Jump to content
Dogomania

SZAGI - STARY PUDEL/SZNAUCER-KALEKA NA WYLOCIE DO SCHRONU.Szagi w DT u [email protected] za TM.


Anula

Recommended Posts

Na koncie Szagusia mam wpłaty:

11.04.20             40,-  P. Marzenka stała IV

                             40,- siostra elficzkowej 20,- stała IV + 20,- na Święta

                             70,- elficzkowa stała 50,- IV + 20,- na zachcianki  

Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jest i Szaguś :) Jakie on ma piękne futerko :) Dziadziuś kochany :)  

Moli a jak ze zdrowiem Szagusia ? Czy coś mu potrzeba ? Jaką karmę zakupić ? 

Przekaż proszę Szagiemu uściski i całuski :)

A dla Ciebie Moli wielkie ukłony za cudowną opiekę nad Szagusiem.

Śmieszne koty, psy, fajne zwierzęta. Obrazki, zdjęcia, gify i memy ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elficzkowa napisał:

Jest i Szaguś :) Jakie on ma piękne futerko :) Dziadziuś kochany :)  

Moli a jak ze zdrowiem Szagusia ? Czy coś mu potrzeba ? Jaką karmę zakupić ? 

Przekaż proszę Szagiemu uściski i całuski :)

A dla Ciebie Moli wielkie ukłony za cudowną opiekę nad Szagusiem.

Śmieszne koty, psy, fajne zwierzęta. Obrazki, zdjęcia, gify i memy ...

 

 

Szagi, na ile to  możliwe w tym wieku i przy tych schorzeniach czuje się dobrze. Chętnie wychodzi do ogrodu...drepta, wygrzewa się w słoneczku...., kopie dołki ,) Komunikatywny pyskacz..., jak coś chce - załączy się na jednym tonie aż uszy puchną... i pańcia goni spełnić zachciewajkę ,) Nie raz przerywał rozmowy telefoniczne ... ,)

Do końca maja zaopatrzony w puchy. Około 10 czerwca można myśleć o zakupie jedzonka.

Co kupić? Szagi lubi zmiany - non stop nie może być ta sama karma bo nie ruszy :(..., nie ma problemów z trawieniem, myślę że puchy które będą w dobrej cenie.

Link to comment
Share on other sites

Dziadziuś Szaguś rozrabiaka ;) Jak to dobrze, że ma jeszcze jakieś zachciewajki ;)  Czy Szaguś bierze aktualnie jakieś leki ? Tak myślałam czy jest potrzeba zrobić mu chociaż podstawowe badania: krew, mocz ? Myślę Moli, że Ty wiesz najlepiej bo obserwujesz go codziennie.

Może zamówić mu Anomonda GranCarno Senior - często są promocje. Moli a jaka karmę zamówić dla stadka za opiekę ? 

Takie psie dziadki strasznie mnie rozczulają . Mój Elfik ma już prawie 14 lat, siwy pysio i początki zaćmy a ja ciągle widzę w nim małego szczeniaczka, który szaleje z piłką i gania za kółeczkiem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, elficzkowa napisał:

Dziadziuś Szaguś rozrabiaka ;) Jak to dobrze, że ma jeszcze jakieś zachciewajki ;)  Czy Szaguś bierze aktualnie jakieś leki ? Tak myślałam czy jest potrzeba zrobić mu chociaż podstawowe badania: krew, mocz ? Myślę Moli, że Ty wiesz najlepiej bo obserwujesz go codziennie.

Może zamówić mu Anomonda GranCarno Senior - często są promocje. Moli a jaka karmę zamówić dla stadka za opiekę ? 

Takie psie dziadki strasznie mnie rozczulają . Mój Elfik ma już prawie 14 lat, siwy pysio i początki zaćmy a ja ciągle widzę w nim małego szczeniaczka, który szaleje z piłką i gania za kółeczkiem.

Szagi nie bierze leków (przeciwbólowych też nie podaję)..., jedynie witaminki dostaje

Można kontrolnie zrobić podstawowe badania (uzgodnić z wetem), nie zaszkodzi.

 Anomonda dla smakosza ,). Dla stada suchą Briantos.

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Moli@ napisał:

Szagi nie bierze leków (przeciwbólowych też nie podaję)..., jedynie witaminki dostaje

Można kontrolnie zrobić podstawowe badania (uzgodnić z wetem), nie zaszkodzi.

 Anomonda dla smakosza ,). Dla stada suchą Briantos.

To może przy okazji wizyty u weta uzgodnij, kiedy można by zabrać go na badania. Nie wiem jak działają u Was gabinety wet bo jest różnie z przyjmowaniem zwierzaków w czasie wirusa. Co prawda pospiechu nie ma ale badania niech ma zrobione w najbliższej przyszłości.

To może zamówimy już teraz wszystko razem . A jaka ilość suchej zamówić ? Czy 14 kg ? A Animondy 24 x 800 g. Są promocje w zooplusie. Widzę, że Szaguś ma pieniądze. Gdyby zabrakło na badania to ja dołożę brakującą kwotę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.05.2020 o 10:25, elficzkowa napisał:

To może przy okazji wizyty u weta uzgodnij, kiedy można by zabrać go na badania. Nie wiem jak działają u Was gabinety wet bo jest różnie z przyjmowaniem zwierzaków w czasie wirusa. Co prawda pospiechu nie ma ale badania niech ma zrobione w najbliższej przyszłości.

To może zamówimy już teraz wszystko razem . A jaka ilość suchej zamówić ? Czy 14 kg ? A Animondy 24 x 800 g. Są promocje w zooplusie. Widzę, że Szaguś ma pieniądze. Gdyby zabrakło na badania to ja dołożę brakującą kwotę.

Do weta mogę jechać w czerwcu...., np 01 czerwca ( poniedziałek)

Jeżeli można to zamów..., nikt Szagusia nie będzie objadał :).

Suchej worek - 14kg..., w promocji dołączone są kosteczki..., dziadunie żują z przyjemnością (dziś zrobiłyśmy psie zakupy i nabyłyśmy)

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Moli@ napisał:

Do weta mogę jechać w czerwcu...., np 01 czerwca ( poniedziałek)

Jeżeli można to zamów..., nikt Szagusia nie będzie objadał :).

Suchej worek - 14kg..., w promocji dołączone są kosteczki..., dziadunie żują z przyjemnością (dziś zrobiłyśmy psie zakupy i nabyłyśmy)

Ok. Skarbnik Szagusia czuwa więc zamówienie na pewno złoży :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.05.2020 o 17:51, elficzkowa napisał:

Ok. Skarbnik Szagusia czuwa więc zamówienie na pewno złoży :)

Wszystko pod kontrolą  :) 

Zamówienie złożone :

 

Kwota
Briantos Adult, jagnięcina & ryż 74,80 zł 1 74,80 zł
Animonda GranCarno Original Senior, 24 x 400 g 104,80 zł 1 104,80 zł
RINTI Senior, 6 x 800 g 49,80 zł 1 49,80 zł

suma

229,40 zł

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...