Jump to content
Dogomania

Dziękuję kochani, dzięki Waszej pomocy Lacky już w swoim domku!Pozbyli się mnie, oddali! chociaż...służyłem wiernie, kochałem całym sobą i znowu mnie oddali a mówili że Lacky to znaczy szczęściarz? Pomożesz mi??


Recommended Posts

21 godzin temu, Figunia napisał:

Nigdy tego nie robilam, ale sprobuje.

Przez 2 godziny nie miałam Internetu, nagle znika i to jest problem, bo jak zaloguje się na stronę banku i Internet zniknie, to chyba jest to niebezpieczna sprawa. Więc zaczynam bać się robić w ten sposób przelewy.

Wolałabym dac komuś do ręki. 

Aniu, Laki ma tak kiepski apetyt, ze niemożliwe by był zapasiony. Zresztą niech wypowie się Patrycja.

Widziała go i widziała, jak je.

On ma dużą głowę i mnóstwo futra wokół szyi, co daje efekt potężnego psa. Jeśli nadal będzie tak mało jadł, to boję się, ze niebawem beda mu sterczec kości.

Aniu, to ja wyróżnię to ogłoszenie od jutra dla Lakusia, skopiowałam od Miłeczki linki z ogłoszeniami, żeby uporządkować nasze ogłoszenia dla Lakiego , niestety nie potrafię zamienić tego niebieskiego napisu, proszę o pomoc ,jak zmienić ogłoszenia ,pod tym napisem? 

1 godzinę temu, NikaEla napisał:

Anica, wpisz w drugim poście rozliczenia: wpływy i potwierdzone wydatki, tak będzie przejrzyście

Tak zrobiłam, sprawdź proszę ? :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.05.2019 o 22:33, Tyś(ka) napisał:

Ja tylko dodam, że moje ogłoszenie Lakusia na Kraków ma wyróżnienie do czwartku. Wiem, że nie ma pieniążków, ale może jakaś ciocia sprezentuje mu promowanie ogłoszenia?

(osobiście zaskakuje mnie ilość obserwatorów)
laki.jpg.92b9aa170b36614f1021e39db1336c9c.jpg

Tysiu, kochana właśnie o to pytam?... jak pod tym napisem /na niebiesko Kraków/  schować link do danego ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, anica napisał:

Tysiu, kochana właśnie o to pytam?... jak pod tym napisem /na niebiesko Kraków/  schować link do danego ogłoszenia?

1). W oknie dialogowym (kiedy odpowiadasz w wątku) klikasz ten znaczek zaznaczony na czerwono:
1.jpg.10b90ce849c289fd048f94f53643bc0a.jpg

2). Otwiera się okno:
2.jpg.9d3e0e62298fe845cfb377df60eb3d9d.jpg


3). Kopiujesz link do ogłoszenia z olx

4). W pierwszej rubryce wklejasz skopiowany link z olx,
a w drugiej rubryce wpisujesz nazwę linku (jaką chcesz, żeby się wyświetlała), np. << ogłoszenie na Kraków>> , << Kraków>> etc.
3.jpg.7fd31bfe3e719477492f776511877091.jpg

5). Klikasz przycisk "wstaw do postu" (lewy dolny róg)
6). Gotowe: << ogłoszenie na Kraków >>

 

Po kliknięciu na zdjęcia, powinny być większe ;)

Czyli mam Figusiu wyróżnić Lakusia czy to zrobisz Ty, anico?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tysiu, Dziękuję piękniebuziak.gif

 

Aniu, dr Szczypka przyjmie Lakusia o 18,  umówiłyśmy się z Patrycją ,że podjedzie przed 18 do Ciebie i pojedziecie na wizytę,  dr Szczypka o 17 ma zabieg i poprosiłam go ,żeby w razie czego ,poczekał na Was , gdyby był jakiś poślizg to proszę daj mi znać ,będę wtedy dzwonić do doktora z uprzedzeniem :)

Aniu, kochana proszę weź ze sobą wszystkie badania, wyniki, wszystko co masz Lakusia, dr Szczypka prosił :)

Aniu, czy Laky był odrobaczany?

