Jump to content
Dogomania

Dragon pojechał do DT potrzebna pomoc w leczeniu


Recommended Posts

3 godziny temu, Margo3011 napisał:

 Uwazam, ze lepiej byloby gdyby Dragon zostal w klinice majac na uwadze jak dlugo trwa to gojenie, zdecydowanie za dlugo. Koszt jest bardzo duzy a Dragon nie ma pieniedzy. Taka sama informacja jest na FB ale nikt jeszcze sie nie wypowiedzial. Wspieram Dragusia i niedlugo bede mogla troche przelac ( ok 100 zl ) ale to jest za malo :( Czy ktos, komu Dragon nie jest objetny moglby pomoc ?

Zrobiłam ostatnio porządki w szafie mam trochę butów na bazarek. ale... rozmiar 35-36. Wogóle to jestem dosyć niska i chuda na dodatek i ubrania nie z bardzo schodzą:(

Jeśli ktoś coś jeszcze ma to może połączymy bazarek?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Zrobiłam ostatnio porządki w szafie mam trochę butów na bazarek. ale... rozmiar 35-36. Wogóle to jestem dosyć niska i chuda na dodatek i ubrania nie z bardzo schodzą:(

Jeśli ktoś coś jeszcze ma to może połączymy bazarek?

 

56 minut temu, IlonaS napisał:

Do bazarku mogę i ją coś dorzucić, problem tylko w tym, że go nie dam rady zrobić.

Gdyby ktoś zechciał zrobić, to wyślę fanty.

Super by bylo, tylko kto by to zrobil, ja na dzien dzisiejszy nie mam fantow, wyslalam  ale marzkagdy cos by miala.

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Bardzo przepraszam za off ale jeśli coś będzie wiadomo co z Bazylem to dajcie znać

Nie ma za co przepraszac, Dragon i Bazyl to jak bracia, z jednego domu to w sumie zaden off. 

Narazie nie mam informacji o Bazylu ale jak sie dowiem to napisze. 

Link to comment
Share on other sites

od marzkagdy,, Póki co ponieważ nie było nikogo kto by się wypowiedział w temacie , Dragon jest w domu , oby tylko udało się go upilnować. Jedna dobra wiadomość w tym wszystkim to taka że przetoka jest płytsza niż poprzednio , jedna osoba z dogomanii zasugerowała prontosan i braunovidon , może ma ktoś a już nie potrzebuje ?,,

 

45638658_1880180208697741_5975601012675706880_n.jpg

45743080_1880180268697735_5573537050944077824_n.jpg

45657502_1880180328697729_8876008443597553664_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Faktura za zabieg Dragusia opiewa na 410 zl.Dragon jest na minusie.

Marzena M wyciagnela Dragona w bardzo zlych warunkow i przejela nad nim opieke. najpierw byl w hotelu a nastepnie trafil do domu AnaGD. Marzena podjela sie do pokrywania kosztow leczenia tak dlugo jak bedzie potrzeba. Dragon nie jest jedynym psem pod opieka Marzeny M jest ich ok 30, rocznie ratuje ok 100 psow, dla 68 psow znalazla w tym roku nowe domy. Mozna sie tu zapoznac z dzilalnoscia Marzeny na rzecz pokrzywdzonych zwierzakow :

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/psy-marzeny?fbclid=IwAR1pzRfb7dAob-__3AhRDcUuPoVyS_g8oirgMO78a2W11xK7SPDw2qEeDiA

Rowniez na FB jest wiele informacji oraz album z psami wyadoptowanymi w tym roku. Znam Marzene osobiscie i wiem jak wyglada jej dzien, mysle ,ze konfirm13 jest rowniez zorientowana ile Marzena robi dla psow. Prosze o pomoc dla Marzeny  w splacie tej faktury i w dalszym leczeniu Dragona, poniewaz wiem, ze warto jej pomagac. Zdaje sobie sprawe , ze jest na Dogomanii wiele psow skrzywdzonych i ze im pomagacie i konca nie widac,  dlatego prosze o pomoc w zorganizowaniu bazarku. 

Wspomniano tu na watku o zorganizowaniu wspolnego  bazarku dla Dragona. Czy to jest aktualne , czy ktoras Ciocia ma mozliwosc sie tego podjac ? Pisalam ,ze nie potrafie robic bazarkow ale to nie problem, wszystkiego mozna sie nauczyc, problemem jest to ,ze nie mam mozliwosci tego zrobic ( moge odpisac na PW dlaczego)

 

45641517_1880446785337750_8188500817934811136_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, IlonaS napisał:

Do bazarku mogę i ją coś dorzucić, problem tylko w tym, że go nie dam rady zrobić.

Gdyby ktoś zechciał zrobić, to wyślę fanty.

Wyślij do mnie fanty. Tylko mam prośbę żebyś fotki porobiła rzeczom.

12 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

uxmal, dołożę fanty, poprowadzisz bazarek?

tak :) będzie bazarkowe join venture :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Margo3011 napisał:

Bazylowi dzis potwierdzili Cushinga. AnaGD przed chwila wrocila z kliniki gdzie udalo sie zdobyc Vetoryl na juz

Dziękuje, Ehh :( Biedny Bazylek i biedna AnaGD:(

Jeśli będzie potrzebna pomoc jak dbać o Bazylka służę pomocą. Mój Dyzio miał Cushinga i związane z nim PNN i niedoczynność tarczycy więc może coś będę mogła pomóc.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, IlonaS napisał:

Postaram się zrobić w weekend te fotki i wysłać, nigdy tego nie robiłam na dogo tabletem, a Internet mam tragiczny. Ale może się uda. Będziemy w kontakcie. Wyślę po nieddzieli fanty.

Oki,

Na pw podam adres i maila.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Martuś, mam jeszcze trochę ciuszków. Zdecyduj, jeśli dokladamy, to porobię zdjęcia

dokładny Asiu.

Na razie wychodzi że otworzymy Galerię Handlową :) będą stoiska z płytami, ubraniami, kosmetykami, obuwniczy, dla kolekcjonerów, księgarnia i zoo i zabawkowy :)

Super :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...