Jump to content
Dogomania

PROMYK: Zostaję na stałe u Moli@, dziękuję za dotychczasowe wsparcie <3 Podpisano: ślepy, schorowany Promyś


Tyśka)

Recommended Posts

Dzięki Moli@  :)   Fajnie mu ws tym kubraczku.

Czy mogłabyś pokazać kubraczek od strony brzuszka. Oczywiście3 bez Promyczka  :) Na stronie sklepu nie było takiej fotografii, a myślę o takim dla mojej staruszki, ale chciałabym wiedzieć czy brzuszek jest dobrze  zakryty i czy jest solidnie ocieplony.

0ed612b578e7b991med.jpg

ba6a8c4a7c464f58med.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Moli@ napisał:

Większy kubraczek Roxi... mniejsze wycięcie na brzuszku w ubranku  panienki :)

 

Kubraczek Roxi od dołu... kilka razy prany

 

Bardzo dziękuję Moli, bardzo  :) To dobrze, że mniej wykrojony, bo przecież to brzuszek jest najbardziej narażony na zimno. Raz z powodu delikatniejszej skóry niż na grzbiecie, a dwa, że często jest zachlapywany wodą z kałuż, czy śnieżną breją. Kupię mojej suni taki kubraczek. To już około 16-to letnia dziewczyna więc potrzebuje ciepełka :)  Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2020 o 06:58, Moli@ napisał:

Kupiłam dla Promyczka tablety na niedoczynność tarczycy (3 listki) zapłaciłam gotówką 30,00zł / 02.01.2020 (paragon)

Po podaniu  kontrolne badanie krwi

285b45911d9836e5med.jpg

 

Nie zrobiłam od razu, bo robiłam coś innego, a potem mi się zabyło.    Soreczki   przepraszam.jpg

promyk-przel-lek.png

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

shoto deklaruje 20zł stałej dla kochanego Promyczka :) Obiecała też wspierać dodatkowo jednorazowymi jak tylko będzie w stanie. :) Poproszę o numer konta to Jej przekażę.

EDIT: Już dostałam konto od elik, dziękuję.

Bardzo dziękujemy za deklarację.

Od stycznie Promyczek miał tylko 40,00 zł deklaracji. Teraz ma 60.  To ciągle bardzo mało  :( 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, elik napisał:

Bardzo dziękujemy za deklarację.

Od stycznie Promyczek miał tylko 40,00 zł deklaracji. Teraz ma 60.  To ciągle bardzo mało  :( 

Zmienię tytuł wątku, może ktoś jeszcze zarzuci małą deklaracją :( Bardzo biednie to wygląda... :(

shoto żałuje, że nie może adoptować Promyczka. Razem ze mną wyciągała Promyka, a później stała w śniegu i czekała na busa. Bardzo ujął ją dziadeczek.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Zmienię tytuł wątku, może ktoś jeszcze zarzuci małą deklaracją :( Bardzo biednie to wygląda... :(

shoto żałuje, że nie może adoptować Promyczka. Razem ze mną wyciągała Promyka, a później stała w śniegu i czekała na busa. Bardzo ujął ją dziadeczek.

No cóż, nie zawsze możemy zrobić to, co chcielibyśmy  :(      Podziękuj Jej serdecznie za wsparcie Promysia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...