Jump to content
Dogomania

Z rowu, lękliwa lisia Mimisia: skradła serce Jaguski i Jej Połówka i zakotwiczyła u nich na stałe <3 DZIĘKUJĘ!!!


Tyśka)

Recommended Posts

Wiatr uspokoił się, mrozek trzyma i jest całkiem przyjemnie. Wczorajszy dzień dał co nieco popalić to może chociaż dziś będzie lepiej?

Bądź zdrowo lisiczko i pilnie oglądaj świat z koszyczka. A przy okazji - dawaj chwile wytchnienia Jagusce i kumplom.

Link to comment
Share on other sites

Jagusko, co u Was słychać? Mocno się martwię o Was w tym trudnym czasie i codziennie myślę o Was :( 

Na razie jednak sprawa odbierania telefonów przez elik jest w zawieszeniu, bo moja operacja na CITO, na którą czekam od stycznia została odwołana, ba! nawet badania kontrolne nt mojego stanu zdrowia odwołane... a ja... jestem na kwarantannie pod Poznaniem aby się nie zarazić od nikogo - jestem w grupie ryzyka i to podwójnie. Także na ten moment mam sporo czasu na odbieranie telefonów. 
Trzymajcie się mocno!

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jagusko, co u Was słychać? Mocno się martwię o Was w tym trudnym czasie i codziennie myślę o Was :( 

Na razie jednak sprawa odbierania telefonów przez elik jest w zawieszeniu, bo moja operacja na CITO, na którą czekam od stycznia została odwołana, ba! nawet badania kontrolne nt mojego stanu zdrowia odwołane... a ja... jestem na kwarantannie pod Poznaniem aby się nie zarazić od nikogo - jestem w grupie ryzyka i to podwójnie. Także na ten moment mam sporo czasu na odbieranie telefonów. 
Trzymajcie się mocno!

Biedna Tysiu  :(  Trzymam kciuki, żeby sytuacja jak najszybciej wróciła do normy i szpitale zaczęły normalnie pracować.

Iwonko trzymaj się i dbaj o siebie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

W minionym tygodniu miałam dwa zapytania o Mimi. Najpierw zadzwoniła... 17latka, która szuka dla siebie i młodszego rodzeństwa maleńkiego pieska do budy, koniecznie dzieciolubnego (ma 3letnie rodzeństwo) i jak najmniejszego - wytłumaczyłam jej na spokojnie, dlaczego Mimi do takich warunków się nie nadaje, a że była mocno kulturalną dziewczyną to dłuższą chwilę z nią rozmawiałam i rozwiewałam wątpliwości nt adopcji pieska. A wczoraj dostałam smsa z zapytaniem "czy ten rudy pies zna czystość i nadal jest do wzięcia" - bez ciągu dalszego.

W najbliższym czasie raczej nie przewiduję adopcji :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

maleńkiego pieska do budy, koniecznie dzieciolubnego (ma 3letnie rodzeństwo) i jak najmniejszego -

Mimo wszystko 17-latka powinna już wiedzieć, że żaden pies nie powinien mieszkać w budzie a już malutki absolutnie!

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, elik napisał:

Mimo wszystko 17-latka powinna już wiedzieć, że żaden pies nie powinien mieszkać w budzie a już malutki absolutnie!

Brzmiała tak, jakby mocno chciała psa w domu i gdyby tylko od niej zależało... tylko jej rodzice... Rozumiem to - mój Moniek pierwsze lata spędził jako podwórzowy pies i musiałam się z tym pogodzić. Dopiero od jakiś 4lat mieszka w domu, z rodzicami. Rozumiem dziewczynę i nie oceniam. Wytłumaczyłam tylko dlaczego szukam domu, a nie budy, porozmawiałam z nadzieją, że coś zostanie w jej głowie. Dziewczyna brzmiała naprawdę odpowiedzialnie, myślę że mimo wszystko potencjalnemu psiakowi zapewni najlepszą opiekę, jaką będzie w stanie zapewnić. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Radek napisał:

Trzymaj się zdrowo, bo wirus jest zupełnie niepotrzebny.

