Jump to content
Dogomania

Domino - Alaskan Malamute - ma już nowy kochający dom


michalm

Recommended Posts

No, z Loganem to będzie 200kg :)

Też tak mówiliśmy przy 2 psach i 1 kocie, że to maks. Teraz jest 5 psów i 4 koty, więc wszystko przed Tobą ;)

Logan jest na prawdę bardzo fajny, ale niestety nasz Lucky (samojed), przywódca stada, nie może się pogodzić z tym, że on jest za płotem i tylko szuka okazji żeby go dorwać. Na szczęście mamy możłiwość ich odseparowania pozostawiając każdemu po kilka tysięcy metrów kwadratowych przestrzeni. Na dłuższą metę jednak było by ciężko. Stąd nie będziemy mogli go zatrzymać gdyby się nie znalazł właściciel. Do czasu znalezienia mu odpowiedniego domu u nas zostanie i przez wszystkich poza Lucky'm będzie traktowany jako część stada.

Link to comment
Share on other sites

Martyna dzwoniła, dziękuję. Logan na spacery chodzi, leży w domu do góry brzuchem, znaczy że mu dobrze I czuje się bezpieczny. 

Od reszty stada jest niestety w dalszym ciągu odizolowany. Nasz samiec alfa nie potrafi się pogodzić z jego obecnością :(.

Logan ma kontakt tylko z jednym małym kundelkiem, którego widać na zdjęciach.

Dzisiaj znowu odwiedziłem sklepy w okolicy gdzie go znaleźliśmy ale nikt go nie szuka :(.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

michalm, jeszcze tak sobie pomyślałam, że przecież pies musiał być szczepiony....Może okoliczne gabinety wet zapytać??  Jak znalazłam pekińczyka bez oka, to zadzwoniłam do trzech gabinetów i przesłałam zdjęcie. Właściciel się odnalazł dzięki temu. Malamut też charakterystyczny, weci pamiętają takich pacjentów...

Link to comment
Share on other sites

@Alaskan malamutte dzięki za pomysł. W poniedziałek sprawdzę wszystkich w okolicy. W dwóch już wiem, że go nie znają.

@Tyś(ka) Bardzo nam zależy na tym żeby znaleźć właściciela i na pewno nie zapomnimy odświeżyć ogłoszenia.

NIestety jest to coraz bardziej prawdopodobne, że jednak nikt go nie szuka. Ta droga gdzie go znaleźliśmy jest dość "popularna" wśród psów, których nikt nie szuka. :(

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to,że porzucony jest Logan ale trzeba mieć nadzieję jednak,że nie.Gro ludzi sądzi,że pies sam wróci do domu i nie szukają psa.Trzeba poczekać cierpliwie.

Logan jest śliczny jak każdy z malamuttów.

A Kazan i Maurycy to wizytówka Dogo.Cuda.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Anula napisał:

Wygląda na to,że porzucony jest Logan ale trzeba mieć nadzieję jednak,że nie.Gro ludzi sądzi,że pies sam wróci do domu i nie szukają psa.Trzeba poczekać cierpliwie.

Anulko, niestety,malamuty najczęściej same nie wrócą do domu...ale niektórzy właściciele tego nie wiedzą....Czy Logan porzucony? Zobaczymy...Fundacja adopcje malamutów na pewno pomoże michalm w znalezieniu i weryfikacji domku, jeśli okaże się, ze Logana nikt nie szuka....Chociaż z tego co wiem, to nie ich pierwszy uratowany zwierzak...

 

14 minut temu, Anula napisał:

A Kazan i Maurycy to wizytówka Dogo.Cuda.

Dziękuję, Anulko k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, michalm napisał:

W pale mi się nie mieści jak można się "pozbyć" psa/kota. Niestety moja wiara jest wystawiana na próby. 

michalm, schroniska są pełne psów rasowych i w typie rasy....Ratujemy, wyciągamy, szukamy domków bez względu na wygląd czy wiek....a to tylko kropla w morzu.....

Wczoraj w TV usłyszałam, że za potrącenie psa i nie udzielenie mu pomocy kierowca zapłaci 5 tys!!!! nagrała to kamera, jak potrącił i odjechał....sam się zgłosił na policję...

Może coś drgnie.....

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, michalm napisał:

Jest bardzo dobrze ułożony, dość posłuszny.

Dzisiaj miał spotkanie z kotem. Dzieliło ich może 4 metry I specjalnie się nie przejął, więc raczej będzie ok.

Bądź czujny :) jak pies podwójny. One jak błyskawice są na polowaniu. Jak by dopadł kocika w niecnych celach, to niestety, śmiertelnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...