Jump to content
Dogomania

Mała Aurora - w typie pinczerka. Ma już swój domek!


snuszak

Recommended Posts

potwierdzam, że mała robi postepy, teraz duzó latwiej przez kraty ja namowic na glaskanie nie tylko glowy ale całego karku - czgo wczesniej sie obawiała, nistety nadal załozenie obrozki jest awykonalne, jesli ja wyciagnac z boksu to tylko na siłe, ale obawiam sie czy nie bedzie to dla niej za duzo stres :oops: zeby urazy nie bylo, ale jakby miała obrozke na stałe to zawsze juz łatwiej,

Goga masz moze taką mała obrożke, bo moja ostatnia pojechala z Łęczakiem :evil_lol:

mam tylko takie ale szeleczki ale ich to na pewno nie da sie zalozyc, to dopiero w domku jak bedzie u mnie na DT, moze jakos w naspenym tygodniu ktoś moglby ja do weta zabrac?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 221
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aurorka dalej moze zostac zabrana do mnie na DT, ale z tym transportem musi sie cos znalezc i pomoc w wyciagnieciu :oops:

bo pozniej moze okaazac sie ze wyjade i klops szansa małej przepadnie, (moze w polowie czerwca i nie wiem czy na ktorko czy na dlugo) a jesli bedzie teraz zabrana i nie bedzie duzych problemow sprawiac u mnie a ja wyjade to nie bedzie problemu zeby u mnie na tym Dt byla

Link to comment
Share on other sites

Też myśle, że mała jest wspaniała, powinna dostać szansę więc czekam na nią az trafi do mnie na DT, mam tylko nadzieję że nie jest kotożerna :evil_lol: i że mojego bydlaka nie wystraszy bo to delikatny dżentelmen jest :oops:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie skończyłam szykować stoisko na jutro na imprezę Kejtrowską.
Zrobiłam na tablicy ogłoszeń nasze psiaki, Aurorkę, Dixona, Mundka i Nefika. Do tego port folio, gdyby ktoś chciał jakieś namiary i psiaka wizytówkę zabrać pokazać w domu.

Może jakiś domek się wykroi. Choc ostatnio pesymistą jestem.

Pula pojechała do Wrocławia do domu i dom zrezygnował. Szlag.

Link to comment
Share on other sites

Aniu, z wetem nie jest problem. Aurora jest podopieczną Fundacji, więc my płacimy za nasze psiaki. Mamy w razie czego, gdyby nic innego nie wyszło też super wetke, i upusty wszelkie mozliwe też. Tylko jak sunię zabrać, żeby zawału nam maleńka nie dostała, żeby nie zwiała po drodze i nikogo nie pogryzla ze strachu.
Dlatego najmniej interwencyjnie myślałyśmy o podaniu środka. Tylko ilość.
Myslę Aniu że wspólnymi siłami się uda. Jeśli mamy w Tobie wsparcie - damy radę. Bo mało nas było zainteresowanych i chętnych do pomocy.

Link to comment
Share on other sites

[B]eduse[/B] - to, że mała pokazuje brzuch nie musi oznaczać podporządkowania. Równie dobrze może być reakcją nadwrażliwości powodowaną lękiem.

Teraz do rzeczy..
Rozumiem jest ktoś, kto chce dać DT psince, a jedynym problemem jest założenie jej obroży?
Ekhm..
Zatem jutro się za nią wezmę..
Będzie miała zrobiony trening odwrażliwiania/ kontrwarunkowania i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem jutro będzie już chodziła w obroży..

Link to comment
Share on other sites

Największym problemem było zabranie suńki do weta, ja nie jestem zmotoryzowana, a wszyscy, którzy proponowali mi pomoc to było to grubo po 18, schron wtedy zamkniety więc nie da sie.

Jakby był transport to i jakoś by sie ja wyciagnelo, więc założenie obroży jest problemem ale nie głownym.

Dzieki za pomoc. To jak możemy sie ustawiać jakoś na następny tydzien?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saint'][B]eduse[/B] - to, że mała pokazuje brzuch nie musi oznaczać podporządkowania. Równie dobrze może być reakcją nadwrażliwości powodowaną lękiem.

Teraz do rzeczy..
Rozumiem jest ktoś, kto chce dać DT psince, a jedynym problemem jest założenie jej obroży?
Ekhm..
Zatem jutro się za nią wezmę..
Będzie miała zrobiony trening odwrażliwiania/ kontrwarunkowania i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem jutro będzie już chodziła w obroży..[/quote]


udało się?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...