Tak!!!!
Właśnie wróciliśmy z Opola już bez Domina. Na dole zdjęcie z nową rodzina. Ta czarną to 11 letnia labka. Domino od razu się ze wszystkimi zaprzyjaźnił. To są wspaniali ludzie i jestem pewien, że będzie mu tam dobrze.
Bardzo Ci Joasiu dziękuję za pomoc i wsparcie! Ogłoszenia z olx już usuwam.
Dziękuję!