Jump to content
Dogomania

CACIB Kielce 14-15.11.2009


gidelskie-psy

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 523
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Judit']hoh.. my czekamy aż powiedzą w końcu kto od seterów a kto od wyżłow.. bo nie zamierzmy pokazywać się u pana F. :razz:[/quote]


A my mimo pierwotnych planów pojawienia się w Kielcach chyba zrezygnujemy:(
Wyjscia sa dwa albo znajomi Pana F albo loteria na kogo wypadnie na tego benc u Pani W :)
Za takie sedziowanie my dziekujemy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']wszystko się zgadza V gr. :p, a pasuje nam 2 Panów sędziów.... ;)[/quote]

Aha mi narazie bez różnicy bo to w sumie będzie 2 lub 3 wystawa mojego Maleństwa (bo nie wiem czy na Krajówce w Łodzi jest klasa baby) . Ale trochę głupio że na całą V grupę nie ma sędziego zza granicy :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka']Aha mi narazie bez różnicy bo to w sumie będzie 2 lub 3 wystawa mojego Maleństwa (bo nie wiem czy na Krajówce w Łodzi jest klasa baby) . Ale trochę głupio że na całą V grupę nie ma sędziego zza granicy :placz:[/quote]

na krajówce pewnie nie będzie, ale na klubowej powinna być, a klubowa jest dzień po krajowej....

ps. a dlaczego Twoja galeria nie jest w temacie "nagusków" tylko poza....?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']na krajówce pewnie nie będzie, ale na klubowej powinna być, a klubowa jest dzień po krajowej....

ps. a dlaczego Twoja galeria nie jest w temacie "nagusków" tylko poza....?[/quote]

[url]http://www.zkwp.lodz.pl/joomla/images/PDF1/V%20grupa%20Krajowa%202009.pdf[/url]
- wg. tego jest.

A na dogo nie ma subfora tej rasy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shetanka'][URL]http://www.zkwp.lodz.pl/joomla/images/PDF1/V%20grupa%20Krajowa%202009.pdf[/URL]
- wg. tego jest.

A na dogo nie ma subfora tej rasy ;)[/quote]

...no tak, bo to krajowa V gr.

to trzeba moda do założenia poprosić...;)

A.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...