Link to comment
Share on other sites

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

 

                           Ogromnie sercem calem tuliiinkam

 sciskuniam za Lakunia

 przecudny chopaczek

                 Ciocia fFgunia urocza

 iskiereczki czytam teraz

 a co to ma byc tuz tuz

 rentgen

 i moze echo serduszka ?

wszytko ogromne ogromne koszta

 

Link to comment
Share on other sites

Jestem jestem

 tyle czasu znow nie odwiedzalalm bidunieczek wszytkich ...

 sil i czasu brak czasami

 iskiereczki kukuleczki

 czaruej czaruje kolejny kramcik

 dla lakunia

                   dzis konczymy  tenze :

Dokladam fantusie! Tobie Lakuniu Niezwykly Przecudny-sercem calem do 30 maja g 24.00

 

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi
 

 a kolejny juz teraz czaruje .... i juz teraz zapraszam serduchem calem 

Nadziejkowo Tobie Cudowny Lakuniu-bizuty, ksiazki ,kula recznie malowana , wojownik bezreki...zapraszam dobreduszenki do 16 czerwca g 24.00

Link to comment
Share on other sites

Figunia może później coś więcej napisze. Tak w skrócie - za tydzień w czw Laki będzie miał rtg kręgosłupa i miednicy, no i porządne badania krwi. Serce osłuchowo wyszło ok, z tego co zrozumiałam, bo wszystko odbyło się zamieszaniu - Laki podekscytowany, lekarz gadający przez telefon, na zewnatrz czekający pacjent. Za tydzień mamy zarezerwowane 1,5-2 godziny, to może na spokojnie się porozmawia,  no i mając rtg coś więcej będzie wiadomo.

Laki przy badaniu tyłka piszczał i się wyrywał, więc coś go boli, wstępnie lekarz zdiagnozował spondyloze/koński ogon tłumacząc tym , że Laki jest w typie owczarka i swoje lata ma, więc takie zmiany to normalne - mojego sąsiada 13 letni owczarek śmiga po schodach lepiej niż Laki, więc to chyba nie do końca takie normalne, no i Laki nie jest stary. No ale zobaczymy za tydzień co rtg pokaże. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mam juz nowy modem a dzięki Radkowi, także Internet, bo jako kobita starej daty (w dodatku nie kumata w tych sprawach) i nie umiałam tego ustrojstwa podłączyć tak, by Internet działał. 

Jeszcze raz wielkie dzięki moim niezawodnym wybawcom z kłopotów wszelkiej maści :)

Aniu, Laki był odrobaczany w ub.roku. Na wizytę, za tydzień,  wezmę także kal do zbadania pod katem robali. 

Przebadamy chłopaka wzdłuż i wszerz i będziemy wtedy wiedzieć, co w psiaku piszczy.

Dodam jeszcze, ze mieliśmy nieźle kłopoty z wpakowaniem go do auta. Bardzo też stresowal się podczas jazdy. Z powrotem juz było nieco lepiej. I nie wiem czy ten stres nie wpłynął na jego apetyt, czy też co innego, ale po raz pierwszy od miesiąca, zjadł całą miche jedzenia, bez wkładania do buzi, proszenia itd. Nawet wylizał miskę do czysta - rzecz do tej pory nie widziana...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Figunia napisał:

Mam juz nowy modem a dzięki Radkowi, także Internet, bo jako kobita starej daty (w dodatku nie kumata w tych sprawach) i nie umiałam tego ustrojstwa podłączyć tak, by Internet działał. 

Jeszcze raz wielkie dzięki moim niezawodnym wybawcom z kłopotów wszelkiej maści :)

Aniu, Laki był odrobaczany w ub.roku. Na wizytę, za tydzień,  wezmę także kal do zbadania pod katem robali. 

Przebadamy chłopaka wzdłuż i wszerz i będziemy wtedy wiedzieć, co w psiaku piszczy.