Dziękuję, oj wirus do kompletu chorób i bolączek wcale mi by się pasował ;) 


Wczoraj ktoś na osiedlu TŻ porzucił szczenię owczarka, na oko 4msc... sąsiadka akurat była ze swoim amstaffem na spacerze, złapała malucha i wzięła do siebie. To znaczy, jest cień szansy, że komuś uciekł, ale wątpliwy cień... w środku miasta, pomiędzy blokami i kamienicami, gdzie psy wychodzą na spacer na smyczy i komuś maluch by uciekł...? Ile takich psów będzie teraz? :(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Kto wspomoże ludzi będących na kwarantannie domowej, a mających psy? Kto je wyprowadzi? 

Na fejsbuku pojawiają się kolejne lokalne grupy pomocowe, miejskie i okołomiejskie oraz istnieje już ogólnopolska PIES W KORONIE. Jednak ważne! trzeba pamiętać o zachowaniu środków ostrożności przy pomaganiu w spacerach osobom będących na kwarantannie, KLIK.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Nesiowata napisał:

Mimi - trzymaj się zdrowo i przetrwaj ten najgorszy czas w spokoju.

Dobrze, że psy nie wiedzą, co się teraz dzieje na świecie. Tylko ludzie muszą na siebie uważać, bo ktoś psiakami musi się opiekować.

Link to comment
Share on other sites

Oj trudny to czas, macie rację...Dziękuję elik i uxmal za chęć pomocy w odbieraniu telefonów, ale na ten moment mam mnóstwo czasu na odbieranie telefonów.  Odwołali mi operację, za 3 tygodnie lekarz będzie próbował ponownie umawiać mnie do szpitala. Wesele też musimy odwołać, tracąc parę tysięcy złotych - ale i zyskując sporo czasu na odbieranie telefonów... Dlatego na razie pomoc w tym nie jest mi potrzebna, DZIĘKUJĘ.
 Martwię się nieadopcyjnością Mimi, o finanse Oriona, o brak domu dla nich. Niech ten rok się już skończy.

Ostatnio o Mimi mam jedynie zapytanie takie, czy utrzymuje czystość w domu i ile ma lat. Wczoraj znowu odpowiadałam na takiego smsa.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Oj trudny to czas, macie rację...Dziękuję elik i uxmal za chęć pomocy w odbieraniu telefonów, ale na ten moment mam mnóstwo czasu na odbieranie telefonów.  Odwołali mi operację,

Jakoś się nie cieszę, że ominie mnie ta czynność, wręcz przeciwnie, martwię się z tego powodu, że tak pokomplikowały się Twoje życiowe, bardzo ważne plany. Serdecznie Ci współczuję Tyńciu  :(  Pewnie Cię to nie pocieszy, ale jesteś pewnie jedną z bardzo wieku, którym koronawirus skomplikuje życie.  Oby tylko i oby udało się go szybko pokonać. :(

Trzymaj się Tysiu.  Moja chęć pomocy w odbieraniu telefonów jest aktualna więc daj znać, gdy sytuacja się zmieni

Link to comment
Share on other sites

Witajcie.

Żyjemy.

Tysiu, najpierw prośba do Ciebie, proszę Cię żebyś na czas pandemii wstrzymała adopcje Mimi, bo i tak nie przyjmę do domu nikogo na wizyty zapoznawcze, mimo że nie mam 60+ to z racji chorób towarzyszących jestem w grupie ryzyka, nie mówiąc już o mojej mamie.

Druga sprawa, na 99,999% procent nie szukaj na czerwiec dla niej nigdzie miejsca, nie ma potrzeby, bo zrezygnowałam z wyjazdu.

Wybaczcie moje milczenie, ale jak już fizycznie jest ok, to mi teraz psychika siada ze względu na obecne wydarzenia.

Dbajcie o siebie, przestrzegajcie zasad epidemicznych, pozdrawiam Was wszystkich milosc-ruchomy-obrazek-0600.gif

807d2d74693dd795med.jpg

Paczam na Was - Wasza Mimi

4da0b86c1ec00e0emed.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...