Jump to content
Dogomania

>>>>>>> Torres JUŻ W NOWYM DOMU!!!<<<<<<<


Olena84

Recommended Posts

2 godziny temu, Janka@ napisał:

Czyli siedzi w schronisku i czeka na szczęśliwy los - bo nikt mu nie robi żadnych ogłoszeń :( i nikt o nim nie pamięta.

Ale on jest ogłaszany, dzięki temu zainteresowali się nimi ludzie tylko nie dali mu szansy:(

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pisałam,że wpadnę z deklaracją do Torresa,jak Tropek znajdzie domek i jestem :) Przyjechałam z urlopu i przeczytałam,że już  Tropek w DS,teraz tylko widzę,że się trochę pozmieniało :/ Jest Torres i Murzynek i nie wiem za bardzo o co kaman,a na 30 stron czytania brak czasu.Olena84 w skrócie który psiak gdzie i jak można pomóc?

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, tatankas napisał:

Pisałam,że wpadnę z deklaracją do Torresa,jak Tropek znajdzie domek i jestem :) Przyjechałam z urlopu i przeczytałam,że już  Tropek w DS,teraz tylko widzę,że się trochę pozmieniało :/ Jest Torres i Murzynek i nie wiem za bardzo o co kaman,a na 30 stron czytania brak czasu.Olena84 w skrócie który psiak gdzie i jak można pomóc?

Torresa nie wydano nam do hotelu, był w schronisku, w tym samym czasie udało się z przechowalni z Kozienic wyciągnać dwa psiaki Murzynka i Kodiego, oba psiaki maja deklaracje, i znowu w tym samym czasie psiak którego wcześniej ratowaliśmy ze Skierniewic musiał zmienić miejsce - pojechał do Murki i jemu brakuje sporo deklaracji, wiec prosimy o deklaracje dla Foresta

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Olena84 napisał:

Torresa nie wydano nam do hotelu, był w schronisku, w tym samym czasie udało się z przechowalni z Kozienic wyciągnać dwa psiaki Murzynka i Kodiego, oba psiaki maja deklaracje, i znowu w tym samym czasie psiak którego wcześniej ratowaliśmy ze Skierniewic musiał zmienić miejsce - pojechał do Murki i jemu brakuje sporo deklaracji, wiec prosimy o deklaracje dla Foresta

 

 

ok a więc lecę do Foresta :)

Link to comment
Share on other sites

Za każdy grosz dla Foresta dziękujemy pięknie.

A ja mam cudowną wiadomość - kolejny skierniewicki psiak który do nas przyjechał Gufi, pojechał dzisiaj do nowego domu. Będzie miał swoje miejsce - trzymajcie kciuki!!! żeby nic nagłego nie wyskoczyło. Dom sprawdzony i będą wieści jak sie sprawuje.

Pozostały zatem Monica, Maniek i Mundek.

Dla przypomnienia - do domu pojechały: Ryba, Otello, Rachel, Fibi,

Forest z uwagi na to, że nie przystosował się do tzw. wolnego wybiegu z psami - pojechał do Murki (tam ma raj).

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Mundek jest kochany, jedyny problem że wpada w histerie gdy ma iść na smyczy. Ale kocha człowieka, przytula się.

To ostatnia fotka.

5974da433414d_Mundek1.JPG.689bd4359c7f0f69674ff1a7d1b7d00e.JPG

 

A to Monica, najpiękniejsza z sióstr, ale ogromny wypłosz - o smyczy zapomnijcie. Bardzo niechętnie.... Ale damy rade z domkiem.

 

5974da77b690e_Monica2.JPG.202c409889787c23771331557b2d5723.JPG

 

I Maniuś - jak Gufi pojechał do domu do zrobił sie odważniejszy... fajny psiak

 

5974da9d842b3_Maniek2.JPG.e3a8d543cd2696aabca74f930e66346e.JPG

 

I ostatnia fotka Gufiego przed wyjazdem do nowego domu

 

Gufi.JPG.644b7ef6085f4f79bc775b3257eefc28.JPG

 

 

Link to comment
Share on other sites

6.jpg

2.jpg

1.jpg

Torres to przyjazny, uległy piesek. Ładnie wychodzi na spacery, lubi kontakt z człowiekiem. Dogaduje się zarówno z łagodnymi psami, jak i suczkami. Podejrzewamy, że zaakceptowałby również koty. Jest wykastrowany.
Jest pełnym uroku, sympatycznym psem i zasługuje na dobry dom. Odnajdzie się zarówno w mieszkaniu, jak i w domu z ogródkiem, jest umiarkowanie energiczny.

płeć: samiec 
ur. ok. 2015 
wielkość: średni 
kastracja: tak 

 

Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http\ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.


Kontakt w sprawie adopcji: 
wolontariusz Dorota 506 711 157 
wolontariuszka Klaudia 512 237 880

 

Mile będą widziane ogłoszenia dogomaniackie.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Kochany, czy Torres ma jakiś swój post na fejsbuku? Udostępniłabym go na swojej stronie (tzn na fejsbuku swojego psa) - bo Torres to taka trochę bardziej wyrośnięta wersja mojego psa ;) A nuż, komuś się spodoba...

Trzeba wejść na fb schronisko w Józefowie. Tam jest Torres. Zdjęcia i wiadomości wzięłam stamtąd.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
13 godzin temu, Janka@ napisał:

Jak ma szybko znaleźć dom, przecież jest w schronisku, czy ktoś mu robi chociaż  jakieś ogłoszenia na różnych portalach?

poza tym to słowa pani ze schroniska, nie wyda mi psa, bo jest młody i fajny i u nich szybko znajdzie dom;/ ja bede robic w weekend ogloszenia dla 15 psow zrobie jemu na inne miasto by sie nie dublowało 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...