Dodam jeszcze, ze mieliśmy nieźle kłopoty z wpakowaniem go do auta. Bardzo też stresowal się podczas jazdy. Z powrotem juz było nieco lepiej. I nie wiem czy ten stres nie wpłynął na jego apetyt, czy też co innego, ale po raz pierwszy od miesiąca, zjadł całą miche jedzenia, bez wkładania do buzi, proszenia itd. Nawet wylizał miskę do czysta - rzecz do tej pory nie widziana...

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie tedi szare
Link to comment
Share on other sites

Rozliczam dziekuje! Tobie Lakuniu Niezwykly Przecudny-sercem calem do 30 maja g 24.00

          Figuniu

 prosze slij mi  swoj numer konta

 posle pieniazka z zakonzconego Lakuniowi

                  ok 21 zl bedzie chyba

                    spokojnej nocy spokojnego dzioneczka Lakunie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Nadziejka napisał:

Rozliczam dziekuje! Tobie Lakuniu Niezwykly Przecudny-sercem calem do 30 maja g 24.00

          Figuniu

 prosze slij mi  swoj numer konta

 posle pieniazka z zakonzconego Lakuniowi

                  ok 21 zl bedzie chyba

                    spokojnej nocy spokojnego dzioneczka Lakunie

To do anica, :)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, sunia2000 napisał:

Figunia może później coś więcej napisze. Tak w skrócie - za tydzień w czw Laki będzie miał rtg kręgosłupa i miednicy, no i porządne badania krwi. Serce osłuchowo wyszło ok, z tego co zrozumiałam, bo wszystko odbyło się zamieszaniu - Laki podekscytowany, lekarz gadający przez telefon, na zewnatrz czekający pacjent. Za tydzień mamy zarezerwowane 1,5-2 godziny, to może na spokojnie się porozmawia,  no i mając rtg coś więcej będzie wiadomo.

Laki przy badaniu tyłka piszczał i się wyrywał, więc coś go boli, wstępnie lekarz zdiagnozował spondyloze/koński ogon tłumacząc tym , że Laki jest w typie owczarka i swoje lata ma, więc takie zmiany to normalne - mojego sąsiada 13 letni owczarek śmiga po schodach lepiej niż Laki, więc to chyba nie do końca takie normalne, no i Laki nie jest stary. No ale zobaczymy za tydzień co rtg pokaże. 

Dziękujemy za relację i spokojnie poczekamy na następne :)... w międzyczasie, spróbujemy może porozsyłać zaproszenia? bo koszta będą spore... tak ,jak uprzedzała ULV

11 godzin temu, Figunia napisał:

Mam juz nowy modem a dzięki Radkowi, także Internet, bo jako kobita starej daty (w dodatku nie kumata w tych sprawach) i nie umiałam tego ustrojstwa podłączyć tak, by Internet działał. 

Jeszcze raz wielkie dzięki moim niezawodnym wybawcom z kłopotów wszelkiej maści :)

Aniu, Laki był odrobaczany w ub.roku. Na wizytę, za tydzień,  wezmę także kal do zbadania pod katem robali. 

Przebadamy chłopaka wzdłuż i wszerz i będziemy wtedy wiedzieć, co w psiaku piszczy.

Dodam jeszcze, ze mieliśmy nieźle kłopoty z wpakowaniem go do auta. Bardzo też stresowal się podczas jazdy. Z powrotem juz było nieco lepiej. I nie wiem czy ten stres nie wpłynął na jego apetyt, czy też co innego, ale po raz pierwszy od miesiąca, zjadł całą miche jedzenia, bez wkładania do buzi, proszenia itd. Nawet wylizał miskę do czysta - rzecz do tej pory nie widziana...

 

 

Super, Aniu że internet już działa :)   cieszę się ,ze Lacky tak ładnie zjadł :)   ciekawe jak będzie dzisiaj z apetytem??

a z Magdą ,zdążyłam zamienić ,dosłownie dwa słowa... była gdzieś w terenie i wyładował jej się telefon, spróbuję dzisiaj.

