Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

Teraz, Havanka napisał:

Rysa jeszcze nic nie wie...ale będzie miała niespodziankę w sobotę! Już nie mogę się doczekać !

Elu, bardzo bym chciała, żeby sobota była już jutro. Po raz pierwszy tak boję się, że coś może nie pójść po naszej myśli :(  Chciałabym usnąć dzisiaj i obudzić się dopiero w sobotę.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Elu, bardzo bym chciała, żeby sobota była już jutro. Po raz pierwszy tak boję się, że coś może nie pójść po naszej myśli :(  Chciałabym usnąć dzisiaj i obudzić się dopiero w sobotę.

Rozumiem Cię doskonale. W tym schronie nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć. Miejmy jednak nadzieję, ze uda sie naszym psiaczkom i sobota będzie już jutro .

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Havanka napisał:

Rozumiem Cię doskonale. W tym schronie nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć. Miejmy jednak nadzieję, ze uda sie naszym psiaczkom i sobota będzie już jutro .

Chciała bym, och chciała. . .       gif  śmiejący się.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja tez trzymam kciuki za sunieczki i psiura:), rzadko jestem na dogo, ale dziekuje Wam, ze chcecie pomóc psiakom z Radys:)

Przykro mi ogromnie z powodu śmierci Iwo:(..

Pierwsza sunia - Stonka/Minnie, która zabrałam stamtąd w listopadzie ub roku przyjechała potwornie zarobaczona i z nosówka:(, na szczescie udało mi sie wygrac walke o nią (choc łatwo nie było) i Minnie ( teraz Mania)  ma cudowny dom od lutego w Warszawie.. W tym schronisku jest tylko jeden weterynarz na 3.500 psów..

Sasanka, Rysa i Struś pojada ze mną z Warszawy do Krakowa, ciesze sie ze ta trójka opusci niebawem to miejsce..:)

Szczególnie dziekuje za Strusia, sunie jakos mają łatwiej z opuszczeniem tego miejsca mimo wszystko..

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, AniaB napisał:

Ja tez trzymam kciuki za sunieczki i psiura:), rzadko jestem na dogo, ale dziekuje Wam, ze chcecie pomóc psiakom z Radys:)

Przykro mi ogromnie z powodu śmierci Iwo:(..

Pierwsza sunia - Stonka/Minnie, która zabrałam stamtąd w listopadzie ub roku przyjechała potwornie zarobaczona i z nosówka:(, na szczescie udało mi sie wygrac walke o nią (choc łatwo nie było) i Minnie ( teraz Mania)  ma cudowny dom od lutego w Warszawie.. W tym schronisku jest tylko jeden weterynarz na 3.500 psów..

Sasanka, Rysa i Struś pojada ze mną z Warszawy do Krakowa, ciesze sie ze ta trójka opusci niebawem to miejsce..:)

Szczególnie dziekuje za Strusia, sunie jakos mają łatwiej z opuszczeniem tego miejsca mimo wszystko..

 

 

Aniu to my dziekujemy ze zabierzesz pieski

Czy wiesz moze o ktorej mniej wiecej wyjedziesz z Warszawy? Bedziesz jechala przez Katowice prawda? Musze jeszcze dograc ostatni etap transportu dlatego jesli sa jakiekolwiek plany to prosze napisz nam

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

Aniu to my dziekujemy ze zabierzesz pieski

Czy wiesz moze o ktorej mniej wiecej wyjedziesz z Warszawy? Bedziesz jechala przez Katowice prawda? Musze jeszcze dograc ostatni etap transportu dlatego jesli sa jakiekolwiek plany to prosze napisz nam

Z Warszawy planuje wyjechac ok 16.30- 17.00, mysle ze w okolicach Katowic bede ok 19.00 - 19.30, ale to wszystko oczywiscie zalezy od trasy oraz od tego o której przejmę w warszawie psiaki od pati-c. Pati-c jest uprzedzona, ze chciałaym ruszyc ok 16.30 wiec mysle ze nie bedzie duzego opoźnienia.

Jeszcze po drodze bede chciała spotkac sie w jakims miejscu z anecik i przekazac jej dwa psiaki, weic to pewnie zajmie pare minut. A gdzie jest dt dla Sasanki?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, malagos napisał:

Nie wiedziałam, ze Radysy kastrują psy przed wydaniem ?.... Biedny Iwo......

A czy też sterylizują suczki?...

Kastruja i sterylizuja jesli weterynarz uzna ze stan zdrowia psa na to pozwala

Teraz robia te zabiegi podobno u wszystkim nowo przyjetych psow a te przyjete przed laty sa 'nadrabiane'

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, AniaB napisał:

Z Warszawy planuje wyjechac ok 16.30- 17.00, mysle ze w okolicach Katowic bede ok 19.00 - 19.30, ale to wszystko oczywiscie zalezy od trasy oraz od tego o której przejmę w warszawie psiaki od pati-c. Pati-c jest uprzedzona, ze chciałaym ruszyc ok 16.30 wiec mysle ze nie bedzie duzego opoźnienia.

Jeszcze po drodze bede chciała spotkac sie w jakims miejscu z anecik i przekazac jej dwa psiaki, weic to pewnie zajmie pare minut. A gdzie jest dt dla Sasanki?

