Jump to content
Dogomania

Katowice 2005


Agasia

Recommended Posts

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeszcze raz napiszę -> wystarczy paszport z adnotascją weta, ze pies jest OK :)
[quote name='staff-ka']Ja nie jestem z oddziału Katowice,ale corocznie jezdze na tamtejsza wystawe i corocznie mam podniesione cisnienie na tych -"ala" - ochraniarzy i stażystów z weterynarii ,ze nie chca wpuśccic na normalne zaswiadczenie od weta i aktualne szczepienie przeciwko wsciekliznie[/quote]
A ja akurat jestem z oddziału Katowice i corocznie pracuję przy tej wystawie :evilbat: problemy z wejściem bez urzedowego świadectwa były tylko w roku ataku pryszczycy (ale wtedy cyrki były wszedzie, na granicy również :P )
Natomiast w Krakowie ( dzięki oślemu uporowi ochroniarzy i jakiegoś nawiedzonego weta ) musiałam zabulić przy wejściu na teren wystawy za świadectwo urzedowe, którego nie miałam, bo wzięłam tylko zaświadczenie od "swojego" weta :evilbat: To tez fajna metoda na wyciagnięcie jeszcze odrobiny kasy od wystawców :P

Generalnie różnie to bywa. Wiele zależy od szczęścia i podatności weta i ochrony na miły uśmiech i "bezradność blondynki" :lol:
To działa :D

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie ktoś pytał tu o zaświadczenie powiatowego weta o zdrowiu psa potzrebne do wystawy. Otóż dziś byłam u swojego weta i o to spytałam, dowiedziałam się ze teraz nie ma już powiatowych wetów bo wszyscy są lekarzami "z urzędu" (urzędowy lekarz weterynarii), czyli na wystawę potrzebne jest tylko zaświadczenie od "zwykłego" weta z pieczątka gdzie jest napisane lekarz urzędowy.

Trochę mnie to zdziwiło na początku ale jak wet powiedział że miesiąc temu na takie świdectwo pies poleciał do USA to na wystawie nie powinni się chyba czepiać... :wink:

pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']mysmy w Krakowie weszli bez zaswiadczenia od powiatowego,czy weta Czyzby uroda Malenstwa ich powalila na kolana ? [/quote]
Może uroda :roll: A może rozmiar :wink: Albo i jedno, i drugie :lol:

Link to comment
Share on other sites

WITAM
Mam dla Wszystkich zainteresowanych ciekawą informację.

Właśnie dzwoniłem do Katowic i pani powiedziała mi, że nie potrzeba zaświadczenia urzędowego (mają stare druki i dlatego tak jest to zapisane). Wystarczy książeczka zdrowia i zaświadczenie o szczepieniu przeciw wściekliźnie.

Także jeżeli ktoś załatwiał zaświadczenie urzędowe to wyrzucił kasę w błoto.

Pozdrawiam i do zobaczenia w piątek na ringu IV

Dla zainteresowanych będę rozdawał ulotki na Klubową Wystawę Posokowców oraz Alpejskich Gończych Krótkonożnych w Elblągu 17 kwietnia 2005

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pat&Brutus']
Właśnie dzwoniłem do Katowic i pani powiedziała mi, że nie potrzeba zaświadczenia urzędowego (mają stare druki i dlatego tak jest to zapisane). Wystarczy książeczka zdrowia i zaświadczenie o szczepieniu przeciw wściekliźnie.[/quote]

No to SUPER :) Też miałam tam dzownić ale juz mnie wyręczyłeś ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pirat_fila']mam jeszcze jedno pytanko, do ludzi organizująch wystawę:

jaka będzie cena biletów i czy będą ulgowe?

już się dowiedziałem, dziękuję :d[/quote]

W zeszłym roku normalna cena biletu wynosiła 9 zł.. a ulgowy był bodajze do 14 lat :x

Link to comment
Share on other sites

Bilety

(do nabycia w kasach 'Spodka' podczas trwania wystawy)
Opłata

Dorośli
10 PLN

Dzieci 7-14 lat, emeryci, renciści
5 PLN

Dzieci do lat 7
za darmo

Tak mi się zdawało ,że gdzieś widziałam te ceny - kopia ze strony Katowic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Ponawiam - baaardzo bym prosila o pozyczenie pieska w sobote na JH :( Chce miec cos pewnego ;)[/quote]
Agasia, ja bym Ci mogla pozyczyc mojego malucha, ale nie wiem czy bedziesz chciala bo ona ma dopiero 8 miesiecy, chociaz wedlug mnie super sie wystawia, zreszta na swojej pierwszej wystawie zdobyla BIS Puppu III :wink: . Chociaz zdaza jej sie skakac zamiast biec wiec nie wiem czy bedziesz chcicala, ale zawsze mozesz podejsc i zobaczyc :wink: , zreszta chetnie Cie poznam :grins: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...