Jump to content
Dogomania

SZAGI - STARY PUDEL/SZNAUCER-KALEKA NA WYLOCIE DO SCHRONU.Szagi w DT u [email protected] za TM.


Anula

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Moli@, dziękuję Ci, że Szaguś mógł spędzić u Ciebie te ostatnie lata. Dla niego to był  najpiękniejszy czas. Pomimo ułomności był szczęśliwy a przede wszystkim kochany.

Do zobaczenia Szagusiu, bo wierzę, że na pewno się spotkamy gdzieś tam za Tęczowym Mostem... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo pokochałyśmy tego dzielnego chłopczyka. Mimo swoich ułomności tak bardzo chciał żyć. Wiem że skróciłyśmy mu czas cierpienia a jednak to tak bardzo boli. Ciągle jeszcze czuję jego ciężar i ciepło kiedy leżał na moich kolanach w samochodzie w swojej ostatniej podróży. Biegaj kochany za tęczowym mostem już bez cierpienia i ograniczeń

Link to comment
Share on other sites

Przed kolacją..., w trakcie siusiania ;(

Lekko ruszał główką...,  bezwładny tył, przednie łapki - jedna wyprostowana bez możliwości zgięcia w drugiej stopka podkurczona. W czterech stopkach brak czucia.

W domu płakał..., uspokoił się w samochodzie - na kolanach joim. W lecznicy płakusiał.

Podjęłyśmy decyzję wspólnie z wetką.

Link to comment
Share on other sites

 

Bardzo mi przykro, znałam Szagusia tylko z Waszego wątku, a tak bardzo mi żal że umarł, wyobrażam sobie jak Wam jest ciężko .... 😞  Śmierć psa jest zawsze straszna, nawet gdy się jej spodziewamy, i nawet gdy podejmujemy tę decyzję by oszczędzić psu cierpień. Trzymajcie się ...

Śpij spokojnie Szagusiu....

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...