Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY, ROZLICZONY!!! NR2 - Bazarek książkowy - ponad 100 pozycji dla Grzesia - KT - do 16.10


Olena84

Recommended Posts

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Ale ładny króliczek.. :)

Baranek :)

Mieliśmy takiego (tzn brat miał) parę dobrych lat temu (hmm z 10?), żył nam 8lat mimo mnóstwa chorób i potrzebie podawania codziennie zastrzyków i częstych kroplówek. Brat po tych wszystkich latach nie chciał już żadnego zwierzaka - dopiero teraz szukał dla siebie koteczki i jest jego wyczekanym futrzakiem.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

Baranek :)

Mieliśmy takiego (tzn brat miał) parę dobrych lat temu (hmm z 10?), żył nam 8lat mimo mnóstwa chorób i potrzebie podawania codziennie zastrzyków i częstych kroplówek. Brat po tych wszystkich latach nie chciał już żadnego zwierzaka - dopiero teraz szukał dla siebie koteczki i jest jego wyczekanym futrzakiem.

 

Baranka nie widzę :( Twoj brat miał baranka? Tzn jako zwierzaczka do towarzystwa? 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, uxmal napisał:

Baranka nie widzę :( Twoj brat miał baranka? Tzn jako zwierzaczka do towarzystwa? 

Królika takiego:) Francuski baran (Oryctolagus cuniculus)  - chociaż raczej mix, bo król z zoologicznego sprzedany nam jako "miniaturka". Poszliśmy do zoologicznego po jedzonko dla mojego chomika, a wróciliśmy z królikiem...  Pan powiedział, że jak go nie weźmiemy to się go pozbędzie... Króliś siedział z zawieszoną główką, we własnych odchodach, w klatce tak małej, że nie mógł się za bardzo obrócić. Poprosiliśmy, aby go wyjął na chwilę, a ten królik totalnie umęczony życiem zwierzaka zoologicznego tylko stał na podłodze, nie ruszał się... Pan zapewniał, że to młode króliczątko miniaturka (z 2msc ma), więc dlatego takie ma uszka, a okazało się że miniaturka to to żadna... urósł... ważył ponad 6kg :) no  i miał mnóstwo chorób. Ale był szalony i upominał się o swoje, i to niemal zaraz po przekroczeniu domu :)
Niestety, zdjęć nie mam, nie zachowały się. Był ślicznym madagaskarowatym królisiem.
Podobny obraz - coś tego typu :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Kamila Proc napisał:

witam

cześć!

3 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Podobny obraz

Hoop!

i hopsa

2 godziny temu, uxmal napisał:

Ale ładny króliczek.. :)

;)

1 godzinę temu, Radek napisał:

Taki tost kusi, a ja nie mam tostera w domu.

a ja mam ;) ale tostów nie mam:(

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Baranek :)

Mieliśmy takiego (tzn brat miał) parę dobrych lat temu (hmm z 10?), żył nam 8lat mimo mnóstwa chorób i potrzebie podawania codziennie zastrzyków i częstych kroplówek. Brat po tych wszystkich latach nie chciał już żadnego zwierzaka - dopiero teraz szukał dla siebie koteczki i jest jego wyczekanym futrzakiem.

 

fajnie, że brat tak polubił królika, dobrze że zdecydował się na kolejnego zwierzaczka 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...