Jump to content
Dogomania

R O Z L I C Z O N Y *** ekspres *** CIŚNIENIOWY KOLBOWY *** ELECTROLUX EEA 111 *** DLA ROXI BABUSZKI NASZEJ ***** do 6 maja włącznie


rozi

Recommended Posts

R O X I

Piesunia starzeje się troszkę, martwią mnie Jej finanse - ma deklaracje wystarczające na DT (znakomity DT), ale chciałabym jakiś grosik oszczędności żeby miała, na... leki jakieś, badania, gdyby trzeba...

100_3345.JPG

Do sprzedania mam urządzenie - ekspres do kawy. Parzy jak złoto, mnie brak cierpliwości do kolby, a spienionego mleka nie potrzebuję.

Dostałam od mojego syna, czysty i sprawny. Działał u Krzysia 3 lata, teraz ma automatyczny jakiś.

Cena KT 90zł.

KUPIŁA   mila-ada   :)

Zapłacone, dziękuję ślicznie    49.gif

Możliwy (bardzo możliwy) odbiór osobisty na linii Metro Warszawa.

Nie wchodzi mi zdjęcie, coś się chrzani z Dogo, spróbuję inaczej w następnym pośce.

 

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam, fajny ekspres, zostawiłabym go sobie nawet, choćby dla gości (dwie espresso można na raz, lecą dwa ciurczki), ale nie mam gdzie postawić. Ładna ta kawa z niego, z takim jasnym na wierzchu.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-b napisał:

Chciałam podrzucić a tu proszę :)

 

Do Wrocławia ;)

 

7 godzin temu, mila-ada napisał:

Niestety tak, i pewnie trzeba będzie jakimiś szmatami owinąć.  Może da rady do paczkomatu?

O szlag....  :D

Ja bym wolała normalną paczkę PP nadać, powinna kosztować w granicach 20zł.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2019‎-‎05‎-‎04 o 00:23, mila-ada napisał:

Niestety tak, i pewnie trzeba będzie jakimiś szmatami owinąć.  Może da rady do paczkomatu?

Doszła wpłata, dziękuję ślicznie  :)

Ustalona wysyłka PACZKA+ odbiór w punkcie opłacona. Z wysłaniem czekam na oryginalny karton, syn ma poszukać i dać, ale wiadomo, jak to z facetami...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...