Jump to content
Dogomania

Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia


martka1982

Recommended Posts

[quote name='martka1982']fotki Groma bardzo cieszą. Za każdym razem zerkam również w pierwszy post czy może jednak któryś admin zlitował się nad psem i przepisał wątek na mnie, no ale jednak moje prośby nadal pozostają tylko prośbami........[/QUOTE]

napisz na PW do Maupa4 ... poproszę o troszkę wyrozumiałości .. ja zaczęłam śledzić kilka wątków na PWP i pochłania mi to mase czasu , wątków na PWP jest tysiące .. ciężko wychwycić wszystkie prośby.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szarotka']Bardzo sie ciesze ze zmiany, bo Grom mi lezal na sercu i na kieszeni :):) i mysalam, ze tak bedzie jeszcze baaaaaaardzo dlugo.[/QUOTE]
Szarotko, Grom nadal leży Ci na kieszeni:) On ciągle potrzebuje deklaracji na utrzymanie w hotelu. Ja opłacam pobyt u Magdy, a potem koszt wynosi 450,- z karmą.

Drobna korekta do opisu długiego spaceru Groma - kilkuhektarowy teren za furtką jest nieogrodzony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Szarotko, Grom nadal leży Ci na kieszeni:) On ciągle potrzebuje deklaracji na utrzymanie w hotelu. Ja opłacam pobyt u Magdy, a potem koszt wynosi 450,- z karmą.

Drobna korekta do opisu długiego spaceru Groma - kilkuhektarowy teren za furtką jest nieogrodzony.[/QUOTE]

Chodzilo mi o to, ze u Groma nic sie specjalnego nie dzialo i moglby to tak trawac bardzo dlugo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Jasne, rozumiem - wygladało na to, że Grom zostanie dożywotnio u Czarodziejki, bo nie nadaje się do adopcji i jest bardzo "specyficzny". Otóż Grom nie jest specyficzny, jest raczej klasyczny.[/QUOTE]

...i co tu dodać- jest specyficzny inaczej, czyli najklasyczniejszy :)... cudownie!

Edited by zuzlikowa
bardziej spodobało mi sie słowo "najklasyczniejszy"
Link to comment
Share on other sites

dobra to teraz ja :diabloti:

w związku z tym , że widzę iż opiekę nad psem , przejęły osoby , które chcą i potrafią mu pomóc.
mogę na razie , jeden raz wpłacić 50zł .. poproszę o nr konta na PW
od razu zaznaczam iż
- nie mam samochodu , bo jest w naprawie
- nie mam konta internetowego , bo nie potrzebuje
kasa poleci we wtorek , wpłaci moja mama .. tylko nr konta dam jej w sobotę , jak wpadnę na obiadek.Wpłaci w banku takim stacjonarnym , przelew zwykle idzie do dwóch dni.

Ciumkać nie będę , wazeliny też lać nie mam zamiaru. Pozwolę sobie czytać , poproszę o info ze szczegółami (w miarę możliwości) procesu uczenia życia od nowa. Są to cenne informacje , a nóż się przydadzą w życiu ? warto się uczyć i od innych.

Link to comment
Share on other sites

Gromisiu , miałeś wielkie szczęście chłopie ;),że były przy Tobie ciocie,na które "czary" nie działają.
Trzymam kciuki, by Twoje "strachy" zostały w starym miejscu i szybko o nich zapomniał :kciuki::kciuki:

:loveu::loveu:
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/269/dsc01516wi.jpg/"][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6620/dsc01516wi.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

hmmmmmmmmm gdy wyjeżdżał ze schronu ucho było całe

[IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4868/grom3.jpg[/IMG]

dzięki Vectra! jak tylko figa się pojawi ustalimy kto dalej jest skarbnikiem Groma i wtedy prześlemy nr konta, nie chce przesyłać swojego bez porozumienia z Figą, bo ona jeszcze nie wie,ze chciałabym przejąć jego finanse

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Bela, ucho jest nadgryzione. Cały czas kibicuję postępom Groma.[/QUOTE]

Tak, na innych zdjęciach jest to widoczne. Ja spojrzałam na to ostatnie, przy samochodzie, tam nie widac.
W tej dramatycznej sytuacji jaka zawisła teraz, tez sie ciesze, ze Grom wyjechał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...