Jump to content
Dogomania

ROZLICZAM , SPRAWDZAĆ!!! Ciuszki, ciuszki ... do 30.10. godz.22


Poker

Recommended Posts

6 godzin temu, sharka napisał:

Zaglądam :)

a kuku

3 godziny temu, UlaFeta napisał:

Poproszę o zmierzenie marynarki nr.39

Czy jest metka z przepisem prania?

Czyścić chemicznie. Mam mierzyć?

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

To chociaż podrzucę.

dobre i to

48 minut temu, Aska7 napisał:

Poproszę o wymiary numeru 12

Obwód pod pachami 94 cm , długość z tyłu 97 cm, talia na wysokości     84 cm od dołu wynosi 84 cm , a obwód w biodrach na wysokości  40 cm od dołu wynosi 102 cm, długość rękawa spod pachy 32 cm.

 

Wychodzę na szkolenie, wracam ok. 15, proszę o cierpliwość i podrzucanie.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, ona03 napisał:

Dzień dobry :))))

Poproszę o rezerwację w opcji KT  do czasu podania wymiarów Nr 11 i 24

 

I wymiary  Nr 28 :)))

Nr 11: obwód pod pachami 88 cm , długość z tyłu 69 cm, talia na wysokości 43 cm od dołu wynosi 74 cm , a , długość rękawa spod pachy 32 cm

Nr 24 : obwód pod pachami 84 cm , długość pleców 56 cm,   długość rękawa spod pachy 45 cm, 

Nr 28 : o bwód pod pachami 88 cm , długość z tyłu 85 cm, bez koronki ,podwyższony stan na wysokości 30 cm od góry pleców wynosi  74 cm , obwód  na wysokości 34 cm cm od dołu wynosi 98 cm , a , długość rękawa spod pachy 42 cm

6 godzin temu, Anula napisał:

Poproszę o wymiary kurtki nr.17.Ramiona;szerokość pod pachami i długość.

Wymiary: obwód pod pachami 122, długość pleców 81 cm,  szerokość pleców 50 cm , długość rękawa spod pachy 40 cm,

5 godzin temu, plastelina napisał:

Poproszę 11,24 i 31 w opcji kup teraz

zapisuję 31 , nr 11 i 24 po decyzji ona03, która była pierwsza i zarezerwowała

1 godzinę temu, Aska7 napisał:

Dziękuję

i co ? oprócz podziękowania...

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Poker napisał:

Nr 11: obwód pod pachami 88 cm , długość z tyłu 69 cm, talia na wysokości 43 cm od dołu wynosi 74 cm , a , długość rękawa spod pachy 32 cm

Nr 24 : obwód pod pachami 84 cm , długość pleców 56 cm,   długość rękawa spod pachy 45 cm, 

Nr 28 : o bwód pod pachami 88 cm , długość z tyłu 85 cm, bez koronki ,podwyższony stan na wysokości 30 cm od góry pleców wynosi  74 cm , obwód  na wysokości 34 cm cm od dołu wynosi 98 cm , a , długość rękawa spod pachy 42 cm

Wymiary: obwód pod pachami 122, długość pleców 81 cm,  szerokość pleców 50 cm , długość rękawa spod pachy 40 cm,

 

Bardzo dziękuję i poproszę Nr 11, 24, 28 KT :))

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ona03 napisał:

Bardzo dziękuję i poproszę Nr 11, 24, 28 KT :))

suuper, dzięki

1 godzinę temu, UlaFeta napisał:

Ja też:-D

Nie mierzyć.

ok

55 minut temu, Aska7 napisał:

Nic. Poproszę nr 2 w KT

Jak to nic? Kupujesz nr 2 !!

52 minuty temu, Gruba Berta napisał:

poprosze o rezerwacje w opcji Kt nr 22, 38 oraz 39 i podanie wymiarow i czy maja jakies metki nr 22 i 38 ? w jakim jest kolorze nr 38 ? oraz poprosze o rez nr 23 (w jakim jest kolorze ?), czy nr 39 jest wykonany z welny gotowanej /parzonej ?

zarezerwowałam, na pytania odpowiem późnym wieczorem , bo dziś mam wychodny dzień.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Figunia napisał:

A ja poprosze o wymiary poz. nr 27

wymiary:pas 68 , po lekkim naciągnięciu 71 cm , długość 87 cm , na wysokości  53   cm od dołu obwód bioder wynosi 88cm

4 godziny temu, Anula napisał:

To w takim razie poproszę nr.17 w opcji KT.Proszę o wysyłkę i dane do przelewu.

Dziękuję.

4 godziny temu, monika083 napisał:

37 poprosze kt :)

super, tak czułam

2 godziny temu, monika083 napisał:

I jeszcze 36 kt

 

super, super

1 godzinę temu, ona03 napisał:

Pokerkuuuu, poproszę o wymiary Nr 15 - i jak będzie pasować  KT :))))

 

Ależ ciuszki schodzą  :))))

leeeeeeecąąąą, jestem w pozytywnym szoku

1 godzinę temu, mgog napisał:

Poproszę 40 w opcji KT

bardzo dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2019 o 16:48, Gruba Berta napisał:

poprosze o rezerwacje w opcji Kt nr 22, 38 oraz 39 i podanie wymiarow i czy maja jakies metki nr 22 i 38 ? w jakim jest kolorze nr 38 ? oraz poprosze o rez nr 23 (w jakim jest kolorze ?), czy nr 39 jest wykonany z welny gotowanej /parzonej ?

Nr 39 Wycofuję ze sprzedaży, W trakcie pomiaru zauważyłam dziury z tyłu rękawa. a co to jest wełna gotowana/parzona?  chyba filc. Wymiary: obwód pod pachami 94 cm,  szerokość ramion 41 cm, długość pleców 59 cm , długość rękawa spod pachy 47 cm.

Nr 38 futerko : należy wziąć pod uwagę , że to wymiary zewnętrzne futra, które ma sporą grubość , a więc wewnętrzne są trochę mniejsze.

Długość pleców 112 cm, na wysokości 50 cm od dołu obwód bioder wynosi 112 cm,

obwód pod pachami 114 cm, szerokość ramion 46 cm , długość rękawa spod pachy 37 cm.

Na metce są nieczytelne napisy i to , że należy czyścić jak futro.

Nr 22 płaszcz: Długość pleców 111 cm, na wysokości 55 cm od dołu obwód bioder wynosi 106 cm, obwód pod pachami 104 cm , szerokość ramion 41 cm , długość rękawa spod pachy 38 cm.

Na metce jest , że czysta wełna i niemieckie napisy.

szalik jest w kolorze ciepłego beżu.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Gruba Berta napisał:

bardzo dziekuje za informacje. poprosze nr 22, szalik, oraz futerko nr 38 (jezeli na 1000% jest sztuczne i jest czarne, granatowe, lub grafitowe) w opcji KT. Czy moglabym prosic o zdjecia dziur na rekawach w zakiecie nr 39 - pewnie moglabym je bez problemu zaszyc. 

Futerko na 1000000% sztuczne. i jest czarne . 39 dostaniesz w gratisie.

Mam karakuły i inne prawdziwe futra, które dostałam w spadku , ale nawet ich nie próbuję wystawić na dogo. I tak sobie czekają na nie wiem co.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...