Jump to content
Dogomania

Jestem Kajtuś, kiedyś byłem w schronisku, teraz mam super dom i wspaniałą Rodzinę


Gabi79

Recommended Posts

Dnia 18.04.2017 o 23:52, Gabi79 napisał:

Aguś, dzięki wielkie!!!

Jutro wstawię

Sorki, jeszcze nie wstawiłam, ciągle na wszystko mi brakuje czasu.

W weekend ogarnę temat zdjęć i podmienię na olx.

Na koncie Kajtunia kwietniowa deklaracja od Jaguski, bardzo serdecznie dziękuję!!!

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Gabi79 napisał:

To samo dotyczy psów z pluszakami i ogólnie z zabawkami.

Moja Kajunia piłek nie lubi, a pluszaki uwielbia.

Moja nieodżałowana Saruśka uwielbiała pluszaki. Zawsze na koniec dnia znosiła je sobie na posłanko i zasypiała w pluszakowym otoczeniu. Bardzo to kochane było.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli wszystko się uda to chłopaki będą miały wspólny dom :)

Dzwonili Państwo zainteresowani adopcją Kajtka i Szronika. Nie wyobrażają sobie żeby ich rozdzielić więc chcą dać im wspólny dom. Niedawno po chorobie odeszła ich sznaucerka olbrzymka i Państwo chcieliby dać dom bidzie albo i dwóm :) Pani jest groomerem i kontakt z psiakami ma od ponad 25 lat:)

 

Po rozmowach z Gabi i Onaa jadę w środę z chłopakami i Gabrysią poznać Państwa i zobaczyć jakby to wszystko wyglądało :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, anecik napisał:

Jeśli wszystko się uda to chłopaki będą miały wspólny dom :)

Dzwonili Państwo zainteresowani adopcją Kajtka i Szronika. Nie wyobrażają sobie żeby ich rozdzielić więc chcą dać im wspólny dom. Niedawno po chorobie odeszła ich sznaucerka olbrzymka i Państwo chcieliby dać dom bidzie albo i dwóm :) Pani jest groomerem i kontakt z psiakami ma od ponad 25 lat:)

 

Po rozmowach z Gabi i Onaa jadę w środę z chłopakami i Gabrysią poznać Państwa i zobaczyć jakby to wszystko wyglądało :)

To się nazywa wiadomość - istna petarda.

Bardzo jestem ciekawa wizyty u Państwa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Gabi79 napisał:

Pani, która dzwoniła w sprawie chłopaków obcina psiaki ze schroniska w Chorzowie i zna p. Ewę (Kulfoniasty)

wow:) ale świat jest mały:) pieknie! ciesze się ogromnie, ale już nie zapeszam, kciuki tylko trzymam z całych SIŁ!! POWODZENIA

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kiyoshi napisał:

wow:) ale świat jest mały:) pieknie! ciesze się ogromnie, ale już nie zapeszam, kciuki tylko trzymam z całych SIŁ!! POWODZENIA

Dzięki wielkie Izuniu, ja się jeszcze nie cieszę, ale stresuję się ogromnie.

Link to comment
Share on other sites

Kajtuś jest dzisiaj rozchwytywany.

Dzwoniła Pani zainteresowana Kajtuniem.

Powiedziałam, jak wygląda sytuacja ( Kajtuś ma szansę na wspólny dom ze swoim przyjacielem Szronikiem) i

umówiłam się z Panią, iż po wizycie u Państwa w Chorzowie dam znać.

Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Gabi79 napisał:

Kajtuś jest dzisiaj rozchwytywany.

Dzwoniła Pani zainteresowana Kajtuniem.

Powiedziałam, jak wygląda sytuacja ( Kajtuś ma szansę na wspólny dom ze swoim przyjacielem Szronikiem) i

umówiłam się z Panią, iż po wizycie u Państwa w Chorzowie dam znać.

Nie no...jakieś jaja:) ale..fajne te jaja:) Gabrysiu....mogę Cie błagać...jakby udało sie Kajtusiowi ten wspólny domek 'wywalczyć'...polecisz którąś z moich panienek?

Przepraszam, że taka bezpośrednia jestem, ale wierze naprawde, że oba chłopaki juz sa na swoim! :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kiyoshi napisał:

Nie no...jakieś jaja:) ale..fajne te jaja:) Gabrysiu....mogę Cie błagać...jakby udało sie Kajtusiowi ten wspólny domek 'wywalczyć'...polecisz którąś z moich panienek?

Przepraszam, że taka bezpośrednia jestem, ale wierze naprawde, że oba chłopaki juz sa na swoim! :)

Oczywiście Izuniu, z przyjemnością, ale akurat jeśli chodzi o tę Panią z Jastrzębia, to Kajtuś bardzo przypomina jej poprzedniego pieska.

Ale jak będę z Nią rozmawiała w środę wspomnę o Zuleczce i Jadzi.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Gabi79 napisał:

Oczywiście Izuniu, z przyjemnością, ale akurat jeśli chodzi o tę Panią z Jastrzębia, to Kajtuś bardzo przypomina jej poprzedniego pieska.

Ale jak będę z Nią rozmawiała w środę wspomnę o Zuleczce i Jadzi.

dziękuje:) ale oczywiście na pierwszym miejscu jest Kajtuś i jego szczęście:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...