. Przepraszam :) I trochę zmieniam opis, można podejrzeć :)

PS: Mam pierwsze zapytania o Pienię na olx, a ja... tak mocno nie lubię jak ludzie nie doczytują do końca ogłoszenia. Wielkimi literami napisałam, że tylko kontakt telefoniczny, ogłoszenie jest grzecznościowe...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

 

https://www.olx.pl/oferta/lagodne-wcielenie-energii-mix-foxhound-gonczy-CID103-IDEz5qE.html

Aaa, jeśli są błędy stylistyczne, ortograficzne albo językowe to przepraszam, poprawię jak jutro wstanę, nie spałam od 40 h i już średnio mi się myśli. Dobranoc :)

Ogłoszenie jest tak genialnie napisane, ze nie dziwię się, ze ludzie dzwonią!!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, malagos napisał:

Ogłoszenie jest tak genialnie napisane, ze nie dziwię się, ze ludzie dzwonią!!!!!!

Cieszę się, że Ci się podoba oraz że jest odzew - nie wiem co mnie cieszy bardziej :) Oby tylko zadzwonił ktoś konkretny.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...