Jump to content
Dogomania

CACIB Kielce 14-15.11.2009


gidelskie-psy

Recommended Posts

  • Replies 523
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='mrowa23']no tak myslalam zeby mala zabrac do klasy szczeniat, przy okazji jak bysmy jechali z mlodziezowa ekipa...ale o sedzinie ic dobrego nie slyszalam...[/QUOTE]A co Cie sędzina obchodzi?
I tak mała ma wygraną w łapkach :evil_lol:
A przy okazji przez Kraków przejedziesz...

Link to comment
Share on other sites

ja powiem tak:

Słyszeć a widzieć to są dwie różne rzeczy - nie zawsze zasłyszane jest zgodne z rzeczywistością ;)

myślę, że warto sobie samemu wyrabiać zdanie w pewnych kwestiach - łącznie z sędziami kynologicznymi ;) owszem - poczytać można, ale warto przekonać się też na własnej skórze... :eviltong:

tak więc nie marudzić jak tylko "zasłyszane", a pakować manatki i jechać na wystawe ;)

Link to comment
Share on other sites

do kraka to jakos tak nie podrodze choc obecnie do kraka to zawse po drodze :lol: no ja wiem ale mi nie na wygranych tylko opisach zalezy... o ocenie, bo to ze bedziemy mialy tlok na ringu to ja wiem:lol: puli a ty gdzie sie wybeirasz, zebym mogla pokazac corci jak ma sie preentowac na "zywym" przykladzie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']do kraka to jakos tak nie podrodze choc obecnie do kraka to zawse po drodze :lol: no ja wiem ale mi nie na wygranych tylko opisach zalezy... o ocenie, bo to ze bedziemy mialy tlok na ringu to ja wiem:lol: puli a ty gdzie sie wybeirasz, zebym mogla pokazac corci jak ma sie preentowac na "zywym" przykladzie:cool3:[/QUOTE]
Ja Ci moge w ciemno powiedziec jakie opisy bedzie mała dostawać przez najbliższy rok.. albo półtora. :evil_lol::evil_lol:
Potem tez będa podobne i pucharków bedzie przybywac :evil_lol:

O porządnych opisach pogadamy jak pojedziemy na czeskie, słowackie i wegierskie klubówki. Szykuj sie na wiosnę.:lol:

My jedziemy na światowke zeby za cięzki szmal przegrac z fajnymi psami i zobaczyc znajomków :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

tak tez przypuszalam :diabloti: dlatego my juz ustawieni z jozefem i ilona ze bedziemy za rok na wegrzech na festiwalu:razz: na swiatowce bedziemy z buldozerem bo mloda za mloda:-( a ty sie przygotuj ze bedziemy jezdzic za toba jak smrodek po gatkach:lol: )
moze przyjedziemy... zobacze bo toruniu i wloclawku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']tak tez przypuszalam :diabloti: dlatego my juz ustawieni z jozefem i ilona ze bedziemy za rok na wegrzech na festiwalu:razz: [/QUOTE]A będzie festiwal za rok??[QUOTE]na swiatowce bedziemy z buldozerem bo mloda za mloda:-( a ty sie przygotuj ze bedziemy jezdzic za toba jak smrodek po gatkach:lol: )
moze przyjedziemy... zobacze bo toruniu i wloclawku
[/QUOTE] Dzień buldozerów to jedyny dzien kiedy nie bedziemy na swiatówce. :roll:
Chyba ze cos sie zmieni...
Burki kosiły bisy na klubówkach wiec teraz kolej na zmiane warty. Nasi górą. Nie będzie Czech ni Słowak pluł nam w dredy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']mowili ze bedzie, jak nie bedzie to pogryze:razz: a kiedy sa klubowki u naszych zagramanicznych braci:diabloti:?
[SIZE="2"]ale offa zrobilysmy[/SIZE][/QUOTE]
Wszystkie klubówki i specjalne przypadaja na wiosne. Od kwietnia do czerwca.I jeszcze moznaby na rasy wegierskie do hungarii....
Szykuj kase i dużo czasu. Zagramanica czeka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...