Jump to content
Dogomania

Wreszcie i Tania znalazła swój dom - zamieszkała u DT Karmelka:) Beza w DS w Warszawe, Wiola pokonała parwo i ma DS w Niepołomicach:) Szczeniaki w swoich domach:) Tosia za TM:( Pomocy!!! 3 suczki i 5 szczeniaków z interwencji:(:(

Recommended Posts

• Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kolejne kąski mięsa wzięła ode mnie z ręki :) Planowałam dołożyć do miseczki, ale Tania od razu wyciągnęła pyszczek w stonę dłoni

Siedzimy sobie z Tanią w pokoju, na razie nie wyszła z transporterka. Wypiła dwa łyki wody z miski, którą jej wstawiłam do środka i zjadła dwa kęsy gotowanego kurczaka. Rozgląda się i nasłuchuje kiedy

Najpiękniejsze psie trio - wszystkie po przejściach; aż trudno uwierzyć,  że każda z innego regionu, a  teraz tworzą rodzinę.

Posted Images

Dnia 2.12.2020 o 22:43, Tola napisał:

Wczoraj Moli miała zabieg usunięcia łagodnego nowotworu (na głowie), który wywodzi się  ze ściany mieszka włosowego. Zmiana była bardzo mała, wcześnie wychwycona, guzek usuwany był laserem CO2 w  znieczuleniu miejscowym.

Rodzina bardzo to przeżyła, Moli zniosła wszystko bardo dobrze, życzymy suni zdrowia, dużo zdrowia!

To świadczy o tym, jak sunia jest kochana. Pewnie  wyczuli guzek podczas głaskania. 

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pin by Eng Karima Hafez on Gif | Teddy bear, Teddy bear day, Cute ...

Z calego serca tulimy pooozdrawiamy radujemy