Jump to content
Dogomania

KrakÓw- bernardynka Mała Mi.. już nie wróci do schroniska :( (*)(*)(*)


Asior

Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='marysia55']może i zakręcona ale jaka honorowa :diabloti:. Musisz przyznać, że odszczekałam :evil_lol::evil_lol: i zwróciłam psince honor :loveu:[/quote]

Może to szczekanie przyśpieszy sprawę domciu dla Mi?...niech usłyszy to Pan,który się zastanawia!...:multi:

Link to comment
Share on other sites

nie nie nie ściagamy suni


sunia nadal szuka domu .....i to chyba na cito ...



sunia zrobiła sie podobno agresywna ..rzuca sie na jedzenie i ludzi kiedy czegos nie dostaje .....


karmiona normalnie nie jest głodna skad to zachowanie nie wiadomo :shake::shake::shake:


potrzebne ogłoszenia ..................

Link to comment
Share on other sites

dzięki Anetttko za pomoc... wiedziałam,z ę czekacie na jakieś info, więc poprosiłam Anetkę, żeby napisała tak na szybko...
Otóż Pani powiedziała, ze trzeba jej szybko szukać domku... bo jak nie to będą musieli ja oddać do schroniska spowrotem.... :shake:
Ponieważ Pani prowadzi jakiś pensjonat podobno, nie mogą sobie pozwolić, żeby atakowała ludzi za jedzenie... :shake:
Ponoć ogólnie jest bardzo łagodna i kochana dla ludzi, ale jak widzi jedzenie, nawet sam chleb, to coś się z nią dzieje... ugryzła już 2 pracowników pani, kiedy jej przygotowywali jedzenie... :roll:
Wg Pani za dużo się wokół niej dzieje.. non stop się zmieniają ludzie i psy i to chyba też nie pomaga suni... Ona lubi spokój a tam zawsze ruch i zgiełk.... no i najgorsze te ataki za jedzeniem :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']Pani prowadzi jakiś pensjonat podobno, nie mogą sobie pozwolić, żeby atakowała ludzi za jedzenie... :shake:
Ponoć ogólnie jest bardzo łagodna i kochana dla ludzi, ale jak widzi jedzenie, nawet sam chleb, to coś się z nią dzieje... ugryzła już 2 pracowników pani, kiedy jej przygotowywali jedzenie... :roll:
Wg Pani za dużo się wokół niej dzieje.. non stop się zmieniają ludzie i psy i to chyba też nie pomaga suni... Ona lubi spokój a tam zawsze ruch i zgiełk.... no i najgorsze te ataki za jedzeniem :([/QUOTE]
Asiorek a czy to nie jest reakcja spowodowana jej poprzednim domkiem. Przecież stamtąd wróciła po prostu zagłodzona :angryy: i na pewno cały czas pamięta jak on "smakuje" i stąd te ataki na jedzenie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...