Jump to content
Dogomania

R o z l i c z o n y ***** FIJOŁECZKI AFRYKAŃSKIE ODMIANOWE wyhodowane z listków *** dla ROXI naszej *** dorosłe rośliny *** do 15 czerwca włącznie


rozi

Recommended Posts

1 minutę temu, Isiak napisał:

Niestety, rozi :( Wszystkie ogonki mi zgniły, chociaż nie podlewałam :( 

Oj... No popatrz, a ja wsadziłam prosto do ziemi takie dwa, co mi się za dużo ścięło, i się przyjęły  :(

Link to comment
Share on other sites

Zamówiłabym numery 3 i 6, mieszkam na Bemowie Lotnisku, gdzie mogłabym je odebrać bo jestem już mało ruchliwa ale jeszcze daję radę. Ale przyszły tydzień będzie nie do życia, można się umawiac w dogodnym czasie telefonicznie lub na PW.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, dwbem napisał:

Zamówiłabym numery 3 i 6, mieszkam na Bemowie Lotnisku, gdzie mogłabym je odebrać bo jestem już mało ruchliwa ale jeszcze daję radę. Ale przyszły tydzień będzie nie do życia, można się umawiac w dogodnym czasie telefonicznie lub na PW.

Dziękuję ślicznie     49.gif

Fijołeczki kupione w KT 20zł sztuka, bo dwa na raz. Idę zapisać. Umówimy się, kiedy będziesz chciała.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2019‎-‎06‎-‎07 o 07:04, Aga76 napisał:

Fakt, poranny spacer był bardzo przyjemny, z tuptaniem i wąchaniem na zapas. 

A Ciebie gdzie wymiotło???

Gdybyś chciała kupić fiołek, a NIE CHCIAŁA spotkać się ze mną (wątpliwa przyjemność, prawdę mówiąc), to Ci mogę zostawić w którejś knajpie niedaleko palmy  :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, uxmal napisał:

To poproszę jeszcze nr 9.

 

7 godzin temu, uxmal napisał:

Większy.

Dziękuję ślicznie   :)

W takim razie obydwa już są Twoje w KT=CW i możemy się umawiać     cwaniak.gif

Chyba, że skusisz się na jakiś trzeci.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, uxmal napisał:

Jedyne ryzyko to tylko takie że przesyłka nie dojdzie bo poczta nawali. Ale to baardzo mało prawdopodobne.

Nie do końca. Fiołki trzeba byłoby wysłać z doniczkami, a siedzą w małych, ale ceramicznych, ciężkich. Jest ryzyko połamania, jeśli ktoś rzuci paczkę do góry nogami.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Jo37 napisał:

Do wysyłki możesz zamienić doniczki na plastikowe.

Myślałam też o tym, w sumie i tak idą do przesadzenia. Te, które zostały, to silne fiołki, z wyjątkiem nr.5 Allegro - tego wolałabym nie wysyłać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...