Jump to content
Dogomania

>> SAIF << miziasty kudłacz dla każdego - JUŻ W DOMKU W RYBNIKU!!!


Murka

Recommended Posts

[quote name='Murka']Ja już jestem głupia, jak dla mnie ten psiak w schronisku to właśnie SAIF z galerii schroniskowej, ale porównuję zdjęcia z naszym Saifem i dostaję oczopląsów :shake:[/quote]

Może to klony :diabloti::diabloti::diabloti:???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 966
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na pewno ktos sie zglosi po Saifa :kciuki:
[QUOTE]Temat: Saif bitte online nehmen
Od: "Dobermann-Nothilfe"
Data: N Maja 10 2009, 6:12 pm

Saif Dackelmischling ca. 6 Jahre alt
Hallo Leutei, ch bin der Saif und brauche dringend Ihre Hilfe!!

Ich bin ca. 6 Jahre alt,sitze aber schon seit 4!!!! Jahren in Polen im Tierheim und wünsche mir so sehr eine neue Familie. Hier in Polen möchte mich keiner mehr haben. Dabei habe ich so einen Charmedas würde ich Ihnen gerne zeigen.

Ich bin liebzutraulich und verschmust.Ebenso verstehe ich mich prima mit anderen Hunden und mit Katzen. Kinderlieb bin ich übringes auchalso der ideale Familienhund. Ich möchte endlich raus hier ..

!!! Bitte!!!!

Die Dobermann Nothilfe e.V. möchte mir gerne helfen.
Ich könnte Mitte Juni nach Deutschland kommen.

Auch mit einer Pflegestelle in Deutschland wäre mir sehr geholfen. Gerne bei anderen Hunden. Ich mag auch Katzengegen Kinder hätte ich auch nichts einzuwenden. Bittebitte holen Sie mich hier raus!!!

Melden Sie sich bitte bei der Dobermann-Nothilfe e.V.

Dankeschön, Ihr Saif[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Ale jak sa dwa Saifi to moze jednemu poszczęści sie u nas ,a drugi pojedzie?Czy to zbyt optymistyczna wersja???[/quote]

[B]halciu[/B], w tej kwestii zawsze trzeba zawsze przyjmowac wersję optymistyczną :diabloti:. Będziemy próbowac ...

[B]Ulka[/B], my to jesteśmy jednak :evil_lol:;) ... dałyśmy tą samą fotę na miniaturkę :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001'][B]Ulka[/B], my to jesteśmy jednak :evil_lol:;) ... dałyśmy tą samą fotę na miniaturkę :diabloti:[/quote] Nom, jak siostry blizniaczki, tylko wagowo-wiekowo sie nie zgadza :eviltong: Dasz rade ja zmienic Reno? Bo ja w pracy na allegro sie nie loguje ;)

Halcia, bedziemy walczyc o oba Saify. Oraz o wszystkie inne psy. tego owczarka z b. 129 z wygryziona rana na boku wyslalam do Fundacji, mam nadzieje, ze cos znajda dla niego. Najwazniejsze, ze wyżebrany wyjazd czerwcowy ma juz kilka staruńkow na liscie oraz kilka dużych psow, z tych z 13 bardzo sie ciesze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Nom, jak siostry blizniaczki, tylko wagowo-wiekowo sie nie zgadza :eviltong: Dasz rade ja zmienic Reno? Bo ja w pracy na allegro sie nie loguje ;)

Halcia, bedziemy walczyc o oba Saify. Oraz o wszystkie inne psy. tego owczarka z b. 129 z wygryziona rana na boku wyslalam do Fundacji, mam nadzieje, ze cos znajda dla niego. Najwazniejsze, ze wyżebrany wyjazd czerwcowy ma juz kilka staruńkow na liscie oraz kilka dużych psow, z tych z 13 bardzo sie ciesze.[/quote]

Zamieniłam po raz kolejny to allegro. Tym razem wystawiłam tą dużą szczeniaczkę. Oby szybko kogos zauroczyła.

A z tych z 13 tez baaaaardzo się cieszę :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie sie ciesze.Mi teraz w serce zapadł ten mały,chyba z 15,co tak grzecznie siedział i czekał na zainteresowanie,a reszta szalała.Na moim zdjeciu przez krate wyglada jakby płakał.Na Twoich zdjeciach ,mam go na rekach,taki wybrudzony,to jego wpisałam do Murki.Czy zdjecia doszły?Pamelka ma ładne"kolorowe":cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Ogromnie sie ciesze.Mi teraz w serce zapadł ten mały,chyba z 15,co tak grzecznie siedział i czekał na zainteresowanie,a reszta szalała.Na moim zdjeciu przez krate wyglada jakby płakał.Na Twoich zdjeciach ,mam go na rekach,taki wybrudzony,to jego wpisałam do Murki.Czy zdjecia doszły?Pamelka ma ładne"kolorowe":cool3:[/quote]
Zdjecia doszly, ale jeszcze nie zdazylam wlozyc wszystkich psow niestety. Z obrobka zdjec schodzi duzo czasu, wczoraj wlozylam 8 psow na strone. Musze codziennie dokladac, zeby bylo widac ruch na stronie.

A ja bym wziela do hoteliku suczke biala z czarnymi oczkami, taka a la papillon. Mam jej genialne zdjecia z Halcia :loveu: W ogole zdjecia z Halcia sa przekochane, bardzo medialne, Fundacja juz sie drapie po glowach co zrobic z Kordula, Kordula oczywiscie w objeciach Halci :p

Link to comment
Share on other sites

Bo ja mam manie tulic i nosić na rękach te samotne cuda schroniskowe.To,ze sie do mnie tulą a ja do nich,to ta odrobina szczęscia.Ja bym 2/3 wzięla do hoteliku.....ale JAK???:shake:Te psiaki sie bardziej staraja niz wiekszośc ludzi!Uczyć,kochac zachowywac.Jak sie o nie nie starac,jak ich nie tulić:-(A,ze po powrocie do domu rycze,to inna sprawa....

Link to comment
Share on other sites

Ależ on piękny... dobrze, że chociaż u naszych sąsiadów może mieć szansę...
Muszę przyznać po raz kolejny, że piszą bardzo wzruszające teksty o psiakach (ogłoszenia pisane w 1 osobie [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon14.gif[/IMG])

Link to comment
Share on other sites

Czas na rozliczonko:

[B]Stan konta na 12 kwiecień wynosił +462,90 zł
Wpłaty:[/B]
50 zł KubaP
50 zł Reno2001
20 zł eloise
20 zł Aga76 (bazarek agusizet)
50 zł ewatr
62,40 zł terra (bazarki)
50 zł Ulka18
[B]Razem: 765,30 zł[/B]

[B]Koszty:[/B]
300 zł hotelowanie
15 zł przejazd do lecznicy do Stalowej Woli (1/2 kosztów)
40 zł usunięcie kamienia nazębnego
[B]Razem: 355 zł[/B]

765,30 zł - 355 zł = 410,30 zł
[COLOR=Red][B]Stan konta na 12 maj wynosi +410,30 zł.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...