Jump to content
Dogomania

>> SAIF << miziasty kudłacz dla każdego - JUŻ W DOMKU W RYBNIKU!!!


Murka

Recommended Posts

  • Replies 966
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ulka18']Murko, a Saif bedzie umial zostac kilka godzin sam w domu?[/quote]
W razie drobnych problemów mogę jej pomóc, poradzić. Byleby pies nie wpadał w panikę, jak zostaje sam - ale podobno (bo o tym tez rozmawiałyśmy) Saif ma takie możliwości :p

Ps. Kto mu dał takie łamojęzycze imię :razz:

Link to comment
Share on other sites

Saif jest bardzo grzeczny. Był u nas na początku dwa dni w domu i był super spokojny (zostawał sam). Nie ma tendencji do niszczenia (w boksie nic nie niszczy, nawet zabawki są nietknięte). Może się jedynie bać schodów na początku (u nas już po kilku przejściach schodził i wchodził sam, ale bardzo powoli).
Jego wadą jest szczekliwość (lubi szczekać na inne psy przez siatkę), ale w domu nie powinno być problemu - nie będzie widział innych psiaków ;)

Podesłałam p.Ani wątek Saifa.

[B]Konto Saifa zasiliła wpłata 50 zł od KubyP[/B] ;)

[B]Ulka[/B], o której będziesz wyjeżdżać w niedzielę? Trzeba będzie Saifa podwieźć do Dębicy? Czyli od razu ze schroniska moglibyśmy zabrać Erę i suczkę na miejsce Misi :roll:
P.Anię poprosiłam o częściowy zwrot kosztów przejazdu od nas do Mielca.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Ulka, o której będziesz wyjeżdżać w niedzielę? Trzeba będzie Saifa podwieźć do Dębicy? Czyli od razu ze schroniska moglibyśmy zabrać Erę i suczkę na miejsce Misi.[/QUOTE]
[B]Murko[/B], chcialabym tak o 8-9-10 rano wyjechac z Debicy. Takze prosze Cie, gdyby Mariusz mogl podjechac, to byloby super, moze w tym samym miejscu przy trasie A4, zeby Mariusz nie bladzil.

Czyli na miejsce Saifa (nie przewidujemy problemow) przyjechalaby Era, a na miejsce Misi (tez nie przewidujemy problemow) dziewczyny wybiora.

Link to comment
Share on other sites

Witam!!!! Boże co za cudowne wieści!!!!! Serdecznie dziękuję i witam nową, już realna, Panią Saifa (to łamojęzyczne imię naałam ja... z miłości do Indii :oops: ) Jeśli Pani jeszcze tego nie wie, jestem wirtualną opiekunką Saifka, a w zasadzie Saifków :diabloti: bo ich jest dwóch :diabloti: Może chciała by ich Pani razem do kompletu ;) Podobni jak bracia...
Żartuję oczywiście! Bardzo sie cieszę, że na Saifka czeka tak dobrze zapowiadający się Domek!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Do soboty musze najpozniej wiedziec czy bedzie w niedziele wyjazd z Saifem. Takze prosze Pancie Saifa o podanie szczegolow odbioru w Krakowie.[/quote]
Może lepiej takei szczegóły telefonicznie dogrywać?? Nie wiadomo czy Ania tu będzie teraz często zaglądać (praca, przygotowanie mieszkania, psie zakupy :eviltong:)

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie,naprawde niumiecie sobie wyobrazic jak ja na Saifka czekam nawet na zadnego faceta tak nieczekalam w swoim 25letnim zyciu jak na Tego kudłaczka eh ja juz chce weekend Saifik czekaj na mnie Wiem ze Twoje zycie ze mna nie bedzie juz smutne tylko wesole wiem co mowie Saifku zreszta sie przekonasz :)

Link to comment
Share on other sites

Co do odbioru Saifka to jesli by mozna bylo Go odebrac w sobote to tym bardziej super i to obojetnie czy byloby to rano czy po poludniu.Tym bardziej ze w poniedzialek musze wstawac o 5 rano do pracy i w niedziele nie moglabym tyle radosci wykazac wobec Saifa.Jesli by niedalo rady odebrac Go w sobote tylko w niedziele to mam pytanko czy bylaby mozliwosc odebrania go do poludnia? Z gory dziekuje za odp :)


Ps:Prosze o nastawienie Saifka ze ktos Go juz kocha i ze nie bedzie juz Sam dla siebie tylko dla mnie hurraaaaaaaaaaaaa :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...