... coś teraz mi się dzieje z laptopem?! bardzo długo muszę czekać aż się zapisze post!?  po kliknięciu w Odpowiedz...kręci, kręci ,kręci!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

 

... coś teraz mi się dzieje z laptopem?! bardzo długo muszę czekać aż się zapisze post!?  po kliknięciu w Odpowiedz...kręci, kręci ,kręci!

Jak zaczyna kręcić to jest już zapisane, to digi znowu nawala

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2019 o 23:28, Figunia napisał:

Nadziejko, bardzo dziekuje za Twoja troske o Lakiego. 

Badania są kosztowne, wiadomo, ale nie mamy innego wyjścia...

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie teddy szare tuuulinkam ogromnie tulinikam misiaka i Ciocie
 slij mi prosze Figuniu konto
 posle z kramku juz poniedzieli
  spokojnej nocy
 teraz nadchodza znow upaly
 chlodziku letniego chlodziku
 wszytkim lapenkom
 
Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, sunia2000 napisał:

Jest tu jakiś deklarowicz Skarpety Talcott? Moze skarpete poprosić o wsparcie?

 

Chyba Nie!?   może zaproszę i spytam Elik :) 

Patrycja, rozmawiałam z ULV i ona sugeruje ,żeby podczas narkozy do Rtg  od razu ciachnąć Lackiego... co o tym sądzisz?  oczywiście spytamy Anię, ale ... może Magda ma rację??

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, anica napisał:

Chyba Nie!?   może zaproszę i spytam Elik :) 

Patrycja, rozmawiałam z ULV i ona sugeruje ,żeby podczas narkozy do Rtg  od razu ciachnąć Lackiego... co o tym sądzisz?  oczywiście spytamy Anię, ale ... może Magda ma rację??

Też mi to przyszło do głowy, po co 2 razy dawać mu narkoze. Chociaz pani doktor która była podczas badania stwierdziła, że nie powinno się Lakiego kastrować, bo przytyje.... Nie skomentuje tego stwierdzenia, bo co tam ryzyko nowotwora jąder, prostaty, agresja do innych psów, ważne żeby nie przytył.....

Trzeba by było zadzwonić i zapytać doktora czy będzie miał czas jeszcze na kastracje, ja bym oponowałam za zabiegiem, ale wiem, że Figunia bała się chodzenia po schodach po zabiegu :( 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.05.2019 o 06:28, NikaEla napisał:

Podczytuję cały czas. Może uda mi się jakiś bazarek jeszcze sklecić, ale nie teraz

Gdybyście miały jakieś fanty na bazar to podeślijcie mi zdjęcia to zrobię bazar ( bo mi się rzeczy na bazarku trochę pokończyły) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, NikaEla napisał:

Gdybyście miały jakieś fanty na bazar to podeślijcie mi zdjęcia to zrobię bazar ( bo mi się rzeczy na bazarku trochę pokończyły) 

Elu z mojego porzedniego bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/349691-obniżka-50-dorzucone-nowe-fanty-w-pozycjach-51-56-ubrania-na-każdą-pogodę-w-każdym-rozmiarze-i-pierdółki-od-1zł-dla-watsona-i-balbiny-do-12042019/

jest do sprzedania 1-21, 24-26, 38-41, 48-56, jak chcesz to bierz zdjecia, jakby się coś sprzedało, to podrzuce fanty

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, sunia2000 napisał:

Elu z mojego porzedniego bazarku https://www.dogomania.com/forum/topic/349691-obniżka-50-dorzucone-nowe-fanty-w-pozycjach-51-56-ubrania-na-każdą-pogodę-w-każdym-rozmiarze-i-pierdółki-od-1zł-dla-watsona-i-balbiny-do-12042019/

jest do sprzedania 1-21, 24-26, 38-41, 48-56, jak chcesz to bierz zdjecia, jakby się coś sprzedało, to podrzuce fanty

Dobrze, ogarnę to w poniedziałek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...