Jump to content
Dogomania

Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.


hop!

Recommended Posts

[quote name='Rybc!a']Niestety nie mamy aktualnych zdjęć suni. Poproszę Vitkę, by przy okazji zrobiła. Nadal szuka domu. Urosła. Charakter taki sam. Uczuciowa, kochana, energiczna. Jakby ciągle szczeniak . :)[/QUOTE]
Dzięki za informacje. Wrzuciłam Małpkę na portel.pl - [URL="http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=647688"]Ogłoszenia - Elbląg w portEl.pl[/URL].

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rybc!a']Tak jak napisałam na głównym, elbląskim- było kilka telefonów, jeden bardzo sensowny i z pozoru zapowiadający się bardzo dobrze, z związku z tym, szukamy kogoś, kto przeprowadziłby wizytę przed adopcyjną w Poznaniu. :)[/QUOTE]
Rybc!a, dzięki za informacje. Mocno trzymam kciuki! :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Różnie. przede wszystkim nadal jest b. ostrożna i nieśmiała. ekstremalnie nie lubi zmian, bardzo mocno się przywiązuje- wspaniały piesi..

Nadal się kładzie, nadal trzeba ją czasem przenośić z miejsca na miejsce. Jest już duża, więc trochę trzeba dzwigać. Ale czasem bardzo ładnie idzie.
W biurze jak kiedyś kładzie się na podlodze i potrafi tak leżeć bez ruchu kilka godzin.

Link to comment
Share on other sites

Policzyłam naprędce koszt paliwa i wyszło ok. 400 zł, tzn. z Elblaga do Krakowa jest prawie 600 km x 2 (bo droga powrotna), to daje 1200 km. Koszt samego paliwa powinien wynieść 360 zł, chyba, że pojedzie ktoś, kto bedzie miał bardzo paliwożerny samochód, albo będzie chciał na tym jeszcze zarobić. Ale może warto zorganizować dla Małpki zbiórkę na transport.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']a ja myślałam, że Małpka już dawno w nowym domku... (gdzieś mi się jej wątek zapodział :( ).
A w Krakowie miejsce byłoby bezpłatne?
Na razie nic nie mogę zadeklarować... :( przepraszam...[/QUOTE]
Była w "domu", ale po kilku miesiącach wróciła do schroniska...
Potrzebna kasa tylko na transport.
Ra_dunia, dziękuję, że zajrzałaś. Proszę, porozsyłaj prośbę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota1']To ja dorzucę 30 zł dla okragłego rachunku, będziemy mieć 100 zł.;)[/QUOTE]
Wielkie dzięki!
To teraz mamy już tyle:
40 zł - hop!
30 zł Poker
30 zł dorota1
---------------
[B]100 zł[/B]

Brakuje 300 zł. Pomóżcie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...