Jump to content
Dogomania

Psy z Wojtyszek szukają domów, pomóż, adoptuj.


Recommended Posts

Dnia 3.02.2018 o 22:56, Madzialenos napisał:

Pies nr 4 

Czip: 982061600026397

płeć: samiec
wiek: 13 lat i pół roku
chip: 982061600026397
lokalizacja: PAJĘCZNO
kastracja tak

Średnio duży, starszy psiak. Jest grzeczny i spokojny. Miły i oddany w stosunku do opiekuna, nieśmiały przy obcych osobach. Ma pozytywny kontakt z innymi psiakami. Potrafi chodzić na smyczy, ale zdecydowanie lepiej czuje się na wolności. Będzie wspaniałym kompanem dla starszych osób mieszkających w domu z ogrodem.

Adopcje są bezpłatne. Wymagany odbiór osobisty, podpisanie umowy adopcyjnej, w niektórych przypadkach przewidziana jest wizyta przedadopcyjna. Istnieje możliwość rezerwacji psa (na krótki okres czasu, uzgodniona telefonicznie). Dzwoniąc w sprawie konkretnego psa należy podać jego numer chip.

Adopcje odbywają się:

 Wojtyszki gm. Brąszewice, Wojtyszki 18 - pn- pt: 8:30-15:30, psy nie są wydawane w godzinach  od 13:00- 13:30 (przerwa),

sobota -tylko umówione adopcje 9:00-13:00

Przed przyjazdem prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny!

e-mail; biuroadopcyjne@wp.pl       [email protected]

tel. 512-324-940,     505 541 103

 

 

44173204_973316799539198_3618969035934269440_n.jpg

16832390_630406723830209_6373500430451505477_n.jpg

44119804_973316802872531_6549536380043657216_n.jpg

Ten psiak jest cały czas w bazie Wojtyszek bez wpisu o adopcji

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, iwna5702 napisał:

Ten psiak jest cały czas w bazie Wojtyszek bez wpisu o adopcji

Jest, ale aktualizacja 2 lata temu

https://www.facebook.com/pg/WybieramWeterana/photos/?tab=album&album_id=630406697163545

Edit.: Na dole jest komentarz z końca marca tego roku. A Madzialenos w lutym pisała, że ma dom (edycja postu). Nie da się rozeznać w tym wszystkim.

Edit2: I jest na Olx z początku maja ogłoszenie

https://www.olx.pl/oferta/posiada-tylko-chip-wojtyszki-adoptuj-CID103-IDyVXbb.html?fbclid=IwAR0GtZmpvep_bi0me6xBGKRwdEUoB0fsDanVV9BGpDRW6NOYjgxQnQV9AwI

 

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, rozi napisał:

Jest, ale aktualizacja 2 lata temu

https://www.facebook.com/pg/WybieramWeterana/photos/?tab=album&album_id=630406697163545

Edit.: Na dole jest komentarz z końca marca tego roku. A Madzialenos w lutym pisała, że ma dom (edycja postu). Nie da się rozeznać w tym wszystkim.

Edit2: I jest na Olx z początku maja ogłoszenie

https://www.olx.pl/oferta/posiada-tylko-chip-wojtyszki-adoptuj-CID103-IDyVXbb.html?fbclid=IwAR0GtZmpvep_bi0me6xBGKRwdEUoB0fsDanVV9BGpDRW6NOYjgxQnQV9AwI

 

Niestety tam tak się zdarza, że się dzwoni do nich i otrzymuje informacje, że pies właśnie został adoptowany, a stan faktyczny jest taki, że pies nadal jest w schronisku. Sama tego doświadczyłam na włsnej skórze i tylko spryt, pomoc osoby bardzo operatywnej i dużo szczęścia w tym wszystkim sprawiło, że nas olśniło, że pies nadal w schronisku i udało nam się go zabrać, ale to była adopcja.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, jankamałpa napisał:

Niestety tam tak się zdarza, że się dzwoni do nich i otrzymuje informacje, że pies właśnie został adoptowany, a stan faktyczny jest taki, że pies nadal jest w schronisku. Sama tego doświadczyłam na włsnej skórze i tylko spryt, pomoc osoby bardzo operatywnej i dużo szczęścia w tym wszystkim sprawiło, że nas olśniło, że pies nadal w schronisku i udało nam się go zabrać, ale to była adopcja.

Tak, ale w ogłoszeniu jest kontakt do osoby ogłaszającej.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, rozi napisał:

Lepiej przez fb się kontaktować, tam w połowie maja były posty.

no wlasnie...moze przez fejsa lepiej

ja probowalam,ale trzeba miec zaproszenie zeby cos wpisywac?

dzwonilam tez na te 2 nr tel.podane w ogloszeniu olx Wojtka,ale bez skutku na razie...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, beataczl napisał:

no wlasnie...moze przez fejsa lepiej

ja probowalam,ale trzeba miec zaproszenie zeby cos wpisywac?

dzwonilam tez na te 2 nr tel.podane w ogloszeniu olx Wojtka,ale bez skutku na razie...

Tez myśłałam, żeby dzwonić - ale to dobrze, że nie zadzwoniłam, bo jakby nagle zaczęło dzwonić więcej osób w jego sprawie, to by  może było podejrzane  :)

Do znanych mi z fejsa dwoch osób napisałam na priv - i  obydwie  twierdzą, że na stronie pies jest do adopcji.

Nie wiem,  jakie te osoby mają możliwości, jesli chodzi o dojście do informacji  bezpośrednio u żródła  :( - tzn.  bo to, że pies jest na stronie i można go szyukać, że widniej w bazie psów do adopcji, nie znaczy jeszcze, ze został wydany - bo mogło się zdarzyć, że ktoś np. nie zaktualizował danych w systemie .

Czyli jak na razie jestśmy w punkcie wyjścia :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...