Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
12 godzin temu, WiosnaA napisał:

Ile waży Promyczek?...chciałabym Simparicę na zapas kupić, a nie wiem jaki rozmiar ostatnio był brany.

Dokładnie Ci teraz nie powiem..., trzeba zważyć chłopczyka.

Ten tydzień mam zajęty ale w poniedziałek jadę do lecznicy zawieść kał do badania Szagusia to wezmę Promyczka i zważę (chyba w lecznicy nie będą robić problemu) i dowiemy się dokładnie ile aktualnie waży.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Moli@ napisał:

Na dogo zrobiło się ostatnio nerwowo to szybciutko napiszę, żeby nie było niejasności / niedomówień - paragony o które poprosiła elik oczywiście - termin wysłania z elik dogrywałyśmy na pw :)

O jakiej nerwowości mówisz?

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Moli@ napisał:

sprawa paragonów wyjaśniona. Jest OK :)

Jeśli koperta z paragonami zmieści się w skrzynce pocztowej, to proszę wyślij na mój adres listem poleconym. Na skrzynce jest znak dla listonosza, że może zostawiać listy polecone bez konieczności kwitowania odbioru. Potwierdzenie nadania zachowaj do czasu kiedy potwierdzę, że list otrzymałam. Dziękuję  :) Należność za znaczek prześlę przy najbliższym przelewie.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Jeśli koperta z paragonami zmieści się w skrzynce pocztowej, to proszę wyślij na mój adres listem poleconym. Na skrzynce jest znak dla listonosza, że może zostawiać listy polecone bez konieczności kwitowania odbioru. Potwierdzenie nadania zachowaj do czasu kiedy potwierdzę, że list otrzymałam. Dziękuję  :) Należność za znaczek prześlę przy najbliższym przelewie.

Spokojnie się zmieści. 

Gdy wyślę, napiszę że list w drodze :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.06.2021 o 06:05, Moli@ napisał:

Waga Promyczka na pewno nie przekroczyła 10kg. 

Simparica 20mg dla psów o wadze 5-10kg

 

 

Dostałam od p.Irenki pieniążki i chciałam kupić zapas w Bielsku (tam tanio brałam),dziś byłam,ale nie było Simparici:(

Moli,kup w Białym dwie tabletki i zwrócę Ci na konto,ok?...a jak też nie będzie to może weź Nexgard

I napisz proszę jak sprawa jedzenia wygląda,Promyczka i stada,bo ja bladego pojęcia już nie mam z czym zalegamy i co trzeba:(

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, WiosnaA napisał:

Dostałam od p.Irenki pieniążki i chciałam kupić zapas w Bielsku (tam tanio brałam),dziś byłam,ale nie było Simparici:(

Moli,kup w Białym dwie tabletki i zwrócę Ci na konto,ok?...a jak też nie będzie to może weź Nexgard

I napisz proszę jak sprawa jedzenia wygląda,Promyczka i stada,bo ja bladego pojęcia już nie mam z czym zalegamy i co trzeba:(

 

W poniedziałek kupię tablety od kleszczy

 

Promyczek zaopatrzony w puchy do 13 czerwca.

 

Za opiekę - karma dla stada pod koniec czerwca ( za maj i czerwiec)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Moli@ napisał:

 

W poniedziałek kupię tablety od kleszczy

 

Promyczek zaopatrzony w puchy do 13 czerwca.

 

Za opiekę - karma dla stada pod koniec czerwca ( za maj i czerwiec)

Ok,to kup proszę i podasz mi nr.konta to przeleję kaskę.

Może coś trzeba kupić Promyczkowi?,np.szelki nowe,czy coś innego?

Myślałam,że my mamy duże zaległości,super.A sucha Promyczkowi nie kończy się?

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, WiosnaA napisał:

Ok,to kup proszę i podasz mi nr.konta to przeleję kaskę.

Może coś trzeba kupić Promyczkowi?,np.szelki nowe,czy coś innego?

Myślałam,że my mamy duże zaległości,super.A sucha Promyczkowi nie kończy się?

!5 kg worek na pół roku dla Promyczka..., pod koniec lipca przypomnimy się.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Moli@ napisał:

Nigdy nie sądziłam, że plastikowe legowisko wyłożone kołderką aż tak spodoba się sierściuchom , musimy dokupić ,)

 

Pikusi, wygodniej na materacu.

 

53b1e90e81ab427amed.jpg

 

 

Psy lubią ścielić po swojemu i później leżą na plastiku.

Dawno miałam kupić posłanko Promyczkowi,ale wyleciało totalnie z głowy.

Kupiłam takie,..wygodne,nieprzemakalne,solidne,sprawdzone,prania częstego nie wymaga,bo szmatką mikrofibrową idealnie się czyści.Od wielu lat od tego sprzedawcy kupuję posłanka i na podwórko pontony. Obecnie trzeci sezon będziemy używać na zewnątrz.

Za jakiś tydzień powinno być u Was.

https://allegro.pl/oferta/legowisko-dla-psa-kanapa-hobbydog-mala-l-80x55-6061708054?snapshot=MjAyMS0wNS0zMFQyMzowNDo1MS4yNzBaO2J1eWVyO2E3ODc1ZTkxYTFkNTAxOTg5ZDdmNzE3NGVjZWVhOTYxYTg2NmY2ZmU2NWZiNTZkODAyMWU0NGE2N2Q1NjVlMmM%3D

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...