Jump to content
Dogomania

Aborcja, eutanazja albo dom dla ciężarnej suni - Ty wybierz!!! podkarpacie


wishina

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A oto i przykład co się moze zdarzyć jak nie zdążymy ze sterylką :

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/inka-hurtownia-czyli-jak-trudno-byc-kobieta-134044/index2.html#post12005738[/URL]

Czy możecie zajrzeć ?:placz: 11 szczeniaków i brak srodków na wszystko:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']:roll: no ale TY bylas mlodziutka a one moze juz za stare na naukę:evil_lol:[/quote]

Ciekawe skąd koleżanka zna nasz wiek? Może skoro ma takie dobre info o wszystkim to i nam, do talerzy zagląda? A może sporo młodsza jest - więc informuję młodszą i niedoświadczoną koleżankę, że na naukę nigdy nie jest za późno, na zmienę błędnych poglądów również... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wishina'][B]Ciekawe skąd koleżanka zna nasz wiek?[/B] [B]Może skoro ma takie dobre info o wszystkim[/B] to i nam, do talerzy zagląda? A może sporo młodsza jest - więc informuję młodszą i niedoświadczoną koleżankę, że na naukę nigdy nie jest za późno, na zmienę błędnych poglądów również... :diabloti:[/quote]

Nie mialam na mysli Ciebie ale dobra, czasami mysle;)

-masz dzieci, ktorym jak pisalas, musisz wytlumaczyc dlaczego maluchow nie ma, wiec zakladam, ze te Twoje dzieciaczki no maja z 5-6 lat minimum?;)
-chyba nie rodzilas dzieci jak mialas lat 13?:roll: bo Marlena ma lat 18;)

A ile ja mam lat? Podpowiem, abys nie musiala TY mi do talerza zagladac:evil_lol: Moj syn ma 36 lat.:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Nie mialam na mysli Ciebie ale dobra, czasami mysle;)

-masz dzieci, ktorym jak pisalas, musisz wytlumaczyc dlaczego maluchow nie ma, wiec zakladam, ze te Twoje dzieciaczki no maja z 5-6 lat minimum?;)
-chyba nie rodzilas dzieci jak mialas lat 13?:roll: bo Marlena ma lat 18;)

A ile ja mam lat? Podpowiem, abys nie musiala TY mi do talerza zagladac:evil_lol: Moj syn ma 36 lat.:razz:[/quote]Hi,to i ja Wam powiem - w środę skończyłam 18 lat...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gagata']Hej,ale ja naprawdę 18 ukończyłam w środę.....:evil_lol:[/quote]


Matko jakaś inwazja:crazyeye: i tak jesteście młodsze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Te 'starsze' mają z nami przerąbane.. mnie szkoliła jogi,więc wiecie... ja dopiero miałam szkołę życia :diabloti: (pozdro Jogusiowa:eviltong:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wishina']Oj słabo koleżanka czyta, oj słabo. Jak wszystko koleżanka tak czyta ze zrozumieniem, to ja za poważne sprawy radzę się nie brać, bo póki co to dzieci [B]Monki-stw [/B]są nadal Jej - nie moje! :diabloti:[/quote]Wishina,nic się nie martw - jak sie postarasz, to szybko nadrobisz te zaległości...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Nie mialam na mysli Ciebie ale dobra, czasami mysle;)

-masz dzieci, ktorym jak pisalas, musisz wytlumaczyc dlaczego maluchow nie ma, wiec zakladam, ze te Twoje dzieciaczki no maja z 5-6 lat minimum?;)
-chyba nie rodzilas dzieci jak mialas lat 13?:roll: bo Marlena ma lat 18;)

A ile ja mam lat? Podpowiem, abys nie musiala TY mi do talerza zagladac:evil_lol: Moj syn ma 36 lat.:razz:[/quote]

Oj słabo koleżanka czyta, oj słabo. Jak wszystko koleżanka tak czyta ze zrozumieniem, to ja za poważne sprawy radzę się nie brać, bo póki co to dzieci [B]Monki-stw [/B]są nadal Jej - nie moje! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...