Jump to content
Dogomania

Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia


martka1982

Recommended Posts

[quote name='bela51'][B]Racje mają silniejsi. Jak zawsze.[/B]
Ale sytuacja jest powazna i naprawde psy trzeba zabrac.[/QUOTE]

...i nigdy to nie są psy.

A na dogo na szczęście już jej nie mają "silniejsi"!!!Już nie są w stanie zamknąć nikomu ust, zlikwidować prawdziwe informacje...
Bezsilność i słabość zebrana w "kupę" może powalić i dogomaniackiego goliata!

[B]Wapiszon...[/B] byś nie musiała szukać, polubiłam ten wpis na FB... i jeśli mogłabym zrobiłabym to po wielokroć!

Cytat z FB:
"Jesli dalej te idiotki z dogo beda uwazaly ze stworzyly tym zwierzom raj i nie beda zabieraly psow, kombinowaly ze to psy CZ, niech je pieklo pochlonie!! NIKT nie zgodzi sie z tym aby w takich warunakch zyly stare, sponiewarane juz zyciem psy!! NIKT normalny z odrobina nawet empatii!!!!
Tak wyglada to "czarodziejskie hospicjum" dla starych, starganych zyciem, chorych zwierzat!!!
W dniu kontroli przez PIW 21 luty 2012r‎
"Czarodziejskie hospicjum okrucieństwa""

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/846/42749910150634729964275.jpg/"][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/3151/42749910150634729964275.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]



Campari zaprasza "cioteczki" do siebie... przynajmniej choć odrobinę może ktoś ją rozgrzeje!

Edited by zuzlikowa
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej Martka! Świetnie, że wątek już Twój - widzę, że już zaktualizowany:)

Wieści od Groma - dziś spacerował w męskim towarzystwie - Magda to kontrolowała schowana za węgłem:) Poszło bardzo dobrze. Grom jest bardzo dzielnym psem, do wyjścia z kennelu wystarcza komenda głosowa, nie ma potrzeby operowania smyczą. Najnowsze spostrzeżenie - Grom nie obawia się przejeżdżających samochodów, nie robią na nim wrażenia.
Jeszcze będzie z niego pies miejski całym pyskiem;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Zuzlikowa, dzięki, że to tu wrzuciłaś.
[B]Grom już bezpieczny,[/B] ale zostały tam inne psy, przeważnie starsze i w gorszym stanie. Pamiętamy o tym.[/QUOTE]

I chyba to zdecydowało,że najpierw do Groma je wstawiłam!

A nad Gromem nie będę wydziwiać... wiesz jakie miałam obawy i po raz ostatni oparłam je na opiniach Cz. [B]Już nigdy![/B]
Zdjęcia już powiedziały wiele, ale film mówi wszystko!
[B]Grom niedługo bedzie w pełni adopcyjny![/B] ... bardzo niedługo!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Rafi zaatakował Groma o dołek w ziemi, który wykopał jedną łapą, a w który Grom wsadził nos. Efektem szarpaniny jest naderwane ucho Rafiego, podgryzione ucho i sznyta na pysku Groma. Rafi zupełnie się rozkokosił na wiosnę. Jest zaczepny, ale tylko w stosunku do psów, podbiera innym z garów, potrafi warknąć, wczoraj wyrwał z muru kabel od anteny - wajnie mu pykało, jak wyskakiwały chwytaki. Notorycznie kopie dziury - w kretowiskach i pod domem. Łobuz się z niego robi, ale taki w granicach normy. Grom natomiast nie toleruje ataków - warczy, jak ktoś warczy, to Rafi się rzuca z zębami. Szkoda mi tego ucha. Przemyłam, dałam mu tabletkę przeciwbólową, ale falbanka pozostanie na zawsze. Gromisiowe ucho jest w lepszym stanie nadgryzione u nasady, Rafiego na wierzchołku.[/QUOTE]

Tak. 23 marca. Jakby nigdy nic. Dwoje uszu.
No ale w zasadzie takie stadko trudno utrzymać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pani_stanislawa']Witam!
Jestem zainteresowana adopcją Gromka, chciałam się dowiedzieć kto jest odpowiedzialny za tego psiaka???
W temacie nie widzę opcji adopcji, tylko deklaracje na hotel. Czy Gromka w ogóle można adoptować. Bardzo prosze o kontakt :)

Pozdrawiam[/QUOTE]

[quote name='malibo57']Oczywiście, że Gromka można adoptować. Nie ma danych kontaktowych, gdyż Grom jest w procesie oceny behawioralnej. Wyniki są obiecujące.
Uprzejmie proszę o kontakt na [email][email protected][/email][/QUOTE]

Czekam na kontakt.

Link to comment
Share on other sites

ja mam w domu , terriery typu bull , młode - silne - prężne ... jakoś nie ma rannych i z ubytkami ;)
u Czarodziejki , w opisach bardzo często przejawia się , bunt psów .... o miski zazwyczaj ... a to już lekkomyślne i niebezpieczne.
Szczególnie u dorosłych psów , w stadzie sobie dość obcym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...