Jump to content
Dogomania

Pomóżmy zreperować łapkę maleńkiego Pikusia!


elik

Recommended Posts

Jak juz podalam na pw. zobowiazuje sie placic 35 zl na karme Pikusia.Pani nie bedzie musiala przeszukiwac smietnikow w poszukiwaniu jedzenia dla czworonoga. To jest smutne. Moze jeszcze ktos dolozy sie, az zostanie odbudowany maly zapasik na potrzeby Pikusia. Do jego skarbonki ma przejsc resztka po zmarlej Lusi.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, teresaa118 napisał:

Jak juz podalam na pw. zobowiazuje sie placic 35 zl na karme Pikusia.Pani nie bedzie musiala przeszukiwac smietnikow w poszukiwaniu jedzenia dla czworonoga. To jest smutne. Moze jeszcze ktos dolozy sie, az zostanie odbudowany maly zapasik na potrzeby Pikusia. Do jego skarbonki ma przejsc resztka po zmarlej Lusi.

 

3 godziny temu, teresaa118 napisał:

Wysylam na konto cioci elik obiecana danine, uff.ale mam dwa rozne konta!

 

3 godziny temu, Poker napisał:

A mi uciekł wątek Pikusia. Muszę się zrehabilitować ,więc  wpłacę na malucha 50 zł. Na czyje konto ?

Szkoda ,że nikt mi nie przypomniał. Za dużo jest bid i wpłacam na wiele psów, więc czasami coś mi umknie.

Jesteście wspaniałe Dogociocie    kciuki ok 8.jpg  Pikuś to taki malutki kochany psiunek i dzięki Wam, będzie miał lepsze żarełko  kwiatki 6.gif

Do południa dawałam odsap mojej skręconej kostce, ale teraz muszę wyjść. Jak wrócę za około 2 godziny to podeśle nr konta Pikusiowego. To będzie całkiem i9nne niz te, które może macie, bo konto, na które wcześniej zbierałam na operacje psiaczka, teraz służy innemu psiakowi.

Bardzo serdecznie Wam dziękuję

kwiatki 5.jpg

Ja oczywiście też się dokładam. Będę wpłacać na karmę dla Pikusia po 10,00 zł miesięcznie. Tu będę prowadzić rozliczenia: wpłaty i wypłaty - faktury ze sklepu internetowego.

 

Link to comment
Share on other sites

Zgubiłam ten wątek bo tyle jest bied do wspomożenia ale proszę o konto to po pierwszym spróbuję podesłać parę groszy. Sama mam niewiele mniej lat niż ta pani i trzy spore psy na utrzymaniu ale staram się na ile daję radę pomagać takim biedakom.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, dwbem napisał:

Zgubiłam ten wątek bo tyle jest bied do wspomożenia ale proszę o konto to po pierwszym spróbuję podesłać parę groszy. Sama mam niewiele mniej lat niż ta pani i trzy spore psy na utrzymaniu ale staram się na ile daję radę pomagać takim biedakom.

Bardzo serdecznie dziękujemy    kwiatki 3.jpg

Nr konta już rozesłałam. Jednak nie wyszłam, bo się zasiedziałam na dogo i z tą moja bolącą nogą nie doczołgałabym się na godz. 17-tą. Wybiorę się na 19-tą :)

Link to comment
Share on other sites

Spróbuję zebrać deklaracje, żebyśmy wiedziały jaka kwotę możemy dysponować i co możemy kupić Pikusiowi :)

Deklaracje stałe:

. . . . 35,00 zł  -  teresaa118

. . . . 10,00 zł  -  elik

. . . . 20,00 zł  -  azalia

 

Deklaracje jednorazowe:

. . . . 15,00 zł  -  Senanta

. . . . 50,00 zł  -  Poker

. . . . . . . . . zł  -  dwbem

Rozliczenie

Wpłaty:

. . . . .. .  20,00 zł  -  elik   -   20.02.2017 r.

. . . .. . .  15,00 zł  -  Senanta   -   20.02.

. . . . .. .  30,00 zł  -  Pani Irena z Katowic  -   20.02.

. . . . .. .  50,00 zł  -  Poker   -   20.02.

. . . .. . .  35,00 zł  -  teresaa118   -   20.02.

. . . . .. .  20,00 zł  -  azalia   -   20.02.

. . . . .. .  10,40 zł  -  elik   -   22.02.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

. . . 180,40 zł

 

Wypłaty (faktury za zakup karmy):

. . . . . . . 180,40  -  zakup karmy   -  22.02.2017 r.   - zamówienie i potwierdzenie dokonania przelewu

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

= = = 180,40 zł

Saldo:

. . . . . . .  . 180,40

. - - - . . .  180,40

= = = = = = = = = = =

= = = . . 0,00 zł

 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Poker napisał:

Chyba narobiłam trochę bigosu , bo wpłaciłam na to konto co poprzednio. Mam nadzieję ,że kasa nie przepadnie.

Nie przepadnie :)

Tylko będę musiała "wyłuskać" Twoją wpłatę z wpłat, które wpływają teraz na jakiegoś innego psiaka (nie wiem na które konto wpłaciłaś) i przelać z odpowiednią adnotacją na konto karmy dla Pikusia :) Ale czego się nie robi z miłości do psiaków :)  Sama wiesz najlepiej :)

Bardzo serdecznie dziękuję  kwietki.jpg

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, azalia napisał:

Deklaruję na Pikusia 20 złotych miesięcznie.

Wspólnymi siłami nakarmimy malucha.

Wspaniale :) No to teraz już można powiedzieć, że rozruszałaś akcję zbierania funduszy na karmę dla Pijusia :)

Zadeklarowałam na ten cel 10,00 zł/m-c, ale na dobry początek przelałam podwójnie :) 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, teresaa118 napisał:

nie znam sie na tym, gotuje sama dla mojej trojki, nawet kotka zalapuje sie na lizanie rosolku

I masz rację, że gotujesz, bo takie jedzonko na pewno jest najsmaczniejsze dla psiaczków i bez chemii, ale sucha karma  jest z kolei dobra na zęby - ściera ewentualne naloty kamienia.

Ja swoim psiakom kupuję, za doradą jednej z dogocioteczek karma Fitmin senior. Psiaki chętnie ja wcinają i ma drobne kulki, co dla mojej księżniczki Masi, nie jest bez znaczenia. Duże granulki są dla niej beeeee !

Może dla Pikusia też kupiłybyśmy Fitmin, tylko nie dla seniorów :)

Co Wy na to ?

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Poker napisał:

Chyba narobiłam trochę bigosu , bo wpłaciłam na to konto co poprzednio. Mam nadzieję ,że kasa nie przepadnie.

Znalazłam Twoją wpłatę :) wpłynęła 20.02. kwietki.jpg  Bardzo serdecznie dziękuję.

Przeniosłam ją na konto Pikusia   :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...