Jump to content
Dogomania

KOLEJNE STARUSZKI W SCHRONISKU:( Reaktywacja Starsze psy – ostatni dzwonek...Nie muszą umrzeć w schronisku.


Tola

Recommended Posts

Dnia 29.10.2021 o 19:41, Tola napisał:

Agresor dzisiaj, już napisałam na zamojskim, że mari się zapłacze:(

1635517357816.jpg

1635517370695.jpg

1635517376393.jpg

1635517392321.jpg

1635517386618.jpg

 

Dnia 29.10.2021 o 22:39, elik napisał:

Mega smutny  😞 

serce się rozrywa, a ja z żalu i bezsilności tylko płakać mogę 😞 😞 :(po cichu marzyłam, że uda mi się wziąć na BDT jego i jeszcze jakiegoś biedaka, ale po ostatniej wichurze niestety dramat 😞 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2021 o 19:33, mari23 napisał:

 

serce się rozrywa, a ja z żalu i bezsilności tylko płakać mogę 😞 😞 :(po cichu marzyłam, że uda mi się wziąć na BDT jego i jeszcze jakiegoś biedaka, ale po ostatniej wichurze niestety dramat 😞 😞

Współczuję i przytulam Maryniu kochana    2141810383_wspczucie.png.edb161c35428a6f77837c97994e2cafb.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Żeby była jakakolwiek szansa dla Agresora, ktoś musi założyć wątek, czy ktoś może to zrobić? 

To podstawa, żeby coś zaczęło się dziać, bez tego pierwszego kroku pies nie ma szans.

Założenie wątku nie zobowiązuje do zabrania psa ze schroniska, to tylko pierwszy krok do pomocy, nawet jak wydaje się, że sprawa jest beznadziejna.

Ja czekałam od kwietnia, aby założyć wątek Czetce, bo nie mieliśmy tyle funduszy na hotel, a zamojskich psów wymagających pomocy tutaj na dogo było sporo. A jak założyłam to okazało się, że sunia w ciągu 2 tyg. opuściła schronisko.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2021 o 21:56, Tola napisał:

Żeby była jakakolwiek szansa dla Agresora, ktoś musi założyć wątek, czy ktoś może to zrobić? 

To podstawa, żeby coś zaczęło się dziać, bez tego pierwszego kroku pies nie ma szans.

Założenie wątku nie zobowiązuje do zabrania psa ze schroniska, to tylko pierwszy krok do pomocy, nawet jak wydaje się, że sprawa jest beznadziejna.

Ja czekałam od kwietnia, aby założyć wątek Czetce, bo nie mieliśmy tyle funduszy na hotel, a zamojskich psów wymagających pomocy tutaj na dogo było sporo. A jak założyłam to okazało się, że sunia w ciągu 2 tyg. opuściła schronisko.

Próbuję coś zorganizować...może stanie się cud...

założyć i poprowadzić wątku nie dam rady, bo właśnie pakuję męża do szpitala i zostanę sama z domem i kilkunastoma psiakami 😞 😞

poprosiłam kogoś o pomoc z tym wątkiem, ale (jeśli nikt inny się nie zdecyduje) również to potrwa kilka dni 😞 😞

Były tu deklaracje dla "agresora", były dla "dowolnego" psa starszego - może po założeniu wątku akcja pomocy przybierze konkretny kształt

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2021 o 21:56, Tola napisał:

Żeby była jakakolwiek szansa dla Agresora, ktoś musi założyć wątek, czy ktoś może to zrobić? 

To podstawa, żeby coś zaczęło się dziać, bez tego pierwszego kroku pies nie ma szans.

Założenie wątku nie zobowiązuje do zabrania psa ze schroniska, to tylko pierwszy krok do pomocy, nawet jak wydaje się, że sprawa jest beznadziejna.

Ja czekałam od kwietnia, aby założyć wątek Czetce, bo nie mieliśmy tyle funduszy na hotel, a zamojskich psów wymagających pomocy tutaj na dogo było sporo. A jak założyłam to okazało się, że sunia w ciągu 2 tyg. opuściła schronisko.

