Jump to content
Dogomania

Szetlandy w potrzebie


Recommended Posts

nie nie zrobiłam zdjęcia:( byłam w takim szoku jak ją zobaczyłam że mnie zatkało:( moi sąsiedzi mają szelti ale ta sunia jest dużo mniejsza.Miała czerwoną obrożę ale nie wiem czy to schroniskowa, ale raczej nie bo my mamy parciane a to chyba była skórzana.
jedna pani już oglądała małą bo jej zaginęły dwa, ale to nie te.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Zajrzyjcie prosze tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/threads/206667-Chory-piesek-koczuje-porzucony-na-cmentarzu-pomóżcie-potrzebna-pilnie-pomocy!!!/page4[/URL]

Chyb mix szelti.Mieszka wsrod grobow na cmentarzu w Opolu Lubelskim. Jest zaziebiony,potrzebuje na juz pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Rasowy owczarek szetlandzki do oddania za darmo na już /jego właścicielka jest chora na nogi i nie może z nim wychodzić na spacery./
Pies ok dwuletni - łagodny, nauczony czystości - przebywa w Lublinie
Tylko tyle wiem - zainteresowanym podam tel na PW
Zdjęć nie posiadam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']Rasowy owczarek szetlandzki do oddania za darmo na już /jego właścicielka jest chora na nogi i nie może z nim wychodzić na spacery./
Pies ok dwuletni - łagodny, nauczony czystości - przebywa w Lublinie
Tylko tyle wiem - zainteresowanym podam tel na PW
Zdjęć nie posiadam.[/QUOTE]

Przekopiuję wiadomość na forum sheltie.

Link to comment
Share on other sites

terra dzięki
Tylko jest mały problem - to mocno starsza Pani i na bank nie ma komórkowego telefonu - nie wiem nawet czy ma stacjonarny...
Mam jej adres więc przez informację można sprawdzić czy ma stacjonarny numer - Osoba która powiedziała mi o niej mówi, że ta Pani siedzi non stop w domu i nie wychodzi ze względu na te chore nogi więc jeśli ktoś tam pojedzie to ona zawsze jest w domu Pani jest bardzo miła i wie że ktoś może się po psa się zgłosić bo sama tę osobę prosiła żeby znalazła psu nową rodzinę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Dzięki Osa.
Rozumiem, że osoba która się skontaktowała na pw dostała adres tej Pani?
Jak ta opcja nie wypali, jest jeszcze jedna osoba chętna dać pieskowi dt.[/QUOTE]

Tak, tak podałam adres - jeśli macie kogoś w Lublinie to może śmiało po niego pojechać i psiaka zabrać.
Ta Pani odda go pierwszemu który się zgłosi a psina niekastrowana więc jest duża obawa żeby nie trafił do rozmnażali.
[U]Pani jest stale w domu.[/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FRODKA']Jak wyjaśniono na szetlandzim forum - rodowodowy 2 letni szetland okazał się 4 letnim szpicem miniaturowym ,potrzebuje nowego domku.[/QUOTE]

Faktycznie, w Lublinie to szpic miniaturowy.

Założyłam psiakowi wątek w dziale szpiców:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/207034-4-letnio-piesek-rasy-szpic-miniaturowy-szuka-domu?p=16798039#post16798039[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...