Jump to content
Dogomania

Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia


martka1982

Recommended Posts

[quote name='martka1982']nie działa mi wyszukiwarka na dogo, więc nie mogę się upewnić a rozsyłam właśnie pw do darczyńców
czy ketunia jest nadal obecna na dogo?
spora część darczyńców jest nieobecna na wątku, z pewnością ma zlecenie stałe i możliwe,że nie uda mi się dotrzeć do nich z informacją o zmianie konta, gdyż mogę jedynie wysłać pw nie będąc w posiadaniu innych danych[/QUOTE]Jakby co
to ja powinnam miec nr telefonu do ketunii:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ania shirley']Bedą nowe wieści o Gromie?[/QUOTE]
Pewnie, że będą. Rozmawiałam z Magdą dziś, ale się przyznam ze wstydem, że nie Grom był tematem. Poprawię się:oops:

[quote name='Weimaromaniaczka']Czy mogę prosić o numer konta? Skoro Grom nareszcie dostał szansę i robi takie postępy to trzeba mu to finansowo umożliwić.Deklaruję 15 zł stałej ,na razie do końca roku.[/QUOTE]

Dzięki piękne:) Martka wciąż czeka na kontakt ze skarbnikiem. Myślę, że pora zmienić konto i zbierać fundusze, bo Grom faktycznie będzie ich potrzebował.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malizna78']Dobrze, napiszę Ci sms.[/QUOTE]
Marta prosi o nr do Ketuni, bo nie dostała.
Figa nadrzewna nie pojawiła się do tej pory na Dogomanii, a na konto Marty na razie NIC nie wpłynęło. Czy któryś z deklarowiczów wpłacał pieniądze na konto Figi?
Swoją deklarację marcową przeleję dziś na konto Marty.
Marta roześle numer konta.

Jeśli chodzi o samego Groma - muszę zorganizować wyjazd do Wawy, do stomatologa na zabieg pod narkozą. Miejscowy doktor nie podejmuje się takich zabiegów. Zrobię wywiad i po wstępnych badaniach będę ustalać termin.
Może uda mi się połączyć to z wizytą u kardiologa, skoro i tak musimy jechać.

Link to comment
Share on other sites

małe sprostowanie - ja już dość dawno temu rozesłałam swój nr konta to wszystkich deklarowiczów z wyjątkiem ketunii

jest też pierwsza wpłata od dkfopt 30zł. dziękujemy!

weimaromaniaczka, dziękujemy za dołączenie do grona deklarujących, zaraz prześlę pw z danymi

Edited by martka1982
Link to comment
Share on other sites

Właśnie miałam się zameldować, bo odebrałam relację ze spaceru.
Grom spacerował dziś po raz pierwszy w towarzystwie "pasterki" Kitki. Kitka to komondorka, "szefowa" u Magdy.
Początkowo Grom był trochę speszony, zachowywał się z wielkim respektem, wysyłając sygnały uległości. Komondorka go uspokajała swoim zachowaniem, więc i Grom się rozkręcił. Poczuł się dobrze w psim towarzystwie, a Kitka przyjęła go do stada.
Gromek zaczyna czerpać przyjemność z ruchu fizycznego, gęba się śmiała, jak załapał, że kłus daje taką przyjemność.
Grom wychodzi na spacery zarówno z mężem Magdy, jaki i z pracownikiem bez żadnych oporów.
W przyszłym tygodniu serwis wet. ogólny. Układamy plan wyjazdu do Wawy - Magda na pewno pojedzie z Gromem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Właśnie miałam się zameldować, bo odebrałam relację ze spaceru.
Grom spacerował dziś po raz pierwszy w towarzystwie "pasterki" Kitki. Kitka to komondorka, "szefowa" u Magdy.
Początkowo Grom był trochę speszony, zachowywał się z wielkim respektem, wysyłając sygnały uległości. Komondorka go uspokajała swoim zachowaniem, więc i Grom się rozkręcił. Poczuł się dobrze w psim towarzystwie, a Kitka przyjęła go do stada.
Gromek zaczyna czerpać przyjemność z ruchu fizycznego, gęba się śmiała, jak załapał, że kłus daje taką przyjemność.
Grom wychodzi na spacery zarówno z mężem Magdy, jaki i z pracownikiem bez żadnych oporów.
W przyszłym tygodniu serwis wet. ogólny. Układamy plan wyjazdu do Wawy - Magda na pewno pojedzie z Gromem.[/QUOTE]
Czytam te opisy i łza się w oku kręci.
Nieadopcyjny, dziki pies?
Gdzie on jest?

Link to comment
Share on other sites

Oj, widzę że wiele się zmieniło podczas mojej niedyspozycji. Nadrobię zaległości.
Mam na koncie 133 zł,pełne rozliczenie w linku u dołu. Martka dziękuję za numer konta. Przeleję Ci tą kwotę.


rozliczenie wpłat na moje konto

luty 2012
10 zł - ISRAEL
40 zł - sylwija
50 zł - figanadrzewna
30 zł - dkfopt
20 zł - malibo57
20 zł - Ania to ja

marzec 2012
10 zł - ISRAEL
20 zł - Ania to ja
50 zł - figanadrzewna

Suma na koncie (+) 133,00 zł

Edited by figanadrzewna
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...