Jump to content
Dogomania

Kudłaty znalazł ds. Powodzenia Kudziu!


martka1982

Recommended Posts

[SIZE=3][B]:lol:Dziewczyny, zwróćcie uwagę na post [COLOR=red]edyty[/COLOR], [U]bo umknie do rana[/U] [U]w gąszczu innych.[/U][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B]Edyta chciała wspomóc Bima- nie mylę się?- ale Bim juz bezpieczny, a Kudłatkowi bardo przydadza sie pieniążki.:lol:[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A czy dałoby się zrobić Kudłatemu jakieś dobre zdjęcie, takie portretowe ? Teraz jak będziecie po niego ? Ja wiem, że może myśli będą czym innym zajęte, ale przecież chodzi o znalezienie domu dla psiaka, a dobre zdjęcie to podstawa, żeby było widać jaki to wspaniały piękny pies.

Link to comment
Share on other sites

zaraz napiszę do Edyty PW.
streszczenie całej sytuacji Kudłatego jest w pierwszym poście. Jak ktoś przeczyta pierwszy post będzie wszystko wiedział.
Jutro Kudłaty będzie już w hoteliku. Poproszę wolontariuszy, którzy po niego pojadą aby porobili mu mnóstwo zdjęć. Poza tym planuję w weekend wybrać się do hoteliku i sama mu porobić foty. Nie wiem czy uda mi się ładne zrobić, bo podejrzewam,że znowu będzie to wrak psa:(

Poza tym kilka psów od nas dostało szansę zaprezentowania się na łamach MOJEGO PSA w październikowym numerze:) Chcemy aby wśród nich był również Kudłaty! A to wszystko dzięki Paulinken:) Jeszcze raz wielkie dzięki Paulina!
MP wymaga profesjonalnych zdjęć. Mamy już profesjonalnego fotografa tylko musi się zgodzić pojechać z nami do Lubiecza no i nie wiem czy tam będzie korzystne tło i światło do zdjęć. Bo resztę psów obfocimy na miejscu. Jeśli dostanę te profesjonalne fotki Kudłatego(niestety wszystko będzie się działo za około miesiąc, może niecały) to oczywiście natychmiast tutaj wstawię!

Link to comment
Share on other sites

ja moge wyslac, ale prosze na paypal. nie moge wysylac na konta w polsce. czy ktos moze podac swoj paypal?

dziekuje.

ja przeczytalam pirewszy post. ale myslalam ze jest cos wiecej, to taki dlugi watek. i kilka innnych stron tez przeczytalam. kudlaty lubi wycieczki ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam, już go odebrali! Jest chudy i wystraszony. Dostał sedalin. Jadą prosto do Lubiecza.
Spajki trafi do schroniska w Gliwicach. Z tego co pamiętam, to on w schronisku tkwił 8 lat. Czy ktoś ma linka do jego wątku? albo zna osobę, która przesyła na niego deklaracje?

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Lika1771, tylko najgorzej że psiaki po roku pobytu w dt trafiają znowu do schroniska i to psiaki, które były w schronisku bardzo przestraszone :(.
A w schronisku jak to w schronisku, nawet jeśli jest w miarę przyzwoite, to jednak jest tyle psów, kontaktu z człowiekiem mało.

To chyba ten drugi piesek Spajky:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/127114-Spajky-z-Orzechowiec-jest-w-DT-i-szuka-domku-sta%C5%82ego-prosimy-o-wsparcie-[/URL]....
Też bidul :(.
[IMG]http://images33.fotosik.pl/424/65cda75e61a4a33emed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Wiesz Lika1771, tylko najgorzej że psiaki po roku pobytu w dt trafiają znowu do schroniska i to psiaki, które były w schronisku bardzo przestraszone :(.
A w schronisku jak to w schronisku, nawet jeśli jest w miarę przyzwoite, to jednak jest tyle psów, kontaktu z człowiekiem mało.

To chyba ten drugi piesek Spajky:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/127114-Spajky-z-Orzechowiec-jest-w-DT-i-szuka-domku-sta%C5%82ego-prosimy-o-wsparcie-[/URL]....
Też bidul :(.
[IMG]http://images33.fotosik.pl/424/65cda75e61a4a33emed.jpg[/IMG][/QUOTE]

Boziu czytałam ostatni wpis z dt szkoda ze nie mogł zostac, jest małym psiakiem napewno by sie zmiescił:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

A czytałaś, że on taki biedny wystraszony ?
I już starszy psiak, przy czym większość swojego życia spędził w schronisku, a teraz znowu wróci za kraty :(.

A zostać nie mógł bo on tylko podobno w domu z ogrodem mógłby mieszkać, tak przynajmniej zrozumiałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']A czytałaś, że on taki biedny wystraszony ?
I już starszy psiak, przy czym większość swojego życia spędził w schronisku, a teraz znowu wróci za kraty :(.

A zostać nie mógł bo on tylko podobno w domu z ogrodem mógłby mieszkać, tak przynajmniej zrozumiałam.[/QUOTE]

Takie powroty sa najgorsze dla takich psiaczkow,nie wiem co lepsze przeprowadzka ze swoim ludziem do bloku czy schron? Zal i tyle:-(

Link to comment
Share on other sites

Spajky nadal w garażu ale ma trafić do schronu w Gliwicach. Takie info dostali nasi wolontariusze dzisiaj

edit: zawiadomiłam dziewczyny z wątku Spajkiego, one chyba nie mają o całej sprawie pojęcia bo na jego wątku nie ma nic o garażu i oddaniu do schronu. Oby nie było dla niego za późno. Mam nadzieję,że dziewczyny ustrzegą go przed gliwickim schronem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...