Jump to content
Dogomania

Malusia Tinusia już ma swój wspaniały trzypokoleniowy domek. Takie lubię najbardziej :) Już zdrowa, szukamy domu. Prosimy o pomoc w ogłoszeniach. Tinusia, malusia sunieczka opuściła schron z wyrokiem - parwowiroza :( Potrzebne środki na leczenie.


elik

Recommended Posts

7 godzin temu, Havanka napisał:

Tinka była z Tobą Elu bardzo związana i na pewno będzie tęsknić przez kilka pierwszych dni. Ale jestem pewna, że P. Kasia zrobi wszystko, by sunia nie miała  na to czasu i by szybko polubiła nowe miejsce i nową rodzinę..

Też to wiem Eluniu, że nowa Rodzinka nie pozwoli się jej smucić, ale wiedza wiedzą, a smutek i tak sie smędzi :(  

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Też to wiem Eluniu, że nowa Rodzinka nie pozwoli się jej smucić, ale wiedza wiedzą, a smutek i tak sie smędzi :(  

Oj smedzi. Nawet mnie dopadl z tego powodu. Ale pocieszam sie, że Tinusia ma tam dobrze i za kilka dni jej i nam bedzie łatwiej.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Havanka napisał:

Oj smedzi. Nawet mnie dopadl z tego powodu. Ale pocieszam sie, że Tinusia ma tam dobrze i za kilka dni jej i nam bedzie łatwiej.

Tinusia urzędowała dzisiaj w ogródku, z którego za żadne skarby nie chciała wracać do domu. Trzeba było urządzić polowanie :) Najbardziej upodobała sobie córkę Państwa i jak tylko się pojawi, to Tinka biegnie do niej i domaga sie głaskania.  Przypuszczałam, że tak będzie, bo bardzo lgnęła do dzieci i młodzieży. Koło nas jest szkoła i przedszkole i zdarzało się, że na spacerze spotykaliśmy dzieci wracające ze szkoły. Zawsze ciągnęła w ich stronę i przednimi łapeczkami wyskakiwała na najbliższe i domagała się głaskania.

Kochany szkrab    1917323578_serce8.gif.d50437353de4dbe1f3abddac90752523.gif

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, b-b napisał:

No Eluś kolejne swe dziecie puściłaś w świat do wspaniałego domku :)

Bardzo się cieszę i życzę małej już tylko wspaniałych dni ze swoją rodzinką :)

Tak kolejna sunia poszła do wspaniałych ludzi. Zawsze najbardziej cieszę się, gdy psiak idzie do domu, gdzie są starsi, młodsi i najmłodsi :) Ta rodzina właśnie taka jest więc Tinusia nigdy nie będzie sama w domu i będzie miała dużo rąk do głaskania, które tak bardzo lubi.

Podobno już nie ciągnie na smyczy w co trudno mi uwierzyć, bo u nas ciągła tak, że haski by się nie powstydził :)

Ma już kupione wszystko nowe, swoje szeleczki,  legowisko, które na początek dałam, żeby miała zapach nas i naszych psiaków, Pani Krystyna je zwróci.

Tina na spacerku.

IMG_20190331_132018.jpg.086d06db181f143fc237a8788ad24a86.jpg

Nowe szeleczki Tinusi :)

IMG_20190331_164713.jpg.12986e9b3fa699d63bd683508566f802.jpg

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, dwbem napisał:

Super wiadomość, następny psiak, który znalazl dobry domek.

Tak, to bardzo cieszy, gdy zwierzaczek z koszmarną przeszłością znajduje bezpieczną przystań na resztę swoich dni  :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Tak kolejna sunia poszła do wspaniałych ludzi. Zawsze najbardziej cieszę się, gdy psiak idzie do domu, gdzie są starsi, młodsi i najmłodsi :) Ta rodzina właśnie taka jest więc Tinusia nigdy nie będzie sama w domu i będzie miała dużo rąk do głaskania, które tak bardzo lubi.

Podobno już nie ciągnie na smyczy w co trudno mi uwierzyć, bo u nas ciągła tak, że haski by się nie powstydził :)

Ma już kupione wszystko nowe, swoje szeleczki,  legowisko, które na początek dałam, żeby miała zapach nas i naszych psiaków, Pani Krystyna je zwróci.

Tina na spacerku.

IMG_20190331_132018.jpg.086d06db181f143fc237a8788ad24a86.jpg

Nowe szeleczki Tinusi :)

IMG_20190331_164713.jpg.12986e9b3fa699d63bd683508566f802.jpg

Noooo. Idzie jak modelka na wybiegu w tych szeleczkach:) Kokietka mała. Serce się raduje!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, nulka07 napisał:

Noooo. Idzie jak modelka na wybiegu w tych szeleczkach:) Kokietka mała. Serce się raduje!!!

Tinusia jest bardzo filuterna. Faktycznie chodzi jak modelka na wybiegu. Słodka trzpiotka   1017071108_serce8.gif.53c940845e3ed112c8bb5f590b164399.gif

EDIT

Dzisiaj znalazłam jaj zdjęcie gdy jeszcze była u nas. Niesie swoją miseczkę, żeby nasypać jej żarełka :) Zdjęcie nie jest dobrej jakości, ale co tam  :)

20190126_085021.jpg.2f75ab73fdb7aedbedeb8e28afa59e1b.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Havanka napisał:

Jak miło jest popatrzeć na Tinkę. Stresu już nie widać, na spacerze zainteresowana otoczeniem, oczka ciekawskie. Mam nadzieję, że przestała tęsknić i korzysta już z życia na maxa !

Też mi się tak wydaje. Szczeniaczki szybko przystosowują się do nowych warunków, zwłaszcza gdy jest im dobrze, gdy czują się bezpieczne i kochane. Tinusia to wszystko ma więc myślę, że jest szczęśliwa w swojej rodzinie. Pewnie byłaby bardzo zadowolona, gdyby mnie zobaczyła, ale nie będę jej mieszać w główce. Ja muszę sobie poradzić z tęsknotą, nie po raz pierwszy przecież, a ona niech szybciej zapomni.

Po wczorajszym wydarzeniu z maleńką sunia, dzisiaj jestem bardziej płaczliwa :(

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

I doczekała się wymarzonej Rodziny :)

No i nie tak długo czekała :) 4 miesiące to niewiele :) Przed nią całe życie :) Ma dopiero 9 miesięcy. Tęsknię za nią :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dostałam nowe zdjęcia i kilka słów i Tinusi :)  Że już dogadała się z kotem, że olewa swoje legowisko, woli spanie z państwem w łóżeczku, że ma się bardzo dobrze, że robi wariacje w ogródku i że nie chce wracać do domu :) Jednym słowem   suuuuper :)

Co prawda kot pokazuje, gdzie dokładnie ma Tinusię, ale z drugiej strony, świadczy to o tym, że już całkowicie zaufał Tinusi i nie musi mieć jej "na oku"  :)

IMG_20190403_162140.jpg.6561ce9f14da0d42d5246a33fe637495.jpg

IMG_20190331_160703.jpg.ad714260957f6afa18065b137cb44661.jpg

20190331_171439.jpeg.53285621a88cc7b4f02b6a46b6515b98.jpeg

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...