Jump to content
Dogomania

Katowice 2005


Agasia

Recommended Posts

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

JA równierz życze wszystkim powodzenia!!
I mam prośbe do tych co wystawiają alaskany - w młodzieży będzie wystawiany AM Shamrook, bardzo chciałabym wiedzieć jaka ocenę dostał i jak był wystawiany.

Jeszcze raz powodzenia i do zobaczenia w Sobotę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote]Kto zastąpi sędziego z Chorwacji??
SH wiesz może??
Dla nas to bardzo ważne[/quote]
Co prawda już napisano, że zamiast Borisa Spoljarica sędziuje Pan Jakubowski, ale potwierdzam, że to prawda :)
Dlatego plan sędziowania pozostaje bez zmian.

Link to comment
Share on other sites

SH - dzękuje bardzo za wieści. Ja niestety nie mogę być na tej wystawie.
Moją samkę będzie wystawiać koleżanka. Mam wielką prośbę do Ciebie. Wiesz, że jestem zainteresowana szpicem :) (tym czarnym z Czech). Jeśli uda Ci się, zrób mu kilka zdjęć - temu czarnuchowi. Ja też postaram się, by znajomi zrobli mu kilka fotek.
Mam nadzieję, że uda nam się kiedyś spotkać - może V grupa będzie wystawian w innym niż piątek dniu.
Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na zdjęcia czarnucha.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie, zbliza się wystawa w Katowicach . Od dzisiaj.

Spytacie - [color=red][/color]Cóż za odkrycie !!!![color=black][/color]

A jednak.

W zeszłym roku - w drugi dzień wystawy spotkałam na moich peryferiach nieznego mi karelczyka i bulterierkę. Pomyślałam , że zjechały na wystawę. Po południu znalazłam ogłoszenie o ich zaginięciu.

Dzisiaj wracam ze spaceru - na tablicy ogłoszenie [color=blue][/color]

Znaleziono brązowego wyżła[color=black][/color]

Toteż widać rusza dziś wystawa.

Link to comment
Share on other sites

Kochani - nie mam czasu przegladac i szukac postow (remont w chaupie) czy moglby mi ktos powiedzec - jesli pamieta - kiedy sa bystawiane briardy (chyba w niedziele) i podac godzine, chce to obejrzec ... Prosze wybaczyc, ze mam taka prosbe i dzieki za odpowiedz...

Link to comment
Share on other sites

[b]sota36[/b] - briardy (niedziela!!) sa po nas czyli po beauceronach, my zaczynamy o 10.00 i pewnie z godzinke sie nam zejdzie, choc jak napisala dorotal planowo briardy maja byc sedziowane o 10.30. Ring nr 2 na plycie glównej, na przeciwko ringu honorowego.

[b][color=orange]TO JUZ DZISIAJ!!!! kurtyna za 30 min pojdzie w gore!!!! trzymam za Was wszystkich kciuki!!!![/color][/b] :laola:

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

Trzymamy kciuki! Jutro mnie można znalesć przy ringu berneńczyków będe miała identyfikatorek będzie na tym logo klubu szwajcarów a obok na niebiesko Tysia i pod spodem Hera. Potem będe ok. 11 na MP.

Link to comment
Share on other sites

moj Snoopy dzisiaj 1/5 dosk zakonczyl Ch.Pl 8) :D

I mam wieeeelka prosbe do wszystkich jutro wystawiajacych ;) Trudno sie nie domyslic - piesek na MP 8) Dzisiaj nie bylam - pokrylo mi sie wystawianie psa z MP, wiec jutro chce zaszalec :P

Link to comment
Share on other sites

My juz po wystawie - zakończylyśmy dzisiaj z Res.CACIBEM, oceną doskonalą i złotem.Fajna atmosfera na ringu, ale ogólnie nienajciekawiej - dalmaśki na lodowisku :o :o

Ajuż tak poważnie - tam jest bardzo zimno, do tego stopnia,że psy po godzinie przebywania zaczynaly lapy do góry podnosić - efekty biegu nie zawsze oczekiwane :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...