Jump to content
Dogomania

ROXI (*) ZASNĘŁA... DO ZOBACZENIA, MALEŃKA. :( Zdradziłeś mnie, człowieku: ale przez 3 lata miałam prawdziwe życie i byłam kochana u Moli.


Recommended Posts

Dnia 30.04.2019 o 06:44, Moli@ napisał:

Roxi ma babeszjozę :(

Na spacerach w niedzielę i wczoraj chodziła wolniej..., pomyślałam starsza pani w upalne dni zwolniła. Do miseczki, smaczków pierwsza. Kupki , siusiu bez zastrzeżeń. Obserwowałam.

Jadłam obiad a Roxi nie przybiegła na żebry...w tym momencie byłam już pewna że coś się dzieje i od razu pojechałyśmy do lecznicy.

Wynik krwi wskazuje na początek choroby. Dostała leki. Dziś też jedziemy do weta. Kartę informacyjną + wynik badania krwi odbiorę i wstawię. Za wizytę zapłaciłam wczoraj 97zł (paragon)

W nocy spała spokojnie. Rano / bladym świtem jak zawsze /gotowa do wyjścia... była kupka, siusiu. Na swoją miseczkę z jedzonkiem nie mogła się doczekać - jadła z apetytem.

 

pamiętam o paragonie, zobaczymy jakie jutro będą koszty i przeleje cała kwotę

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Moli@ napisał:

Roxi czuje się dobrze... oby jeszcze wyniki unormowały się.

 

Zapłaciłam w lecznicy:

- 97,00zł / 29.04 (paragon)

- 47,00zł / 30.04 (paragon)

- 49,00 / 03.05 (paragon)

________________

193,00zł

jak tylko potwierdzisz, że można na konto od razu przeleję; przepraszam za poślizg

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj odwiedziła nas WiosnaA z Moriskiem :) ...  Roxi przywitała się z gościem i z nowym kolegą potem dzielnie  maszerowała na spacerku.

Ania robiła zdjęcia naszej panience, w wolnej chwili wstawi.

Ciasteczka pyszne jak zawsze, zabawki fajnie piszczą... sierściuchy zachwycone ,)

Dziękuję :)

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2019‎-‎05‎-‎05 o 23:22, rozi napisał:

Z drugiego bazarku będzie 120zł, czyli dotychczasowe wydatki będą pokryte, mały grosik zostanie.

150zł będzie, bo jeszcze woskowiec się sprzedał.

Teraz to muszę pakować    krzyk.gif

Link to comment
Share on other sites

Odwiedziłam w  niedzielę Roxiulkę. Babulinka dobrze się trzyma, ale widać, że to już dosyć wiekowa babcia. Spokojniutka, cicha, grzeczna.
Tak sobie myślę, że dobrze się stało, że za tę granicę jednak nie pojechała, nie w jej wieku takie dalekie wojaże.
Na spacerku drepcze sobie z tyłu powolutku , były jednak momenty, że truchcikiem podbiegała (udało się nagrać)
Łakomczuch z niej duży i bardzo ożywia się na widok smaczków.
Nie dziwię się, że obojętność Roxi na jedzenie od razu zaniepokoiło Moli....i dobrze, że tak szybko zareagowała z wizytą u weta.

Na niektórych zdjęciach Roxi wyglądała mi na grubawą sunię, ale to zmyłka, w realu wcale tak nie jest. Sunia jest akuratna i zgrabniutka.

Zanim wstawię zdjęcia i filmiki z naszego spacerku, pokażę Wam nowego kolegę Roxi- Gucia z Radys ,którego niedawno Moli przyjęła pod swój dach . Chudy bardzo, żebra sterczą,choć Moli mówi, że już przytył. Przyjazny piesek, posłuszny i bardzo wpatrzony w Opiekunkę.  Ujął mnie swoimi uszkami..

Gucio,

A.jpg

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...