 

Dnia 4.11.2021 o 13:58, mari23 napisał:

Próbuję coś zorganizować...może stanie się cud...

założyć i poprowadzić wątku nie dam rady, bo właśnie pakuję męża do szpitala i zostanę sama z domem i kilkunastoma psiakami 😞 😞

poprosiłam kogoś o pomoc z tym wątkiem, ale (jeśli nikt inny się nie zdecyduje) również to potrwa kilka dni 😞 😞

Były tu deklaracje dla "agresora", były dla "dowolnego" psa starszego - może po założeniu wątku akcja pomocy przybierze konkretny kształt

Na wątku zamojskim napisałam:

Cytat

Jeśli jasna i rudaska znajdą domy, to chciałabym założyć wątek agresorowi, ale tylko tyle, bo nie mogę wziąć odpowiedzialności za kolejnego psiaka, mając już  pod opieką 4 starsze, chore psiaki. 

obawiam się jednak, że samo założenie wątku nie na wiele się zda  😞 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.11.2021 o 06:20, jankamałpa napisał:

Założenie wątku to podstawa aby ruszyć z miejsca. Zwołać łudzi i już w grupie myśleć  co jak i gdzie.

Oczywiście założę biedakowi wątek, bo widać, że gaśnie  😞  ale najpierw musi się uregulować sytuacja 2 malutkich zamojskich suczek, które póki co, są jeszcze w schronie. Jak dobrze pójdzie, to młodsza sunia jutro opuści schron i pojedzie do Jaaga zaczekać na starszą, by  wspólnie wyruszyć w dalszą drogę do Szafirka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.11.2021 o 00:38, elik napisał:

 

Na wątku zamojskim napisałam:

obawiam się jednak, że samo założenie wątku nie na wiele się zda  😞 

 

Dnia 5.11.2021 o 06:20, jankamałpa napisał:

Założenie wątku to podstawa aby ruszyć z miejsca. Zwołać łudzi i już w grupie myśleć  co jak i gdzie.

Trzeba myśleć pozytywnie. Tak jak napisała jankamałpa - trzeba ruszyć z miejsca, zrobić pierwszy krok.

Link to comment
Share on other sites

To są deklaracje z tego wątku :

Deklaracje stałe na kolejnego psa z tego wątku:

Gabi 79 - 15 zł serce-ruchomy-obrazek-0539.gif

mari23  - 20 zł serce-ruchomy-obrazek-0539.gif

mari 23 wpłaciła też 100 zł na konto ZEA serce-ruchomy-obrazek-0539.gif

Nesiowata - 10 zł serce-ruchomy-obrazek-0539.gif

elik - 10 zł serce-ruchomy-obrazek-0539.gif

Anna GR (agresor) serce-ruchomy-obrazek-0539.gif

wiolhelm170 (szorstka) - 30 zł serce-ruchomy-obrazek-0539.gif

 

Deklaracje jednorazowe

maarit - 100 zł serce-ruchomy-obrazek-0539.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2021 o 19:32, jankamałpa napisał:

Jest wątek :):):).

 

To najlepsza wiadomość w ten dzisiejszy - koszmarny dla mnie dzień. Ale przede wszystkim to najlepsza "wiadomość" dla tego, który jeszcze nie wie, że oto koleje jego losu zmieniły kierunek na dobry ❤️

Dnia 8.11.2021 o 19:45, Tola napisał:

A mari23 wie, na pewno bardzo się ucieszy...

Ucieszy? Ryczę i przez łzy piszę. Dziękuję za pomoc i ratunek dla tego biedaka !!!!! Nie mogłam się podjąć prowadzenia wątku, mam trudną sytuację życiową, nie zawsze mogę na dogo zajrzeć, dlatego bardzo się cieszę, że mdk8 zrobiła ten pierwszy krok ❤️

Do hoteliku, gdzie jedzie niufek nie dodzwoniłam się, ale czekam na odpowiedź z hoteliku, do którego miał jechać kiedyś Kokos - właścicielka kocha duże psy, ale pomaga od dawna psom z K. i trudno u niej o miejsce.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.11.2021 o 21:32, Tola napisał:

Chciałam dzisiaj, przy okazji odbioru ze schroniska owczareczki i szorstkiej suni,  pokazać :agresora" Aska7 , ale nie było go na wybiegu.

Był za to ten rudy starszy pies 😞

1637061079335.jpg

obraz nędzy i rozpaczy 😞 😞 to straszne "futro" wprawdzie pomoże mu przetrwać zimę, ale serce pęka na ten widok 😞 😞i miejsca w hotelikach brak 😞 😞  😞

Link to comment
Share on other sites

Kubuś i Miluś słodko śpią na samym środku kuchni ❤️ autorką bałaganu jest Tinka oczywiście, to ona "pościeliła" dziadeczkom 😉

zamojskie staruszki, którym się udało.... a ja zamiast się cieszyć wciąż myślę o tych, które tam marzną i na pomoc czekają...

20211124_220833.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...