Sasanka ma jechac w okolice Ket ale juz rozmawialam z Kasia i wyjedzie po sunie gdzies w Katowicach Trzeba bedzie wybrac takie miejsce zeby Tobie bylo najwygodniej i zebys nie stracila duzo czasu 

Link to comment
Share on other sites

To moze tam gdzie spotkam sie z anecik? Ja bym chciała sie umówic na stacji Orlenu w Siewierzu, przy swiatłach. Tam bedzie najkorzystniej i dla anecik i dla mnie. Jeszcze do niej nie dzwoniłam, ale to miejsce mi doradzono i tego sie bede juz trzymac raczej. Wiec moze tam? Ja byłabym w kontakcie z dziewczynami - dam znac jak wyjade z Warszawy, wtedy ewentualnie mozna dogrywac czas na bieżaco. A moze z Kęt byłoby blizej do Krk? Ja mieszkam niedaleko Zakopianki, na Ruczaju, wtedy mogłabym podwieźć małą gdzies w okolice zjazdu z obwodnicy Krk na Zakopane/Chyzne...

 

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, AniaB napisał:

To moze tam gdzie spotkam sie z anecik? Ja bym chciała sie umówic na stacji Orlenu w Siewierzu, przy swiatłach. Tam bedzie najkorzystniej i dla anecik i dla mnie. Jeszcze do niej nie dzwoniłam, ale to miejsce mi doradzono i tego sie bede juz trzymac raczej. Wiec moze tam? Ja byłabym w kontakcie z dziewczynami - dam znac jak wyjade z Warszawy, wtedy ewentualnie mozna dogrywac czas na bieżaco. A moze z Kęt byłoby blizej do Krk? Ja mieszkam niedaleko Zakopianki, na Ruczaju, wtedy mogłabym podwieźć małą gdzies w okolice zjazdu z obwodnicy Krk na Zakopane/Chyzne...

 

Aniu dopytam Kasi

Do Siewierza mialaby troche dalej ale moze to sluszne rozwiazanie

Wyslesz mi swoj numer telefonu na priv? Poprosze Kasie by zadzwonila i sie dogadala 

Do soboty wszystko ustalimy

Sciskam

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, kiyoshi napisał:

Aniu dopytam Kasi

Do Siewierza mialaby troche dalej ale moze to sluszne rozwiazanie

Wyslesz mi swoj numer telefonu na priv? Poprosze Kasie by zadzwonila i sie dogadala 

Do soboty wszystko ustalimy

Sciskam

Kiyoshi juz wysyłam:)

anecik, zadzwonie do Ciebie jak bede wyjezdzac z wawy i jak juz psy beda u mnie w samochodzie, dobrze?. O to miejsce dopytałam osoby które znają ta droge dobrze, dlatego pozwoliłam wybrac własnie Siewierz.:)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, AniaB napisał:

Kiyoshi juz wysyłam:)

anecik, zadzwonie do Ciebie jak bede wyjezdzac z wawy i jak juz psy beda u mnie w samochodzie, dobrze?. O to miejsce dopytałam osoby które znają ta droge dobrze, dlatego pozwoliłam wybrac własnie Siewierz.:)

Aniu bardzo dobrze wybrałaś - ja mam nawet bliżej do Siewierza niż do Katowic :) Czyli zdzwonimy się jak będziesz miała psiaki na pokładzie. A "moje" psiaki będą w klatkach?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, AniaB napisał:

Ja tez trzymam kciuki za sunieczki i psiura:), rzadko jestem na dogo, ale dziekuje Wam, ze chcecie pomóc psiakom z Radys:)

Przykro mi ogromnie z powodu śmierci Iwo:(..

Pierwsza sunia - Stonka/Minnie, która zabrałam stamtąd w listopadzie ub roku przyjechała potwornie zarobaczona i z nosówka:(, na szczescie udało mi sie wygrac walke o nią (choc łatwo nie było) i Minnie ( teraz Mania)  ma cudowny dom od lutego w Warszawie.. W tym schronisku jest tylko jeden weterynarz na 3.500 psów..

Sasanka, Rysa i Struś pojada ze mną z Warszawy do Krakowa, ciesze sie ze ta trójka opusci niebawem to miejsce..:)

Szczególnie dziekuje za Strusia, sunie jakos mają łatwiej z opuszczeniem tego miejsca mimo wszystko..

Aniu, to ja dziękuję, że zechciałaś przewieść tyle psiaków i przepraszam za to, że tak wiele czasu zabrałam Ci na uzgodnienia :)

Godzinę temu, kiyoshi napisał:

Kastruja i sterylizuja jesli weterynarz uzna ze stan zdrowia psa na to pozwala

Teraz robia te zabiegi podobno u wszystkim nowo przyjetych psow a te przyjete przed laty sa 'nadrabiane'

Jak na 3.500 psiaków jest jeden weterynarz, to nic dziwnego, że biedaczysko Iwo prosty zabieg przypłacił życiem :(  Pewnie niezły plon zbierają przy tych zabiegach  gif zły.jpg

Prosiłam, żeby przy Rysi nic nie majstrowali !!!

 

Spadam robić bazazrek, bo tak mało deklaracji biedusia zebrała :(  a 12-tu juz blisko.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, anecik napisał:

Aniu bardzo dobrze wybrałaś - ja mam nawet bliżej do Siewierza niż do Katowic :) Czyli zdzwonimy się jak będziesz miała psiaki na pokładzie. A "moje" psiaki będą w klatkach?

Psiaki beda w klateczce i tarnsporterku, Taki przynajmniej mam zamiar, klatka jest moja i nie ukrywam, ze bardzo sie przydaje wiec moge ja pozyczyc ale potem potzrebowałabym ja w miare pilnie z powrotem.. Transporterek organizuje elik, ale pewnie równiez do zwrotu..Jeszcze nie wiem jak rozmieszcze psiaki, bo w sumie nie bardzo wiadomo jakie one sa duze, ale ja juz woziłam wielokrotnie psy z Nowego Targu a teraz z warszawy (raz jechały 4 duze psiaki, jakos dały sobie rade:)) i temat dał sie ogarnąc, wiec jestem dobrej mysli:).. Niemniej dobrze by było gdybys moze przygotowała sobie cos do ich dalszego transportu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...