Jump to content
Dogomania

Emka i Pomadka z Radys-efekt mojego przedświątecznego szaleństwa. Obie już w DS :).


Sara2011

Recommended Posts

Dobry wieczór w piątkowy wieczór:). Jak dobrze że weekend za rogiem :). Telefon milczy jak zaklęty. Jak tu odczarować ten telefon ?

 

Dzisiaj konto Pomadki wzbogaciło się o wpłatę 30zł -stała deklaracja od Moniki Frąckiewicz. Ślicznie dziękuję:).

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Teraz już sobotni poranek i zaczynamy weekend z naszą Pomadką. happy.gif

Sarunia, może trzeba poczytać stare bajki i baśnie... Tam często było o czarach i odczarowywaniu...icon_rolleyes.gif 

Dobrego dnia dla wszystkich Pomadkowych. 

Elisabeta, kiedyś jak byłam dzieckiem to pochłaniałam baśnie i bajki. Niestety życie pokazało i przekonałam się na własnej skórze , że świat nie jest wcale taki baśniowy i nie zawsze wszystko kończy się happy endem.

Jednak wciąż trochę tego marzycielstwa i czaru baśni we mnie pozostało, więc nadal wierzę (pomimo, że czasem marudzę trochę) , że w końcu zadzwoni TEN telefon o Pomadkę :). Miłej soboty Wszystkim :).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sarunia, życie to nie bajka, ale wierzę w bajkowe zakończenie dla naszej Pomadki. wub.gif

Jestem już po porannym spacerze. Miałyśmy z moją sunią słońce, deszcz, a na deser tęczę na przez całe niebo. Bardzo kolorową. Ciekawe, czy ktoś ją tu jeszcze widział o niedzielnej piątej rano oprócz nas... happy.gif

Dobrej niedzieli dla Wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

Zazdroszczę Wam kochane tego deszczyku, u nas już od dawna nie padało. Trawa wyschnięta całkowicie.

Przez weekend żadnego telefonu nie było. Trzymajmy kciuki aby ten tydzień okazał się łaskawszy w telefony.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Sara2011 napisał:

Zazdroszczę Wam kochane tego deszczyku, u nas już od dawna nie padało. Trawa wyschnięta całkowicie.

Przez weekend żadnego telefonu nie było. Trzymajmy kciuki aby ten tydzień okazał się łaskawszy w telefony.

U nas też straszna susza, Sarunia... Od środy jest podobno szansa na kilka dni z deszczem. Ale jak będzie, to się okaże.

Kciuki za naszą Pomadkę oczywiście jak każdego dnia i o każdej porze mocno trzymam. wub.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.07.2018 o 08:09, Sara2011 napisał:

Zazdroszczę Wam kochane tego deszczyku, u nas już od dawna nie padało. Trawa wyschnięta całkowicie.

Przez weekend żadnego telefonu nie było. Trzymajmy kciuki aby ten tydzień okazał się łaskawszy w telefony.

U nas to samo:( susza absolutna trawa wszedzie zolta rosliny w ogrodzie ledwie daja rade- deszczowka nazbierana w beczkach na podlewanie juz sie skonczyla

A deszczu nie widac:(

Pomadko bardzo milego dnia Ci zycze :)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Sara2011 napisał:

Dzień dobry i miłego dnia dla wszystkich sympatyków Pomadki.

Przedwczoraj był u Pomadki w odwiedzinach pewien młody Pan ze swoją dziewczyną z Sosnowca, mieli się zastanowić ale na razie cisza.

to kciuki!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...