Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 11.07.2023 o 10:19, Moli@ napisał:

Chyba kupimy małemu - Boscha z koziną i ziemniakami ??

Nie znam tej karmy, ale ona chyba jest słabej jakości, może lepsza ta Fish4dogs z rankingu który wkleiłaś ?

Sprawdziłam na allegro, 6 kg kosztuje około 180- 190 zł zł, na miesiąc chyba chłopakowi wystarczy ...

Wpłaciłam dla Promysia 100 złotych, to już pół opakowania, w przyszłym miesiącu też pomogę... 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2023 o 20:50, limonka80 napisał:

Nie znam tej karmy, ale ona chyba jest słabej jakości, może lepsza ta Fish4dogs z rankingu który wkleiłaś ?

Sprawdziłam na allegro, 6 kg kosztuje około 180- 190 zł zł, na miesiąc chyba chłopakowi wystarczy ...

Wpłaciłam dla Promysia 100 złotych, to już pół opakowania, w przyszłym miesiącu też pomogę... 

 

Limonka, serdecznie dziękuję ❤️

Jutro kupimy...

ps

wpłatę - potwierdzę na wątku

Link to comment
Share on other sites

Limonka ma rację ten Brit jest kiepski a szczególnie dla trzustki. Poziom tłuszczu wprawdzie niski ale za dużo jest włókna i na dodatek jest to włókno z ziemniaków. Białko głównie też z ziemniaków i grochu pochodzi bo "świeże" mięso 20% po odliczeniu wody spadnie prawie na koniec listy głównych składników.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2023 o 22:27, uxmal napisał:

Limonka ma rację ten Brit jest kiepski a szczególnie dla trzustki. Poziom tłuszczu wprawdzie niski ale za dużo jest włókna i na dodatek jest to włókno z ziemniaków. Białko głównie też z ziemniaków i grochu pochodzi bo "świeże" mięso 20% po odliczeniu wody spadnie prawie na koniec listy głównych składników.

 

Rozumiem...

Dzięki 🌹

ps

Jaka karma na dietę niskotłuszczową dla Dianki..., proszę zerknij na wątek (wyniki krwi).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.06.2023 o 06:54, Moli@ napisał:

+ 30zł / 11.06

________________

298,72ł / 14.06 - Konto staruszków

+ 30zł / 11.07 - uxmal

+ 100zł / 13.07 - limonka80 na karmę dla Promyczka

____________________

428,72zł / 13.07

- 194,99zł / 13.07 (przelew) - Fish4Dogs Superior Weight Control Senior

_________________________

233,01 / 13.07 - Konto staruszków

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.07.2023 o 09:48, limonka80 napisał:

Dopiero po zamówieniu pomyślałam, że przecież nie każdy psiak lubi rybę, ale super że Promyś nie jest grymaśny i karma smakuje 🙂 

Napisałabym, że nie lubi ryb.

Promyś, przy miseczce nie grymasi..., apetyt ma świetny 🙂

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...