Jump to content
Dogomania

CACIB Kielce 14-15.11.2009


gidelskie-psy

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 523
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='immortal'][B][SIZE=3]Szukam transportu z W-wy na tą wystawę, dla jednej osoby, bez psa. Oczywiście dorzucam się do paliwa.[/SIZE][/B][/quote]
Ja miałam jechac na tę wystawę, ale chyba zrezygnuję; przyczyny osobiste.

Ale skontaktuj się z [B]hubertusem.[/B] On organizuje transport do Kielc. Może uda Ci się załapać na miejscówke...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']A my chyba z Kielc zrezygnujemy :roll:
50 zł za psa w klasie szczeniąt, gdzie w sumie nie dostane nic, a to mało się liczy, to chyba troszeczkę za dużo :evil_lol:[/quote]


Ja płacę 20 euro czyli ok 90 zł za szczeniaka i nie narzekam :evil_lol: Choć zmiana sędziego mi niezbyt na rękę, ale trudno.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']Ja płacę 20 euro czyli ok 90 zł za szczeniaka i nie narzekam :evil_lol: Choć zmiana sędziego mi niezbyt na rękę, ale trudno.[/quote]

to zapraszam na lubelskie wystawy! Mamy ceny jednakowe dla wszystkich niezależnie od zameldowania psa.
A czy pokazywanie psa w klasie szczeniąt nic nie daje, to nie wiem. Mam inne zdanie na ten temat - pies "obywa" się z wystawami, z innymi psami, z tym hałasem na ringu. To taka początkowa edukacja wystawowa. Tyle, ze trochę kosztowna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iza']Trochę nie na temat , ale jestem innego zdania, co do wożenia tak młodych psów na wystawy , moim zdaniem to za duży stres dla nich, lepiej pózniej je do tego przezwyczajać , są wtedy mocniejsze psychicznie i lepiej znoszą taki stres.[/quote]

ale to chyba tez zalezy od psa, jaki ma charkter i tp, moj szczeniak w ogóle zero stresu a przynajmniej miała kontakt z innymi psami dużo jej to dało i widziałam, ze jej to też odpowiada ;)

Link to comment
Share on other sites

jeden z moich psów - jako szczeniak - właśnie zaczął swoją karierę wystawową w Kielcach. Bardziej ja przeżywałam to niż pies. Ale warto było przyjechać i się sprawdzić - nawet samo chodzenie przy nodze - powiedzmy, ze przy nodze...
Teraz przyjadę z dorosłym psem. On zaczął swoją karierę wystawową jako pies pełnoletni. I dużo musiałam z nim pracować, zupełnie inaczej niż z tym co zaczął wcześniej. Ale - to wszystko zależy od psa - jak już ktoś napisał wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...