Jump to content
Dogomania

Dinka (kiedyś Małpka) z lękiem separacyjnym ma wspaniały dom w Krakowie.


hop!

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

maupka jest cudna.biega sobie, bo jej pozwolą, a jak nie pozwolą to sama sie gramoli z kojca:evil_lol:. Wracalam wczoraj z NIko ze spacerku, a w bramie ( tylnej) wita nas jak najserdeczniej..kto? no Maupiszonek kochany. Rozradowana, ogonkiem merdała, ślicznotka.

acha- zmienił jej się wyraz pyszczka. teraz wyglądac wielce ynteligentnie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']maupka jest cudna.biega sobie, bo jej pozwolą, a jak nie pozwolą to sama sie gramoli z kojca:evil_lol:. Wracalam wczoraj z NIko ze spacerku, a w bramie ( tylnej) wita nas jak najserdeczniej..kto? no Maupiszonek kochany. Rozradowana, ogonkiem merdała, ślicznotka.

acha- zmienił jej się wyraz pyszczka. teraz wyglądac wielce ynteligentnie:loveu:[/quote]
Koniecznie musi znaleźć fajny dom... :lol:

Link to comment
Share on other sites

ona musi po prostu. jest tak cudna, tak serdeczna i radosna- serce sie otwiera jak wybiega na spotkanie. Udało się tym psiakom po tej zmianie- szczegolnie szczeniorki są dopieszczane, doglądane- tlusciutkie i szczęsliwe:loveu:

nie wiem czy to juz pisalam- Maupeczka ma niesamowite futro. takiego nie spotkalam jeszcze u zadnego psa. A przeciez nie jest kąpana, tarza się we wszystkim jak to szczeniak. Futerko jest niesamowicie delikatne i miękkie. jak pióra ptaka. cudna jest:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Małpka od dziś w nowym, super domu :) Będzie już drugą sunią zaadoptowaną ze schroniska przez tą rodzinę. Niestety tamta sunia odeszła . Małpka będzie miała dom z ogrodem w rodzinie lekarzy :)
Zdjęcia dodamy po powrocie do domu .. Czekajcie cierpliwie .

Chciałam baaaadzo podziękować HOP! :loveu: za ogłoszenia i opiekę nad wątkiem.

Link to comment
Share on other sites

Pan, który trzymał Małpkę kiedy weszłam do schroniska od początku zrobił na mnie dobre wrażenie :lol:
Zapytałam go, czy adoptuje Małpeczkę?
Odpowiedział, że tak i bardzo mu się ona podoba. Mówił, że właśnie się ze sobą oswajają i głaskał ją po brzuchu. Dodał jeszcze, że jest przepiękna! :lol:
Pytał skąd to imię, skąd się wzięła. Bardzo ciekawski nowy pan - bardzo dobrze. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

.....ciąg dalszy .....Małpka siedzi sobie u pani doktor w ogrodzie i wspomina jak to było jeszcze w schronisku: "Ach..uciekalam sobie z kojca...największa, "najmądrzejsza"..ach biegalam sobie po schronisku. Ach wolności. witalam w tylnej bramie Nikusia jak wracal ze spacerku. Bawilam się z nim trochę- o dziwo mimo ze bylam wszędobylskim szczeniakiem Nikuś nie warczal na mnie- jak to zwykl robic z innymi szczeniakami...Był miły do mnie i merdał ogonkiem, bawil się ze mną....A teraz siedzę sobie tutaj sama i jest mi smutno...."

Więc małpkowa pani w te pędy popędzila do schroniska i właśnie teraz (godz. 10) [SIZE=3][COLOR=purple][B]adoptuje Nikusia:crazyeye::-o:crazyeye: Hurraaaa:loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...