Jump to content
Dogomania

>>> KONIEC>> rozliczony


kiyoshi

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trafiłaś :) zajrzałam do dwóch drogerii, a tam chyba ludki robią zakupy na cały przyszły rok :) 

5 poproszę , 19 A,  i chyba 20 D (drugi od dołu- znaczy od kciuka), 35,

6 to kolorem będzie cera standard zimą?

Jakiś tusz Ci nie wpadł pod lade czasem.. ? 

/ mam nadzieję, że zapłacę dopiero na samą końcówkę roku, jeśli nic się ie wysypie, ogarnę zastrzyki, to się bunkruje na święta, do wyjścia może mnie jedynie zmusić pożar, lub nagła potrzeba udania się na pogotowie wet / 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jo37 napisał:

Poproszę 9, 11a,17a

Dziekuje slicznie

1 godzinę temu, Bębenek napisał:

Trafiłaś :) zajrzałam do dwóch drogerii, a tam chyba ludki robią zakupy na cały przyszły rok :) 

5 poproszę , 19 A,  i chyba 20 D (drugi od dołu- znaczy od kciuka), 35,

6 to kolorem będzie cera standard zimą?

Jakiś tusz Ci nie wpadł pod lade czasem.. ? 

/ mam nadzieję, że zapłacę dopiero na samą końcówkę roku, jeśli nic się ie wysypie, ogarnę zastrzyki, to się bunkruje na święta, do wyjścia może mnie jedynie zmusić pożar, lub nagła potrzeba udania się na pogotowie wet / 

Dziekuje tak platnosc na koniec bazarku ;) tusz chyba jakis jeszcze jest- znajde jak wroce do domu i ten podklad wtedy sprawdze

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bębenek napisał:

6 to kolorem będzie cera standard zimą?

Jakiś tusz Ci nie wpadł pod lade czasem.. ? 

6 to jest taka cera ciut opalona, nie taka blada, zalezy jaką masz karnacje, dla mnie akurat w miare ok a nie jestem blada, taka normalna...nie wiem jak wyjaśnić:)

 

A tusz faktycznie jest ale granatowy tylko! :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

6 to jest taka cera ciut opalona, nie taka blada, zalezy jaką masz karnacje, dla mnie akurat w miare ok a nie jestem blada, taka normalna...nie wiem jak wyjaśnić:)

 

A tusz faktycznie jest ale granatowy tylko! :(

To nie będę ryzykować, w ciut za ciemnym już klauna przypominam bardziej niż zwykle  :)   

Mnie można rozliczać z wysyłką listem standardowym. A wpłacę razem z puszką ptasią, w przyszłym tygodniu. Konto gdzieś mam - bez zmian?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...