Jump to content
Dogomania

Nutka- cudna pekineczka potrzebuje naszej pomocy.Nutka/Joy-11.10.18 w DS w Holandii u polskiej rodziny.


Anula

Recommended Posts

17 godzin temu, Tola napisał:

Wspaniale ogląda się dziewczyny, sama radość:)

A wiadomo, co z pekinkiem pod Nową Solą?

Dobrze Martuni,że zapytałaś o Toficzka  bo pominęłam go wstawiając zaległe wiadomości i zdjęcia na wątkach.Już uzupełniłam :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.07.2019 o 20:51, Havanka napisał:

Te psiaczki żyć bez siebie już by nie mogły ! Dopasowały się idealnie. Nutka ma pięknego czupurka na łebku, wygląda zabójczo !

 

Dnia 25.07.2019 o 23:56, b-b napisał:

Fajnie ,że dom dał im szansę bycia razem :D

To naprawdę bardzo miłe,że zaglądacie na wątek psiaków,które były /a zawsze pozostaną w naszych sercach / pod moją i Anulki opieką :) Obie nie szukamy aplauzu ale wiele wpisów na wątku utwierdzają nas w tym,że decyzja o wspólnej adopcji jednak była słuszna. Dziewczyny i rodzina szczęśliwi i to najbardziej cieszy :) Święty Franciszek jednak czuwa gdy podejmujemy taką, a nie inną decyzję :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Bogusik napisał:

 

To naprawdę bardzo miłe,że zaglądacie na wątek psiaków,które były /a zawsze pozostaną w naszych sercach / pod moją i Anulki opieką :) Obie nie szukamy aplauzu ale wiele wpisów na wątku utwierdzają nas w tym,że decyzja o wspólnej adopcji jednak była słuszna. Dziewczyny i rodzina szczęśliwi i to najbardziej cieszy :) Święty Franciszek jednak czuwa gdy podejmujemy taką, a nie inną decyzję :)

Masz rację Bogusiu. Sw.Franciszek chyba ma największy udzial w wyborze domow, bo wszystkie są jak "nie z tej ziemi",aż czasem jestem sama zaskoczona,że TAKIE domki istnieją naprawdę. Z przyjemnością podglada się dalsze życie bylych bezdomniakow, ale teraz z tej lepszej strony. Mozna sie naprawdę solidnie "naladowac" pozytywną energią i zmotywowac do dalszych działań.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Kopiuję jedną z wiadomości od p.Beaty:

Mieliśmy problemy z Joy. Jak były upały to nie dawała rady. Na spacerze co chwilę stawała i sapała i kładła się, żeby odpocząć. Wet nasz stwierdził że jest niedotlenienie i trzeba jej korektę noska zrobić. W lipcu zrobiliśmy jej korektę noska i jest super. Zupełnie inny psiak :)

76967998-2150868468347496-54246906170892

78397234-2151015188332824-55357390538166

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, helli napisał:

I to nie plaskata ta Joy, jeśli pamiętam

Trochę się z tymi imionami poplątało za sprawką Pańciostwa...:) Biała, u nas Yoy otrzymała imię Neli po poprzedniej suni.U nas Nutka-pekinka otrzymała imię Yoy, ponieważ w sumie żałowali,że zmienili imię białej i dali je pekince :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...