Jump to content
Dogomania

Bazarek dla trzech biednych biedaków :( Niewidomego Fado na utrzymanie, Miłki na dług i Rokyego na leczenie. Pomóżmy psiaczkom biedaczkom. Do 21.04. godz. 21:00.


elik

Recommended Posts

17 minut temu, Olena84 napisał:

Zapraszamy na piękny bazarek. Elu nr 22 jest dobrze?

A ja prosze 38 - 10sztuk i list zwykły

Jasna sprawa, że nie :) Dzięki serdeczne, już poprawiam :)   Ale mi się napisało    1914903860_miech1.jpg.aebf2a18e171cc7ad21b97e2eb330bb6.jpg

Dzękuję Olu za przybycie i udział w bazarku. Już lece zanotować    biegne.gif.3b9951f792913601a2b541857906b472.gif

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, rozi napisał:

Skład: mąka żytnia z pełnego przemiału (98%), sól, drożdże.

I to wsio.

Kurtka, szkoda, że ja mam tak daleko do IKEA  :(   Ale i nie jestem pewna, że w krakowskim oddziale wypiekają chleb.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

I co z takim suchcielcem robisz ?

Matkojedyna… No jem. To ikeowskie jest PYSZNE. Jem je już ze trzydzieści lat, jak nie więcej. Trzeba się tylko przyzwyczaić do chrupkiego (bez porównania z tym badziewiem z normalnych sklepów).

Takie:

https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50377156/

Są jeszcze inne, w małych krążkach, z ziarnami itd., ale ja lubię ten w dużych, prosty, świetny smak.

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, ona03 napisał:

Oooooo, bardzo przepraszam, a moje żuberki.......

Łłłłaaaałłłl kochana bardzo, bardzo, bardzo Ciem przepraszam, bardzo, bardzo. Nie wiem jak to się stało, że nie zauważyłam Twojego wpisu, że w opcji K.T. chcesz fant nr 91. Zauważyłam tylko, że piszesz, że przyszłaś, a nie widziałam drugiej części postu. No co ślepemu po oczach :)

Jak przeczytałam ten Twój post, to myślę sobie - o jakie żuberki chodzi? żuberków żadnych nie wystawiałam :) :)

Dzięki wielgachne za wsparcie piesionków    595457019_buziaczki2.jpg.a6d1d229621c78b7f1abec088c3886ea.jpg  

Lece zakonotować    biegnie.jpg.c533294dcfb7e4fe91115ec5dfc38b80.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

 

Jak przeczytałam ten Twój post, to myślę sobie - o jakie żuberki chodzi? żuberków żadnych nie wystawiałam :) :)

 

A no właśnie, jak nie wystawiałam, jak wystawione .... hi hi

Najważniejsze, że moje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...